Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-04-10, 15:48
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
χαχχααχχαχαχα είμαι τρόμπας !!! έχεις δίκιο Νικόλα !!! κεκτημένη ταχύτης !!! γίνετε το edit

Eίναι το στη λίστα στο λινκ το DCPR8EIX

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 22-04-10 στις 15:50
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-04-10, 15:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...24&postcount=6

εδώ τα μπουζί που μπάινουνε στον s54
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-04-10, 16:33
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν τα βρισκω τα αντιστοιχα NGK για Μ3 Ε46 Ευαγγελε,δεν θα ηθελα να βαλω κατι αλλο απο NGK στο Μ3 Ε46 μου εστω και αν ειναι ιδιας ψυχροτητας.Παντως στον καταλογο που εχεις επισυναψει και απο Αγγλια και απο Ελλαδα δεν τα βρισκω πουθενα τα NGK ειδικα για Μ3 Ε46.
Για πάρε εδώ: 210923243 2109232158
Καλλιρόης και Βουλιαγμένης είναι.

Και εδώ θα έχει σίγουρα και σε καλή τιμή αλλά είναι στον Κορυδαλό. 2104936656
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-04-10, 23:57
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ................

Αγοραστηκαν NGK DCPR8EKP τα γνησια τα δικα του σε κουτι ομως NGK,μια χαρα!Θα τα βαλω το Σαββατο η επομενος ιδιοκτητης...ειδομεν.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 27-04-10, 00:43
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Σήμερα το πρωί ρώτησα γι΄αυτά:NGK BKR6EQUP και μου είπαν 15,19 euro το ένα για το δικό μου Ε46 το 2litro...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 27-04-10, 00:57
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Απο που πηρατε ή ρωτησατε για τα NGK μπουζι; Στα τηλεφωνα και διευθυνσεις του προηγουμενου ποστ ή καπου αλλου;..
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-04-10, 07:53
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο που πηρατε ή ρωτησατε για τα NGK μπουζι; Στα τηλεφωνα και διευθυνσεις του προηγουμενου ποστ ή καπου αλλου;..
Εαν ρωτάς εμένα από φίλο ηλεκτρολόγο...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 04-05-10, 18:44
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation !!!!!!!!!!!!!

Eβαλα σημερα τα νεα μου μπουζι τα εργοστασιακα της NGK-R.....αισθητη διαφορα στο δουλεμα του κινητηρα,οταν εβγαλα τα παλια μπουζι (τα ιδια φορουσε και πριν) ειχανε ολα και τα 6 την ιδια καυση,τελεια καυση σε ολους τους κυλινδρους.Πραγματικα το αμαξι μεταμορφωθηκε...τραβαει απο παντου και εχει γινει πολυ νευρικο.Παντως ειναι πολυ ευκολο αν εχει καποιος γνωση της συμπεριφορας του οχηματος του να καταλαβει την διαφορα.

P.S Αναλογη διαφορα ειχα δει και με το ρυθμισμα των βαλβιδων,αυτες οι 2 κινησεις πρεπει να γινονται πρωτες σε οποιονδηποτε S54 (το αναφερει και ο Βαγγελης στο thread του),εφοσον δεν εχει αλλα θεματα ο κινητηρας.

P.S Τι διαολο λεει η BMW καθε 100.000χλμ δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα,εμενα εχει 59.000χλμ πραγματικα και ητανε η ωρα τους να αλλαχθουνε.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 05-05-10, 00:40
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Ρε συ οκ για τις βαλβίδες ... αλλά ΤΕΤΟΙΑ διαφορά να δεις από μπουζί ???
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 05-05-10, 00:48
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ????????????

Ρε εσυ στο λογο μου,πραγματικα μολις το οδηγησα καταλαβα την διαφορα,το ιδιο ειπε και ο μηχανικος πριν τα βαλουμε.Πιο γεματο,αρπαζε σαν παλαβο ρε εσυ τι να πω!!!Μιλαμε το πραμα εχει μεταμορφωθει....σαν πριονοκορδελα κανει!!!Βαγγελη εσυ τα ειχες κανει ολα μαζι οταν το πηρες ρε αν δεν κανω λαθος....εγω τα εκανα ξεχωριστα για αυτο ισως να ητανε πιο αισθητο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.