Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 14-01-12, 18:26
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο ειναι Μ3 GTII. Μονο 50 στον κοσμο και ολα "εγγλεζικα", αν θυμαμαι καλα
Πολυ καλα θυμάσαι!!! 50 GT-II 3.2 Evo, ολα αγγλικα, ολα Imola Red με Imola red / Black Suede Σαλονι!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 14-01-12, 18:54
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Από όλα όσα είδα στο car.gr μόνο το ασημί με κερδίζει..
Εαν μπορείς πήγαινε δες το
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 15-01-12, 23:27
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
φιλαρακο το ασημι το εχω δει και εγω απο κοντα....ενα διαστημα επειδη ειχα απελπιστει και εγω και δεν εβρισκα ε30 οπως το ηθελα ειχα παει να το δω...ητανε ποιο ψηλα η τιμουλα τοτε
το πουλαει πολυ καιρο...
το αμαξι ειναι λαμπα για μενα μονο τα καθρευτακια και το νυχακι μπροστα το μαυρο θελει οπως σ ειπε o lunatic και θα ειναι απιστευτο...θα συμφωνησω μαζι σ και εμενα μ αρεσουν απιστευτα αυτες οι ζαντες....
αν θες να με ακουσεις πηγαινε και πες τ επειδη σ λεω το πουλαει πολυ καιρο το αμαξι να στο δωσει 4500 χερι και να πατε για μεταβιβαση..δεν πιστευω να αρνηθει..προχορατο μαγκα μν το χασεις...και κυριως μν κολισιεργης 5 πανω 5 κατω βρειτε τα γιατι τα υπολοιπα ειναι ρημαδια.
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 16-01-12, 08:53
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Καλημέρα. Λοιπόν, το ασημί πήγα κ το είδα.

Εξωτερικά είναι πολύ ωραίο, με μικροχτυπηματάκια κλπ. Εσωτερικά έχει ξεκολλήσει ο ουρανός. Τα καθίσματα είναι σχετικά φθαρμένα από ό,τι θυμάμαι και δεν έχει την εικόνα που φαίνεται στις φωτό.

Αυτό που με ενόχλησε ρε παιδιά, ήταν...ο οδηγός του. Η οδήγησή του θέλω να πω. Έτρεχε σε κάτι κωλοστενά και είχε βάλει στόχο όλες τις λακούβες, ξεκινούσε σπινιαριστός κλπ. Λέει βέβαια ότι το έχει 2 χρόνια και έχει κάνει μόνο 4000χλμ....

Γενικά τα χλμ πάντως δεν τα πιστεύω...είναι ήδη 3ο χέρι...

Τελοσπάντων θα το τσεκάρω και αν όλα πάνε καλά, θα προσπαθήσω να το χτυπήσω σε χαμηλότερη τιμή...

Είδα και κάτι άλλα...αλλά ΔΕΝ...
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 16-01-12, 09:20
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
αφου το ψειριζεις τοσο πολυ....σε βλεπω στο τελος απελπισμενο και να καταληγεις σε κανα ρημαδι ή πολυ απλα χωρις αμαξι! εφοσον θες, ενα αμαξι σχεδον 20 χρονων....θα πρεπει να κανεις συμβιβασμους και υποχωρησεις..!ειναι απιθανο να βρεις αμαξι, αψογο με λιγα χιλιομετρα και κυριως τζαμπα, με 20 χρονια στην πλατη του στους ελληνικους δρομους! αν το θες αψογο...αστο μερικα χρονια ακομα, να γινει αντικα...και να το βρεις απο κανα μερακλη συλλεκτη που θα το εχει κανει ανακατασκευη!
η γνωμη μου, ειναι παρε ενα αμαξι που να μην πασχει απο σασι και μοτερ...και φτιαχτο στα μετρα σου...! οσο αργεις , τοσο θα χανεις περιπτωσεις και κυριως δεν θα χαιρεσαι το αμαξακι που θελεις!
στο ε36,,βρισκεις αφθονα φθηνα ανταλλακτικα...και τα κοστη συντηρησης του ειναι χαμηλα, μην σε απασχολει ενα λακουβακι και φθορες στα καθισματα...δεν θα βρεις το τελειο!
φιλικα στο λεω...και ελπιζω να μην παρεξηγηθεις....
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 16-01-12, 09:45
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Paganis, δεν το ψηρίζω όσο νομίζεις, εγώ απλά ανέφερα ό,τι ατέλειες είδα (σαλόνι, ουρανός). Διάβασες πουθενά να λέω ότι το αμάξι δεν αξίζει? Ή ότι το απορρίπτω? Έχω επίγνωση του τι ψάχνω. Απλά το συγκεκριμένο έχει μεγάλο budget για μένα και αν το χτύπαγα θα ήθελα να είναι σε πολύ καλή κατάσταση...
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 16-01-12, 10:16
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παίδες να ρωτήσω κάτι...κάποια από αυτά που έχω δοκιμάσει (και το ασημί...), όταν στρίβεις το τιμόνι κάνουν ένα τρίξιμο, ψηλά στην κολώνα του τιμονιού. Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω ή να μην ασχοληθώ?
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 16-01-12, 11:32
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίδες να ρωτήσω κάτι...κάποια από αυτά που έχω δοκιμάσει (και το ασημί...), όταν στρίβεις το τιμόνι κάνουν ένα τρίξιμο, ψηλά στην κολώνα του τιμονιού. Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω ή να μην ασχοληθώ?
Χμ... αυτό το έκανε και το 316 μου... ένα πολύ χαμηλής έντασης τρίξιμο. Είχα καταλήξει στο ότι πρόκειται για τα πλαστικά της κολώνας που με τον καιρό χαλαρώνουν και τρίζουν αλλά δεν το έψαξα περαιτέρω (εννοώ, να λύσω τιμόνι κλπ). Ποτέ δε με άφησε πάντως ούτε χειροτέρεψε.
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 16-01-12, 12:05
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παιδιά, εντάξει, δε σημαίνει ότι επειδή έχει τέλειες φωτογραφίες στο car.gr το αμάξι είναι όπως και στις φώτο. Το μεταχειρισμένο θέλει να το δείς από κοντά.

Εκεί ή κάτι θα σου αρέσει ή κάτι θα σε ξενερώσει, άσχετα με ΟΛΑ τα υπόλοιπα δεδομένα που έχουμε στο μυαλό μας πάντα.
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 16-01-12, 12:37
teo21 Ο χρήστης teo21 δεν είναι συνδεδεμένος
driftloveR
 
Εγγραφή: 03-10-2010
Μηνύματα: 504
teo21 is on a distinguished road
Τον ουρανό τον άλλαξα στο δικό μου με 2 κατοστάρικα όπως και το πλαϊνό κομμάτι αλκαντάρα του καθίσματος οδηγού... Αυτά είναι φυσιολογικές φθορές σε όλα τα 36άρια (μαζί με τις ταπετσαρίες πορτών που δεν έχω φτιάξει ακόμα!) και δύσκολο να βρεις αμάξι που να μην έχει κανένα πρόβλημα. Μηχανικά και από σασί να είσαι εντάξει όπως προαναφέρθηκε...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
318is, αγορα ε36is, ε36is


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.