Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 25-05-09, 12:22
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
Αμαρτια ρε παιδια, ΟΠΟΙΟΣ και να φταιει, να καταληγει ετσι ενα thread. Κριμα.

-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 25-05-09, 12:35
Το avatar του χρήστη StratosGR
StratosGR Ο χρήστης StratosGR δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-03-2008
Μηνύματα: 88
StratosGR is on a distinguished road
Και που να ανοίξει το section
__________________
WOW

Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 25-05-09, 12:37
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Για την ιστορία δεν έχω κάνει ban ΚΑΝΕΝΑΝ.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορούμε να συννενοηθούμε... Αναρωτιέμαι πραγματικά αν διαβάζεις όλα τα post στην συζήτηση!
Δεν βοηθάς και εσύ ιδιαίτερα βέβαια. Επιτίθεσαι σε όσους έχουν διαφορετική γνώμη με εσένα σε όλο το thread.

Υπάρχουν πράγματα που δεν μπορούν να έρθουν ακριβώς στα μέτρα μας, πράγματα που χρειάζεται η δική μας προσαρμογή σε αυτά, αν μας ενδιαφέρει να συνεχίσουμε να συμμετέχουμε φυσικά...

Όπως σου έγραψα και νωρίτερα δεν ξέρω τι άλλο να προσθέσω, παραιτούμαι από την προσπάθεια...
C U out there
Τιιιιιιιιιιι; Σε ποιους επιτεθηκα; Μου φαινεται εσυ δεν διαβαζεις καλα εγω ουτε καν αναφερθηκα επι προσωπικου σε ΚΑΝΕΝΑΝ!! Πω ρε φιλε τι εμπαθεια ειναι αυτη; ελεος
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 25-05-09, 12:42
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Το δικο μου το μυαλουδακι ομως βλεπει εναν χρηστη ο οποιος αρνειται να συμμορφωθει με τους κανονες που εχει συμφωνησει κατα την εγγραφη του,και παρολο τις φιλικοτατες και σε πολυ κοσμιο υφος εξηγησεις που δεχεται απο mod,συνεχιζει να διαφωνει (δικαιωμα σου) και να το κανει με οχι κοσμιες εκφρασεις ο ιδιος

Και επειδη εγω εχω κανει πολλα ban,προσεξε σε παρακαλω τους χαρακτηρισμους που δινεις στον συνομιλητη σου...δεν σε προειδοποιω,απλα ειναι γεγονος
end of story

Και αυτα στα λεει ανθρωπος που ειναι υπερ του να γραφονται οι κοντρες εδω μεσα
Ποιους χαρακτηρισμους ειδες εσυ φιλαρακι που μου λες να 'προσεξω' για πες τους κα σε εμενα δηλαδη;
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 25-05-09, 12:46
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΥΤΟ γραφεις ΑΥΤΟ καταλαβα
αναφερεις μονο αυτα που σε συμφερουν για να δημιουργήσεις μια Α εντύπωση.... δεν ειναι ετσι.....
αρχικά... το φόρουμ ειναι ΙΔΙΩΤΙΚΟ τελεια και παυλα
ανοίκει σε αυτον που πλήρωνει για τον μεγαλο ογκο του φορουμ και για την συντήρηση του...
ορίζει τους κανόνες ΑΥΤΌΣ και εμεις πρέπει να τους σεβόμαστε.....

αμα μπει καποιος στο αμάξι σου (και του δώσεις να το οδηγήσει) και δεν σεβεται ουτε εσενα ουτε το αυτοκινητο σου... τι κανεις....?






και ο κάθε μοντ γιατι να κανει ενα τεταρτο ιστορία για ολη αυτην την διαδικασία?
Αδερφε αυτος που πληρωνει, εκανε το σαητ με σκοπο να εχει ατομα που το επισκεπτονται, για να βρει καμια διαφημιση ωστε να πληρωνει σερβερ, ασφαλεια, τεχνικη υποστηριξη κτλ. Αν ομως κλεινει με το ετσι θελω θεματα τα οποια δεν υπηρξαν υβρεις η κατι το προκλητικο τοτε γινεται προκλητικος ο ιδιος. Διαβαστε ολο το θρεντ να δειτε πως ξεκινησε η αντιπαραθεση και ποιος φταιει
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pitbull : 25-05-09 στις 12:50
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 25-05-09, 12:47
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
παριστάνοντας τον ΑΡΧΟΝΤΑ τον ΒΑΣΙΛΙΑ του site. Εχω και εγω 2 sites ρε φιλαρακι Fairytail

.Εσυ μαλλον βλεπεις περίεργα όνειρα.. ξέρεις.... όπως ότι διοικείς πόλεις κυβερνας χωριά και τέτοια…. ΜΠΡΑΒΟ σου απετρεψες έναν εμφυλιο πολεμο αναμεσα σε BMW-ακιδες ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ μπιλι, μιας και το εσβησε ο αγαπητός παραμυθάς Fairytail
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστα τα λέει ο SokinM3 και αν θελετε να μαθετε το υποτιθέμενο κλίμα, το δημιουργεί ο ΙΔΙΟΣ ο παραμυθάς Fairytail με αυτα που λεει και με τον φασιστικό του τρόπο να κόψει το κειμενακι το οποίο με ιδιαίτερη προσοχή τόσο στα λεγόμενα όσο και στη σύνταξη μου εγραψα και ανεβασα λέγοντας ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΕΔΩ! Ουτε σε σχολείο της δεκαετίας του 50 δεν θα το λεγε αυτό ο δάσκαλος! ΗΜΑΡΤΟΝ
Αυτά εδώ θα εννοεί...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 25-05-09, 12:48
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από redlover Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγω ΑΠΟΡΩ πως κρατιεται ο Φερυτειλ σε τετοιου ειδους συμπεριφορες.....και απαντα οσο πιο ευγενικα γινεται....Αλλα ο φιλος μας μαλλον δε καταλαβαινει τιποτα...
Ο αγαπητος fairytale μου εκανε και εμενα υπόδειξη, οποτε αν θες να εισαι δικαιος να τα λες ολα. Διαβασε το θρεντ καλυτερα και μη λες οτι σε συμφερει φιλος
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #148  
Παλιά 25-05-09, 12:51
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτά εδώ θα εννοεί...
Αυτα εδω ειναι υβρεις;
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #149  
Παλιά 25-05-09, 12:51
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Exclamation Και όσον αφορά τις κόντρες...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο Keep on banning!
ΥΣ Εισαι 24 ωρες το 24ωρο στο σαητ αυτο και απαντας στα παντα; Σου εχει γινει εθισμος!

Δεν είδα να έγινε κανένας Ban...
Και για το Υ.Γ. να πώ ότι: Είναι moderator και τυχαίνει να χρησιμοποιεί ΠΟΛΥ από τον χρόνο του, για να ''φροντίζει'' το φόρουμ.
Αλλά, δεν σας πιάνουμε πουθενά, όυτε όταν ασχολούμαστε, ούτε όταν δεν ασχολούμαστε τελικά.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
όταν ένα forum μέσα στους κανόνες του δεν περιλαμβάνει τη μη δημοσίευση

ιστοριων με κόντρες και στη συνέχεια αποφασίζει και το κόβει έτσι απλά εσύ πώς το βρίσκεις;
εγώ αυτό που λέω είναι να είμαστε δίκαιοι με όλουσ.
στο κάτω κάτω τις γραφής όσο ειπάρχουν καυστικά άτομα με άκυρη συμπεριφορά όχι μόνο σε θέματα

με κόντρες, αλλά παντού θα υπάρχουν διαμάχες.
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...splay.php?f=20

Δείτε αυτήν την ενότητα, είναι κλειστή για να γράψετε, αλλά μπορείτε κανονικά να διαβάσετε τις υπάρχουσες συζητήσεις. Έχει και μια εξήγηση γιατί έχουν κλείσει.
Το ότι δεν υπάρχει στους κανόνες η αναφορά να μην γράψετε για κόντρες, αντικαθίσταται από τις ευγενικές προτροπές να μην δημοσιευθεί κόντρα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια άλλαξε και ο τίτλος, για να αιτιολογήσουμε και τον τίτλο του site... δηλαδή bmw-MOTORSPORT επειδή μόνο MOTORSPORT δεν είναι... θα γίνει ένα άνοιγμα απόψε η αυριο το βράδυ με το S3 του κολητού μου και ενός άλλου φίλου γνωστού μου το Μ3 Ε46 μαμά. Επαναλαμβάνω πως δεν θετω θέμα σύγκρισης των 2 αυτοκινήτων. Μ POWER! Θα γραψω αναλυτικα απόψε η αυριο βραδυ την.. κοντρίτσα. Stay tuned
Επειδή ούτε οι κόντρες είναι motorsport και επειδή η αντίστοιχη ενότητα έχει κλείσει, παρακαλώ να μην δημοσιεύσεις την...κοντρίτσα.
Η ενότητα ''Σειρά M - Γενικά Θέματα'' δεν είναι για αυτό.

Αν τις διαβάσετε, ίσως δείτε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό που έκλεισαν, γιατί απλά δεν οδηγούν πουθενά.
Ούτε συμπεράσματα για αυτοκίνητα ή οδηγούς υπήρχαν, ούτε διασκέδαση ήταν (στο τέλος).

Επειδή το συγκεκριμένο θέμα καλύπτεται από άλλα φόρουμ, έχει γίνει η επιλογή ότι οι κόντρες δεν θα αποτελούν μέρος του φόρουμ μας. Όποιος θέλει συμμετέχει ελεύθερα σε αυτά άλλωστε και δε νοιώθει περιορισμένος. (Το γιατί μπορεί να θέλει να τα βλέπει ΚΑΙ αλλού ΚΑΙ εδώ είναι κάτι που δε καταλαβαίνω).

Μην ξεχνάτε επίσης ότι οι συζητήσεις που θα διαβάσετε είναι ''καθαρισμένες'' από τα ΄΄χοντρά'' (τσακωμούς, προσβολές, χαρακτηρισμούς).

Για όσους είναι γραμμένοι αφού έκλεισε η ενότητα αυτή, δε θα γίνει κατανοητό το πόσο κουραστικό ήταν για τους περισσότερους χρήστες, να μπαίνουν καθημερινά και να βλέπουν ατελείωτες αντιδικίες, εγγραφές ατόμων από άλλα site (όταν το ένα αυτοκίνητο ήταν άλλης μάρκας) μόνο και μόνο για να δημιουργήσουν φασαρίες και εντάσεις.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #150  
Παλιά 25-05-09, 12:54
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτα εδω ειναι υβρεις;
Προσβολές.
Όπως προσβολή είναι να λές ότι ήσουν 5 χρόνια στις ΗΠΑ και να τον αποκαλείς Fairytail, ελληνιστί, ''νεραιδοουρά'' δηλ. gay στην αργκώ.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.