Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: ///Μ3 Ε46...What next????Or not????
Αγορα παλαιοτερων μοντελων Μ5 Ε34/Μ3 Ε30/635csi..κτλ 11 14,67%
Μεγαλη υπομονη και αναμονη και αγορα Μ3 Ε92/335i Ε92 20 26,67%
///Μ3 Ε46 για παντα,στεφανα/βερες/να ζησετε κτλ!!!! 39 52,00%
Αγορα 316 M-Pack ολοκαινουργιο και το γιοφυρι της Αρτας ξεκινα!!Μετατροπη σε 335i...!!! 5 6,67%
Ψήφισαν: 75. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 26-12-09, 13:41
Το avatar του χρήστη BMW_E36_328i
BMW_E36_328i Ο χρήστης BMW_E36_328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-12-2009
Μηνύματα: 136
BMW_E36_328i is on a distinguished road
εχει την ομορφια του να το φτιαχνεις σιγα σιγα !!!
__________________
οταν περνω απο απ΄το χωριο μαζευουνε τις κοτες
γιατι λενε περναει ο τρελλος που μπαινει με τις πορτες !!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 26-12-09, 14:38
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
αν δεν εισαι τρελαμενος με στροφιλικια.. ψαξε για κανενα καλο ε39 μ5
θα ησυχασεις και θα βρεις την υγεια σου
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 26-12-09, 14:54
Το avatar του χρήστη tassos
tassos Ο χρήστης tassos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 480
tassos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW_E36_328i Εμφάνιση μηνυμάτων
εχει την ομορφια του να το φτιαχνεις σιγα σιγα !!!
Εχει την ομορφια του αλλα θα δωσεις εν τελει σχεδον οσα εχει και το γνησιο, θα εχεις σιχτιρισει την ωρα που το εκανες 100φορες μεχρι να πετυχει...και συνηθως δεν θα ειναι οπως το γνησιο... Ολο και καποιο ''θεματακι'' θα εχει και θα σε τρεχει! Αρα τη λυση Ε92-316 θα ψηφιζα ως τη χειροτερη οσων ανεφερες..
Κρατα το......! Το 2012 δεν ειναι μακρια και μπορει η νεα 3αρα να σου αρεσει και μεσα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 26-12-09, 16:12
zannis Ο χρήστης zannis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Μηνύματα: 41
zannis is on a distinguished road
Εγω η θα κρατουσα την Μ3 η θα πηγαινα για 1 2003 Ε39 Μ5 μεγαλε τωρα η επιλογη ειναι παντοτε δικια σου....!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-01-10, 13:15
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool Χμμ....

Πολυ ενδιαφερουσες αποψεις πραγματικα,το Μ3 Ε46 κερδιζει κατα κρατος μεχρι στιγμης πραγματικα εκτος απο πανεμορφο ειναι και κορυφαιο αυτοκινητο!

@ Docto Abo.....την ///Μ3 Ε46 δεν την εχω πουλησει ακομα,στη σκεψη ειμαι.

Εχω καει με την Μ3 Ε30 παρα πολλα χρονια,εχω τσουρουφλιστει να το θεσω καλυτερα!Ο Παντελης οπως και αρκετοι αλλοι ξερουμε οτι ελληνικο Μ3 Ε30 δεν υπαρχει αξιο λογου εκτος απο 2-3 αυτοκινητα τα οποια οι ιδιοκτητες τους ζητανε εξωφρενικα χρηματα.Με τα αυξημενα τελη για τα παλαιοτερα μοντελα και ιδιαιτερα υψηλου κυβισμου οπως η Μ3 Ε30 πονταρω οτι οι ιδιοκτητες τους θα πιεστουνε πολυ ωστε να εκλογικευτουνε οι απαιτησεις τους.Περιμενω ακομα.....καθε προταση-συμβουλη ευπροσδεκτη!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-01-10, 13:31
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
"///Μ3 Ε46 για παντα,στεφανα/βερες/να ζησετε κτλ!!!!"

μονοδρομος για πολλους λογους...
οπως λεει και ο ρεμος: "μετα απο σενα τι...?"
OFF TOPIC.αυτο το εχει πει πολλα χρονια πριν τον ρεμο ο παριος
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-01-10, 13:45
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ ενδιαφερουσες αποψεις πραγματικα,το Μ3 Ε46 κερδιζει κατα κρατος μεχρι στιγμης πραγματικα εκτος απο πανεμορφο ειναι και κορυφαιο αυτοκινητο!

@ Docto Abo.....την ///Μ3 Ε46 δεν την εχω πουλησει ακομα,στη σκεψη ειμαι.

Εχω καει με την Μ3 Ε30 παρα πολλα χρονια,εχω τσουρουφλιστει να το θεσω καλυτερα!Ο Παντελης οπως και αρκετοι αλλοι ξερουμε οτι ελληνικο Μ3 Ε30 δεν υπαρχει αξιο λογου εκτος απο 2-3 αυτοκινητα τα οποια οι ιδιοκτητες τους ζητανε εξωφρενικα χρηματα.Με τα αυξημενα τελη για τα παλαιοτερα μοντελα και ιδιαιτερα υψηλου κυβισμου οπως η Μ3 Ε30 πονταρω οτι οι ιδιοκτητες τους θα πιεστουνε πολυ ωστε να εκλογικευτουνε οι απαιτησεις τους.Περιμενω ακομα.....καθε προταση-συμβουλη ευπροσδεκτη!
Γιάννη,ΚΡΙΜΑ που πριν λίγες μέρες ένας γνωστός μου πήρε μια Μ3 Ε46(με λίγα χλμ,αλλά ψιλοξεκολιασμένη κατ΄εμέ) και δεν πήρε την δικιά σου...
Του είπα οτι αν ήταν δικιά μου δεν θα του πρότεινα να την πάρει,αλλά επειδή ξέρω τον Γιάννη το αυτοκίνητο είναι 100% άψογο.
Τελικά επέλεξε το άλλο λόγω νάβι......
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-01-10, 15:27
Το avatar του χρήστη S38B38 Monsta
S38B38 Monsta Ο χρήστης S38B38 Monsta δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-08-2004
Μηνύματα: 704
S38B38 Monsta has a spectacular aura aboutS38B38 Monsta has a spectacular aura about
Γιάννη και εγώ συμφωνώ ότι το πιο λογικό αυτή τη στιγμή είναι να κρατήσεις αυτό το υπέροχο αυτοκίνητο.

Ο zed έχει απόλυτο δίκιο όπως στο περιγράφει οικονομοτεχνικά. Άλλωστε έχεις σκάσει ένα σωρό λεφτά για το 46, μη ξανακάνεις το ίδιο 'λάθος' τόσο σύντομα με ένα 92. Καλύτερα να μείνεις με το 46 για 2+ χρόνια ακόμα, αν και κατά τη γνώμη μου κάθε άλλο παρά συμβιβασμό θα κάνεις.

Όσο για Ε30 ///Μ3 δεν θα βρείς, άρα ξεπέρνα το. Δεν είναι ΗΠΑ εδώ, που υπάρχουν πολλά και καλοσυντηρημένα αυτοκίνητα. Βέβαια και γω με το ίδιο καημό θα μείνω αλλά...

Η άλλη λύση - αφού δεν κάνεις και πολλά χλμ και έχεις το σμαρτ για κάθε μέρα - είναι ένα 34άρι Μ5 σαν αυτό που είχα, - που παρεπιπτόντως πωλείται φθηνά αυτό το καιρό - και η εξέλιξή του σε κάτι εξωφρενικό (πχ turbo και 1000ΗΡ), αν γουστάρεις ν ανοίξεις προτζεκτάκι και να αφιερώσεις χρόνο & χρήμα σιγά - σιγά....
__________________

E46 M3 Άλφα-Νι
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-01-10, 15:39
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Φιλε κρατο το 46αρι..Ξερεις τι αυτοκινητο εχεις..Κριμα δεν ειναι να το δωσεις?
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-01-10, 15:47
kobe 8 Ο χρήστης kobe 8 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-03-2006
Μηνύματα: 29
kobe 8 is on a distinguished road
φιλε m power lunatic κατά τη γνώμη μου κράτησε αυτό το τέλειο αυτοκίνητο που όπως λες είναι ολοκαίνουργιο. Ενα από τα καλύτερα bmw ever. Σκέπασε το με μια κουκούλα και ξεσκεπαζέ το κάθε 2 εβδομάδες. Να με θυμηθείς κάθε φορά που το βλεπείς θα λές ευτυχώς δεν το έδωσα.Για καθημερινή χρήση βρες ένα μικρό γιαπωνεζάκι ή ένα μικρό ιταλικό. Αλλά θα ξέρεις πως κάθε φορά που θα βαρεθείς αυτά τα κατα τα αλλα καλά (κουβαδάκια) θα έχεις κάτω από τη κουκούλα ένα θηρίο έτοιμο να σε περιμένει.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.