Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 17-02-10, 07:49
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καμία χολή από μένα σε κανένα !!!

Ας διαβασουν πάλι όσοι έχουν πάθει αμόκ τι έχω γράψει και αν βρουν κακοήθεια να μου στελουν πακέτο με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου !!!

ο Νικολάι (ΝικΜ3) έχει την ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ να παραδέχεατι ότι 3 χρόνια μετά ΑΚΟΜΑ ψάχνεται (και εμείς μαζί του) ... και τουλάχιστον αυτουνού το αμάξι όταν δούλεψε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ πήγαινε ΟΝΤΩΣ σαν Μ3 με 380-390 !!! ...

ο Νίκος (Σόκιν) αρνείται να παραδεχτεί τα αυτονόητα !!! ... ότι δηλαδή όπως και ΌΛΟΙ οι ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ προηγούμενοι ιδιοκτήτες κομπρεσαρισμένου s54 ... έχει πάρα πολλά προβλήματα και το αμάξι ΔΕΝ πάει όπως θα έπρεπε ... εκτός και θεωρεί ότι ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΙΕΙ ΜΙΣΟ ΦΤΕΡΟ Cayman S από ρολ !!!!

εγώ ουδέποτε είπα ότι έκανα κάτι τρομερό !!! ... έδωσα ΑΣΤΕΙΑ λεφτά (για επιπεδο Μ3 Ε46) και πάω ελαφρώς καλύτερα ... ας πούμε με μαμά εισαγωγή και μόνο διαφορικό ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ Νίκο (Σόκιν) ήμουνα μισό κενό ΠΙΣΩ από CSL μέχρι τα 250 !!!! ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΑΠΛΟ Μ3 Ε46 αυτό !!! ... προφανώς ΔΕΝ είναι και τρομερό επίτευγμα ...

Π.Σ. Επειδή Νίκο (σόκιν) το έχεις γράψει 100 φορές ... τα ρύζια τα έγραψα ΣΤΟΝ Turbodog στο χαβαλέ που κάναμε που ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ μου έκανε ΠΛΑΚΑ και εγώ ΧΑΒΑΛΕ του απαντούσα !!!! ... έλεος ...
η εχεις παθει αμνησια η εισαι μαζοχας....δεν εξηγειται αλλιως.......

δεν σου εχω πει οτι ειχαμε συμπιεση γυρω στα 60 psi στον καθε κυλινδρο και αυτο ειχε δημιουργηθει απο την φλατζα??????

ακομα και ετσι παλι μπροστα ηταν το Μ3 εστω και μισο φτερο.........

φαντασου και ετσι πηγαινε το Μ3 μου

οντως δεν ειναι κανα επιτευμα να εισαι πισω μισο κενο=1.5 αυτοκινητο αν αναλογιστης οτι Μ3 στοκ ειναι 4 αυτοκινητα πισω.......

οποτε χονδρικα,εισαι μπροστα απο στοκ Μ3 κοντα στα 3 αυτοκινητα.......

καθολου ασχημα για προτζεκτ κοντα στα 5 με 6 χιλιαρικα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sokin M3 : 17-02-10 στις 07:52
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 18-02-10, 18:24
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Ρε συ Νίκο ...

δεν κατάλαβα πως έγινε να τσακωθούμε !!!! από το πι σι !!!

τέσπα !!!

Οσον αφορά τις προσθαφαιρέσεις αμαξιών σε κόντρα !!!

Με τη λογική αυτή ... εγώ ΑΠΟ ΟΛΑ τα ρολ που έχω κάνει με το "παλιό" καύμαν του Γιωργάκη ήμουνα πάντα ή μπροστά ή κοπίο (και μιλάω για ρολ 1ες , 2ες από όλα τα πιθανά εύρη στροφών) ... απο στάση ΔΕΝ υπάρχει επαφή αφού ο Γιωργάκης με αυτό το αμάξι ράβει ότι ατμ κινείται !!!!

Ο Γιωργάκης ήτανε κοπίο ή μπροστά απο το καινούργιο κάυμαν σε ΡΟΛ πάτηματα ...

Άρα εγώ είμαι κοπίο με το καινούργιο κάυμαν που πάει ΣΑΝ το παλίο του Γιωργάκη (που είναι φουλ βελτιωμένο)

Τώρα ... λες ότι είχες πρόβλημα στο πάτημα ... δεκτόν ... όμως

1. τα 350+ άλογα ρόδα τα έβγαλες ενώ είχες το ίδιο πρόβλημα ... συνεπώς είτε έτσι είτε αλλιώς πως γίνεται με 350 άλογα ρόδα στον Καράφλα (που είναι 80 ρόδα πάνω από μαμά) να είσαι κοπίο με το καύμαν ??? ... ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ...

Ρε συ ΔΕΝ ΣΤΗ ΛΕΩ ... αυτό που πάω να ισχυριστώ είναι ότι ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ και το αμάξι σου ΔΕΝ αποδίδει στο δρόμο ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ !!! ... το ίδιο φαινόμενο έχει παρατηρηθεί και στα άλλα κομπρεσεράτα !!!

2. Το πρόβλημα που ΕΣΥ μου είπες (και εγώ ποτέ ΔΕΝ έγραψα δημόσια εδώ ή αλλού) ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΕΤΑ την τοποθέτηση του κομπρέσορα ... επιβεβαιώνοντας αυτό που λέω ... ότι δηλαδή η υπερπλήρωση σε αυτό το μοτέρ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΗΔΗ ΠΙΕΣΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ !!!

Ρε συ Νικόλα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΛΗ να λέω κάτι που έχει συμβεί !!!

Μακάρι να λύσεις ΟΛΑ τα θέματα και ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΟΠΩς ΠΡΕΠΕΙ !!!

Πρώτος έγω θα γράψω και θα σε συγχαρώ ... ΜΗ ΜΟΥ ΧΡΕΩΝΕΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΚΑΙ ΧΟΛΕΣ ... είναι άδικο ΜΑΝ !!!!


ΦΙΛΙΑ ...


P.S. Λες να γραφτώ κι εγώ στο team 407 ???? ... χεχεχεχε
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 18-02-10, 20:27
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
πρωτα απο ολα στοκ Μ3 εχουν προβλημα με την φλατζα οποτε η υπερπληρωση στην δικη μου περιπτωση ισως να την επιτανχυνε περισσοτερο

η ζημια ειχε ξεκινησει απο οτι εχω καταλαβει ακομα και απο την κονσερβα προγραμμα που φοραγα

αυτο ομως ειναι το λιγοτερο

το καλο ειναι οτι μετα απο 2 χθεσινα πατηματα εχει τρελλη διαφορα το Μ3 και ειμαι ακομα αριθμηστος

παμε παρακατω

να ξερεις οτι παρεξηγεισαι απο τον τροπο γραφης οπως πολλες φορες και εγω

εκει εισαι λαθος πρεπει πραγματικα να το προσεξεις

τα υπολοιπα απο κοντα στην πιτα

να εχεις ετοιμο το κασονι σου να πατησουμε αφου βρουμε βενζινη
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 18-02-10, 20:39
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
....παμε παρακατω

να ξερεις οτι παρεξηγεισαι απο τον τροπο γραφης οπως πολλες φορες και εγω

εκει εισαι λαθος πρεπει πραγματικα να το προσεξεις

τα υπολοιπα απο κοντα στην πιτα

να εχεις ετοιμο το κασονι σου να πατησουμε αφου βρουμε βενζινη
Ενώ εσύ Νίκο γράφεις όλο αγάπες και θαυμαστικά !!! ..χαχαχαχαχα ... μαζί με τον όντυ είστε οι πιο γλυκομίλητοι που έχω διαβάσει !!! χαχαχαχαχ

σιγά μη φέρω το κασόνι στην πίτα !!! ... θα κάνω κοκοκο μέχρι να παέι 40 βαθμούς !!!! ...

πες και στον άλλο τρόμπα τον Τουρμπο-κοτα να έρθει θέλω να δω το κιτάκι !!!

ουστ ... θα πάω με θρασίβουλο στο σωστό τιμ 407 !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 18-02-10, 21:01
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
πλακα κανεις?

θα δεις το κιτακι του παιδιου και θα γινει απο το πουθενα ρυζια

ασε που εχω μαθει οτι εισαι και γουρλης
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 18-02-10, 21:02
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
θα φέρω και αυγολέμονο μη μασάτε ...
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 18-02-10, 21:13
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
...η ζημια ειχε ξεκινησει απο οτι εχω καταλαβει ακομα και απο την κονσερβα προγραμμα που φοραγα...
Μήπως δεν είχε ΠΑΤΗΣΕΙ καλά ??? χαχαχαχαχα ... γιατί το διάβασα κι αυτό !!!! ...
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 18-02-10, 21:42
Το avatar του χρήστη turbodog
turbodog Ο χρήστης turbodog δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-06-2008
Μηνύματα: 80
turbodog will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
πες και στον άλλο τρόμπα τον Τουρμπο-κοτα να έρθει θέλω να δω το κιτάκι !!!
ΟΚ..θα το δεσω στο Yaris και θα το φερω για να μην σου χαλασω χατηρι. Εκτος πολυμηχανε Οδυσσεα -ουπς Ευαγγελε ηθελα να πω εχεις καμια λυση πως να το βαλω μπρος μιας και το ECU πινει καφεδακι στο Florida παρεα με το κοληταρι μου...
Μιας και που ανεφερες την τρομπα, πιθανον να χρειαστω μια extra για το αυτοκινητο μου. Ο φιλος μου ο ΣΟΚΙΝ μου προτεινε την καλυτερη..."Evangelos High flow Trompa" λεγεται και οπως μου ειπε την εχει δοκιμασει και ειναι εγγυημενη και αθανατη. Λεω να την δοκιμασω και εγω μιας και ο φιλος μου εχει μονο καλα λογια να πει...
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 18-02-10, 21:49
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
αρχίσαμε τα κοκοκοκο ???? ... έστειλα το dme Αμερική και το βολάν στην Αυστραλία ??? .... δε πειράζει έλα και με το Γιάρις θα φέρω καναβούρι
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 19-02-10, 01:21
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
πρωτα απο ολα στοκ Μ3 εχουν προβλημα με την φλατζα
Μπορεις να δωσεις μερικες πληροφοριες παραπανω plz...??
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.