Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 15-08-09, 15:05
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανθρωπος γαλουχημενος απο Ε30 !!!! Ευγε.
Και καλοταξιδο φιλε!
Όντως φίλε μου!

7 χρόνια το οδηγάω και στο συγκεκριμένο Ε30 που έχω μπαίνω από τα 2 μου!

Ευχαριστώ πολύ!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 15-08-09, 16:43
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Τίποτα δε του λείπει Κώστα!!

Μια τετράδα λάστιχα μόνο και όρεξη για βουνό να έχεις.

Καλύτερα να δώσω λεφτά για αναρτήσεις ή άλλες στριφτερές ενισχύσεις παρά για ζάντες.

(αν βγαίναν αράχνες θα το σκεφτόμουν)
υποκειμενικο, εμενα που μ αρεσει γενικα σαν σχημα θα μου αρεσε μια ζαντα...

πχ αν εβρισκες κατι σε μτχ σε καλη τιμη

κατι αλλο, run flat εχεις?
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 15-08-09, 17:19
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas Christ Εμφάνιση μηνυμάτων
υποκειμενικο, εμενα που μ αρεσει γενικα σαν σχημα θα μου αρεσε μια ζαντα...

πχ αν εβρισκες κατι σε μτχ σε καλη τιμη

κατι αλλο, run flat εχεις?
Δε το σκέφτομαι καν Κώστα για ζάντες και δε νομίζω να το σκεφτώ ποτέ.

Έχει ένα κάρο tunable τομείς το ασσάκι (αναρτήσεις, κινητήρα πλαίσιο) και μάλιστα με ΟΕΜ BMW ανταλλακτικά στους οποίους μετά το φανταρικό θα εμβαθύνω. Και οι ζάντες δεν είναι ΚΑΝ σε έναν από αυτούς, τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.

Θεσσαλονίκη είσαι ακόμα;

Για τα Run Flat δεν ξέρω, κάτι Goodyear έχει πάνω, τα οποία είναι φυτίλια.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 15-08-09, 17:25
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
γιατι δε θες να βαλεις με τιποτα ζαντες? δε λεει κανεις να βαλεις καμια κουμουτσα 18ιντσες αλλα κατι απλο ισα για να δειξει το αμαξι
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 15-08-09, 17:31
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατι δε θες να βαλεις με τιποτα ζαντες? δε λεει κανεις να βαλεις καμια κουμουτσα 18ιντσες αλλα κατι απλο ισα για να δειξει το αμαξι
Γιατί ΓΕΝΙΚΑ δε μου αρέσει η σειρά 1 οπτικά, οπότε για εμένα το όποιο μικρό κέρδος μου δώσει σε ελάφρωμα ΜΗ αναρτώμενης μάζας είναι σχεδόν μηδαμινό σε συνθήκες δρόμου.

Οπότε το οπτικό κέρδος προσωπικά θα είναι ΜΗΔΕΝ, το οδηγικό ελάχιστο, και η επιβάρυνση από μια τέτοια κίνηση προσωπικά είναι δυσανάλογη ως προς τα κέρδη που θα μου δώσει.

Άσε που με το τσιπάκι που σχεδιάζω να βάλω οι σιδερένιες θα είναι το απόλυτο καμουφλάζ... (συν το γεγονός ότι το αμάξι το οδηγάει η γυναίκα σκοποβόλος (< επειδή κυνηγάει τις λακκούβες))

Αν βρω κανά σετ ΜΕ λάστιχα με ψωμί για 25 - 30 χιλ χλμ θα τις πάρω (όχι για τις ζάντες όμως, αλλά γιατί τα λάστιχα είναι ψόφια).
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 15-08-09, 17:31
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε το σκέφτομαι καν Κώστα για ζάντες και δε νομίζω να το σκεφτώ ποτέ.

Έχει ένα κάρο tunable τομείς το ασσάκι (αναρτήσεις, κινητήρα πλαίσιο) και μάλιστα με ΟΕΜ BMW ανταλλακτικά στους οποίους μετά το φανταρικό θα εμβαθύνω. Και οι ζάντες δεν είναι ΚΑΝ σε έναν από αυτούς, τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.

Θεσσαλονίκη είσαι ακόμα;

Για τα Run Flat δεν ξέρω, κάτι Goodyear έχει πάνω, τα οποία είναι φυτίλια.
τεσπα... ας μη μαλωσουμε για τις ζαντες... θα βαλουμε σε τορνο τις αραχνες και τελος

τι εξελιξιμοτητα εχει ο ασσος ρε? αντε καμια αναρτηση πιο σφιχτη, ενα προγραμμα και καμια αλλη ζαντα με μη ραν φλατ λαστιχο

μπα κατηφορησα... καποια στιγμη θα ξανανεβω πανω ομως
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 15-08-09, 17:39
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas Christ Εμφάνιση μηνυμάτων
τεσπα... ας μη μαλωσουμε για τις ζαντες... θα βαλουμε σε τορνο τις αραχνες και τελος

τι εξελιξιμοτητα εχει ο ασσος ρε? αντε καμια αναρτηση πιο σφιχτη, ενα προγραμμα και καμια αλλη ζαντα με μη ραν φλατ λαστιχο

μπα κατηφορησα... καποια στιγμη θα ξανανεβω πανω ομως
Όχι ρε συ γιατί να μαλώσουμε, με κανένα δε μαλώνω και ειδικά για τις ζάντες, απόψεις είναι αυτές, ο κάθε ένας έχει τις δικές του.

Και στην τελική όποιος πάρει σειρά 1 ας βάλει και 55άρες τιτανίου, εγώ δε θέλω! φιλικά το λέω.

Εξελιξιμότητα, έχουμε και λέμε.

Παράλληλο εγκεφαλάκι: +30ps +50NM ροπή ΜΕ TUV 200€
Αναρτήσεις BMW Performance.
Φρένα (αν όχι performance κάτι θα βρω, αν και τα βρίσκω δυνατά, αλλά ακόμα είναι νωρίς για να κρίνω)

EDIT δες και εδώ : http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=19186
Επίσης τώρα ψάχνω και χτίζω γνώση για water injection.

Και εδώ αν κάποιος έχει κανένα βιβλίο (είτε ελληνικό είτε αγγλόφωνο) να προτείνει πάνω στο θέμα είναι ευπρόσδεκτο.

Τα ντιζέλια πλέον είναι εκτός από αξιόπιστα και οικονομικά και αρκετά tunable.

Ίδωμεν, ένα ένα όμως, πρώτα προέχει το προαιρετικό σέρβις και μετά όλα τα άλλα.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 17-08-09, 14:57
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
OFFTOPIC στο δικό μου θέμα:

Ξέρει κανείς τι γίνεται με την Europlus εγγύηση;

Δλδ τι καλύψεις έχει; Αν όχι έχει κανείς ιδέα από που θα μάθουμε;


Δεν συνέβη κάτι (ευτυχώς) απλά είδα ότι το όχημά μου καλύπτεται από αυτού του είδους την εγγύηση αλλά δεν ξέρω τους όρους της.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 17-08-09, 16:24
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Καλυτερα ρωτα σε μια αντιπροσωπεια. Εκει θα σου πουν σιγουρα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
120d

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.