Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 06-10-10, 10:52
christopherzaha Ο χρήστης christopherzaha δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-09-2010
Μηνύματα: 26
christopherzaha is on a distinguished road
Παράθεση:
Η Ε30 ''πεθανε'' σχεδιαστικα μολις παρουσιαστικε η Ε36...Μια καλοσυντηρημενη Ε36 ακομα τραβαει τα βλεμματα.Μια Ε30 απλως δεν υπαρχει...Πολυ μπαναλ....Πολυ ομορφη η Ε46-ισως το πιο ομορφο και κομψο κουπε της εποχης του -αλλα οι Ε92/93 ειναι αλλου...
βασικά νομίζω ότι πρέπει να έγραψες κάτι λάθος εδω...... η Ε30 ''πέθανε'' σχεδιαστικά όταν βγήκε η Ε36???
Δηλαδή συγκρίνεις την Ε30 με Ε36 σχεδιαστικά??? εμένα η Ε36 μου φαίνεται κακάσχημη!!! εικρινά!!! κατ΄ εμέ είναι το χειρότερο σχεδιαστικα μοντέλο της BMW. ενώ η Ε30 είναι απλά ενα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!! είναι πανέμορφη από όπου και να την κοιτάξεις!!


'Εγινε λόγος για ασχήμια στην σειρα 1. και για την coupe/cabrio. η 1 η απλή οκ...δεν την λές και όμορφη...συνπαθητική!! αλλά όχι κ το coupe/cabrio!! είναι -υποκειμενικά πάντα- απίστευτα αμαξώματα με πολύ ωραίες καμπυλες κ σχεδιασμό!!

Και τέλος για το Χ6!! κ μένα μ προκαλέι δέος.....~~~!!! είναι απιστευτο!!! ειδικά ο κώλος όοοοολα τ λεφτΑ!!

φιλικά πάντα.
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 06-10-10, 12:28
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stallion3.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
ακριβώς!

νομίζω ότι σχεδιαστικά (πέραν της νέας Ζ4 που μου αρέσει πολύ, και θα μου άρεσε ακόμα περισσότερο με υφασμάτινη οροφή) οι bmw πέθαναν με την λήξη της παραγωγής της Ε46 και της Ε39. είχαν και όμορφα, αρμονικά αμαξώματα με αλλά και οδηγοκεντρικό σαλόνι. τώρα με το παπούτσι σειρά 1, την κωμικοτραγική 1κουπέ/κάμπριο, την αδιάφορη 3άρα και 5άρα (άσχημα δεν τα λέω αλλά θα μπορούσαν να είναι και hyndai,άνετα) και την αηδιαστική Χ6 δεν ξέρω που πάνε τα πράγματα. το έχω ξαναδηλώσει, μου αρέσουν οι μεγάλες bmw γι'αυτά που κάνουν αλλά πραγματικά η ασχήμια των νέων bimmer με κάνει να βλέπω σαν πιθανή (απίθανη δηαλδή..) εναλλακτική της alfa το audi Α5 coupe.....


να το χαίρεσαι το μπροστοκίνητο φίλε, μην πάρεις ποτέ BMW, δεν μπορεί να αρέσει σε όλους...... αφού σου αρέσει η Αlfa, εμάς μας περισσεύει.
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 06-10-10, 13:46
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
να το χαίρεσαι το μπροστοκίνητο φίλε, μην πάρεις ποτέ BMW, δεν μπορεί να αρέσει σε όλους...... αφού σου αρέσει η Αlfa, εμάς μας περισσεύει.
σωστος.....+100000000000000000000
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 06-10-10, 16:04
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christopherzaha Εμφάνιση μηνυμάτων
βασικά νομίζω ότι πρέπει να έγραψες κάτι λάθος εδω...... η Ε30 ''πέθανε'' σχεδιαστικά όταν βγήκε η Ε36???
Δηλαδή συγκρίνεις την Ε30 με Ε36 σχεδιαστικά??? εμένα η Ε36 μου φαίνεται κακάσχημη!!! εικρινά!!! κατ΄ εμέ είναι το χειρότερο σχεδιαστικα μοντέλο της BMW. ενώ η Ε30 είναι απλά ενα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!! είναι πανέμορφη από όπου και να την κοιτάξεις!!


'Εγινε λόγος για ασχήμια στην σειρα 1. και για την coupe/cabrio. η 1 η απλή οκ...δεν την λές και όμορφη...συνπαθητική!! αλλά όχι κ το coupe/cabrio!! είναι -υποκειμενικά πάντα- απίστευτα αμαξώματα με πολύ ωραίες καμπυλες κ σχεδιασμό!!

Και τέλος για το Χ6!! κ μένα μ προκαλέι δέος.....~~~!!! είναι απιστευτο!!! ειδικά ο κώλος όοοοολα τ λεφτΑ!!

φιλικά πάντα.
Η 36αρα ειναι τοσο ασχημη που πουλησε 4.5 εκατομυρια μοναδες....
Μπουρουχα λεμε....
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 06-10-10, 17:31
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! Εμφάνιση μηνυμάτων
Η 36αρα ειναι τοσο ασχημη που πουλησε 4.5 εκατομυρια μοναδες....
Μπουρουχα λεμε....
Τι σχέση έχει το πόσο πουλάς, με το αν είναι καλό ή όμορφο??
Το προηγούμενο μεγκάν, καλό ήταν? ή όμορφο (σαν τον κώλο της μαιμούς ήταν)
Και όμως, πούλησε περισσότερο απο το προηγούμενο..
Να είμαστε ρεαλιστές..
Απο τη δεκαετία του 80 μέχρι τη δεκαετία του 90, ο πληθυσμός της γής αυξήθηκε
απο 4,5 σε 5,7 δίς..
Το αγοραστικό κοινό στα αυτοκίνητα αυξήθηκε 42%
Η μικρομεσαία κατηγορία ανέβηκε 25% έναντι των μικρότερων κατηγοριών..
Μπόνους στα νούμερα, η Ε36 είχε την μικρή κόπακτ να μεγαλώνει πωλήσεις (σειρά 1 τώρα).
Βγάλε έξω τα νούμερα παραγωγής της..
Πάρτα με μολύβι και χαρτί, και δές ποιό πούλησε καλύτερα...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 06-10-10, 19:50
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
οποιο κι αν ειναι το γουστο του καθε ενα δεν μπορει να δημοσιευει σε φορουμ της μπε εμ βε χαρακτηρισμους παπουτσι ,αηδιαστικη, κωμικοτραγικη και γενικα να βγαζει ολα τα μοντελα χαλια και να επαινει αλλες εταιριες...πολυ απλα πες δεν μου αρεσουν...πως θα ηταν αν καποιος εμπαινε στο φορουμ της αλφα και εγραφε οτι ολα ειναι μπ*υρδ$λ@ και ζητω η μπε εμ βε με τα εργαλεια της?δεν απαγορευεται σε κανεναν να εκφερει αποψη αλλα καπου πρεπει να υπαρχει και καποιο οριο...αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη...
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 06-10-10, 20:25
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
οποιο κι αν ειναι το γουστο του καθε ενα δεν μπορει να δημοσιευει σε φορουμ της μπε εμ βε χαρακτηρισμους παπουτσι ,αηδιαστικη, κωμικοτραγικη και γενικα να βγαζει ολα τα μοντελα χαλια και να επαινει αλλες εταιριες...πολυ απλα πες δεν μου αρεσουν...πως θα ηταν αν καποιος εμπαινε στο φορουμ της αλφα και εγραφε οτι ολα ειναι μπ*υρδ$λ@ και ζητω η μπε εμ βε με τα εργαλεια της?δεν απαγορευεται σε κανεναν να εκφερει αποψη αλλα καπου πρεπει να υπαρχει και καποιο οριο...αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη...
Το έκανα στο αλφίστι (147 είχα πριν) και έψαχναν να βρούνε τρόπο να μου ρίξουν ban...τελικά το έφαγα για άλλο άσχετο λόγο...τυχαίο?
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 14-10-10, 22:54
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all


__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 14-10-10, 22:55
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #80  
Παλιά 15-10-10, 00:43
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Montoya
Τι εικονίτσες special είναι αυτές??
Αμα πώ, οτι το σχεδιαστικό τμήμα της BMW πάει απο το κακό στο χειρότερο, θα με "φάτε" όλοι...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.