Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 06-12-08, 12:58
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
ΠΡΟΣΦΟΡΑ BRIDE bucket seats

Λοιπόν παιδιά, κατόπιν συνεννόησης με το Μιχάλη ( admin ) αποφάσισα να βάλουμε εδώ μια προοσφορά που ήρθε σε εμένα απο τον προμηθευτή στην Ιαπωνία. Στο ψητό τώρα :

Απο την BRIDE http://www.bride-jp.com/products_seat_full.html και τον κατάλογο τους
στην σελίδα, υπάρχει μια έκπτωση 27% Η έκπτωση αυτή ισχύει σε οποιοδήποτε σχέδιο
και για ένα μόνο κομμάτι ή 10. Δεν είναι ομαδική αγορά ε, και αυτή η προσφορά ισχύει για μέχρι τέλος της εβδομάδας.

Η BRIDE είναι εταιρεία κατασκευής σπορτ καθισμάτων διαφόρων ειδών και εφαρμογών. Απο drift, drag, speed circuit, μέχρι απλά για δρόμο. Για μένα είναι μία απο τις κορυφαίες. Έτσι οποιος ενδιαφέρεται για κάτι ή για πληροφορίες , επικοινωνεί μαζί μου ή κάνει ποστ εδώ.

Παναγιώτης
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
  #2  
Παλιά 07-12-08, 23:12
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
παιδιά ευχαριστώ για όλα τα μηνύματα. Θα μιλήσω με τον Ιάπωνα για μεταφορικά απευθείας ή μέσω Κύπρου και θα σας ενημερώσω.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
  #3  
Παλιά 24-01-18, 19:56
Χρηστος123 Ο χρήστης Χρηστος123 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 24-01-2018
Μηνύματα: 1
Χρηστος123 is on a distinguished road
Ευχαριστω

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ φίλε ΘΈΛΩ κάποιες πληροφορίες για τα καθίσματα έχω ένα TOYOTA CELICA st 202 πάρε με ένα τηλ 6940509408
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.