Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιά 04-12-12, 06:11
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Yπάρχει και ένα άλλο ΚΟΛΠΟ για τον ήχο ... το λένε n/a V10@8000rpm

Απάντηση με παράθεση
  #202  
Παλιά 04-12-12, 10:22
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το V10 είναι το τελευταίο ΑΝΤΡΙΚΟ μοτέρ του division αλλά πρέπει και αυτοί να εξελιχθούν ακόμη και αν δεν μου αρέσει καθόλου αυτού του είδους η εξέλιξη.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #203  
Παλιά 04-12-12, 10:38
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Το V10 είναι το τελευταίο ΑΝΤΡΙΚΟ μοτέρ του division αλλά πρέπει και αυτοί να εξελιχθούν ακόμη και αν δεν μου αρέσει καθόλου αυτού του είδους η εξέλιξη.
Δηλαδη δεν αρμενιζουμε εμεις στραβα αρχηγε πια αφου καταφερανε να στραβωσουνε το γυαλο..και προσπαθησαν πολυ γι'αυτο. Τελος το... κουόρε σπορτίβο στην αυτοκινηση.

Οτι θα περιμενα απο την ανατολη να φτιαξει ενα ψιλοκαθαροαιμο ουτε εγω με περιμενα.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #204  
Παλιά 04-12-12, 11:20
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Οτι θα περιμενα απο την ανατολη να φτιαξει ενα ψιλοκαθαροαιμο ουτε εγω με περιμενα.
Χαχαχα και οι δοξασμένοι Ιάπωνες θα σε δικαιώσουν.

Γράψου και στο group της πλέον σπορ εταιρείας που είμασταν εγώ με τον rules 1 μήνα τώρα και ήρθε και ο Ευάγγελος



Το Μ5 είναι ακριβώς τέλειο για αυτό που είναι πάντως...Σπορ πολυτελές μεγάλο οικογενειακό σεντάν... Δεν είναι Clio Maxi...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #205  
Παλιά 05-12-12, 20:31
santo Ο χρήστης santo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 1.691
santo has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Yπάρχει και ένα άλλο ΚΟΛΠΟ για τον ήχο ... το λένε n/a V10@8000rpm

το πράμα!!!!
__________________
Ε39 Μ5
Απάντηση με παράθεση
  #206  
Παλιά 06-12-12, 09:25
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαχαχα και οι δοξασμένοι Ιάπωνες θα σε δικαιώσουν.

Γράψου και στο group της πλέον σπορ εταιρείας που είμασταν εγώ με τον rules 1 μήνα τώρα και ήρθε και ο Ευάγγελος



Το Μ5 είναι ακριβώς τέλειο για αυτό που είναι πάντως...Σπορ πολυτελές μεγάλο οικογενειακό σεντάν... Δεν είναι Clio Maxi...
ενταξει ρε φιλαρακι, δε λεμε οτι ειναι μαλακια αμαξι το Μ5..Απλα ειναι μαλακια συγκρινομενο με αλλα Μ5...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #207  
Παλιά 08-12-12, 15:39
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ενταξει ρε φιλαρακι, δε λεμε οτι ειναι μαλακια αμαξι το Μ5..Απλα ειναι μαλακια συγκρινομενο με αλλα Μ5...
έτσι ακριβώς
Απάντηση με παράθεση
  #208  
Παλιά 08-12-12, 15:55
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Τουλάχιστον σε σχέση με το Ε60, το F10 παίρνει λίγο τα πόδια του χαμηλά...

Εντάξει και το V10 αργό δεν το λες, αλλά δεν του φαινόταν ή μάλλον σωστότερα έπρεπε να ξέρεις να το δουλεύεις για να πηγαίνει γρήγορα...
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #209  
Παλιά 08-12-12, 16:00
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Τουλάχιστον σε σχέση με το Ε60, το F10 παίρνει λίγο τα πόδια του χαμηλά...

Εντάξει και το V10 αργό δεν το λες, αλλά δεν του φαινόταν ή μάλλον σωστότερα έπρεπε να ξέρεις να το δουλεύεις για να πηγαίνει γρήγορα...
?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

σε σχέση με τι ????

γιατί όταν βγήκε ξευτίλιζε (παρά τα 1800 κιλά του) τα τότε ΤΟΡ σούπερ καρς 996ΤΤ , Gallardo και F430 (stock)

αν κάποιος είναι τσακωμένος με το στροφόμετρο και τον επιλογέα δεν του φταίει το αμάξι
Απάντηση με παράθεση
  #210  
Παλιά 08-12-12, 16:02
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
έχεις δει v10 να ανοίγει ???
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.