Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 25-05-09, 12:58
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο αγαπητος fairytale μου εκανε και εμενα υπόδειξη, οποτε αν θες να εισαι δικαιος να τα λες ολα. Διαβασε το θρεντ καλυτερα και μη λες οτι σε συμφερει φιλος
Και βεβαια δικαιουται να κανει υποδειξεις αφου ειναι moderator και αυτος ειναι και ενας απο τους ρολους του..για να κρατουνται ισσοροπιες..Εσυ μαλλον κανεις πως δε καταλαβαινεις..Αφου στο ειπε ευγενικα ΄΄ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ΄΄, τι ψαχνεσαι...???

Μπορεις να εχεις δικιο φιλε μου (και εγω γουσταρω τετοιες συζητησεις) αλλα το χανεις με το τροπο σου...λιγος σεβασμος δε βλαπτει!

Εγω με 130 ποσταρισματα θα ημουν λιγακι συγκρατημενος......Αν με πιανεις....
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 25-05-09, 13:00
Thronos Ο χρήστης Thronos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-05-2007
Μηνύματα: 673
Thronos will become famous soon enoughThronos will become famous soon enough
Μίνι καύσωνα μέσα στον Μάιο, περιμένουν τις επόμενες δύο ημέρες οι μετεωρολόγοι καθώς σήμερα και την Τρίτη η θερμοκρασία θα δείξει σε πολλές περιοχές (Αθήνα, Λάρισα, Αγρίνιο κ.λπ.) του 36 βαθμούς Κελσίου!!

πηγη www.imerisia.gr
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 25-05-09, 13:00
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
"Motorsport fans ARE YOU RRRRRRRRRRRRRRRREADY??? For the thousands in attendance (53 members) and the millions watching(38 guests) all around the wooooorld, and from the venue of bmw-motorsport.gr, ladies and gentlemen LETS GET READY TO RRRRRRUMBLE!!!




Mπας και πεσουν λιγο οι τονοι...Peace!


-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 25-05-09, 13:03
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
:p . . . .
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 25-05-09, 13:11
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
Αντε δωστε τα χερια να τελειωνουμε, ζημιωμενο βγαινει το φορουμ με καθε ban. Ο καθενας μας αλλος λιγο αλλος πολυ κατι εχει να προσφερει εδω μεσα.



-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 25-05-09, 13:16
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Εγω δεν εχω κατι με κανεναν.. απλα θαμπορουσε να ειχε γινει lock το θρεντ μετα τη δημοσιευση της κοντρας παρα να σβηστει το κειμενο που ειχα γραψει το οποιο δεν περιειχε κατι τραγικο. Οποτε απο εμενα το θεμα θεωρειτα λήξαν.
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 25-05-09, 13:34
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω δεν εχω κατι με κανεναν.. απλα θαμπορουσε να ειχε γινει lock το θρεντ μετα τη δημοσιευση της κοντρας παρα να σβηστει το κειμενο που ειχα γραψει το οποιο δεν περιειχε κατι τραγικο. Οποτε απο εμενα το θεμα θεωρειτα λήξαν.
το ποστ δεν ειχε κατι τραγικο οχι.. αλλα ηταν off topic μιας και το κοντροφορουμ ειναι κλειστο.....

ειναι σαν να βαζεις αγγελια ενω δεν εισαι ενεργο μελος στο φορουμ "Ας Γνωριστούμε"... και την αγγελια θα σβησω και Infraction θα δωσω.... so?

τι το διαφορετικο εκανες?
και δεν εφαγες και Infraction γιατι ο Νικος προσπάθησε με "καλο" τρόπο να σου εξηγησει....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 25-05-09, 13:38
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
το ποστ δεν ειχε κατι τραγικο οχι.. αλλα ηταν off topic μιας και το κοντροφορουμ ειναι κλειστο.....

ειναι σαν να βαζεις αγγελια ενω δεν εισαι ενεργο μελος στο φορουμ "Ας Γνωριστούμε"... και την αγγελια θα σβησω και Infraction θα δωσω.... so?

τι το διαφορετικο εκανες?
και δεν εφαγες και Infraction γιατι ο Νικος προσπάθησε με "καλο" τρόπο να σου εξηγησει....
Πρεπει να πω και ευχαριστώ δηλαδή;
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 25-05-09, 13:42
Το avatar του χρήστη ptboul
ptboul Ο χρήστης ptboul δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Μηνύματα: 585
ptboul has a spectacular aura aboutptboul has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmer316 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Pitbull απο τη στιγμή που δεν μας βάλανε με το ζόρι σε αυτό το φόρουμ αλλά μόνοι μας το κάναμε, οφείλουμε να σεβαστούμε τους κανόνες. όποιοι και αν είναι αυτοί.

Δεν ξέρω τον fairytale και δεν είμαι ενάντια στις κόντρες αλλά απο τη στιγμή που είμαστε φιλοξενούμενοι σε αυτό το μέρος πρέπει να ενεργούμε βάση των κανόνων του.
Αν το δούμε σφαιρικά το θέμα όλοι έχουν το δίκιο τους, στη πραγματική του διάσταση όμως ισχύει το παραπάνω - όπως και να το κάνουμε.
__________________
«Επειδή, εγώ γνωρίζω τις βουλές που βουλεύομαι για σας, βουλές ειρήνης, και όχι κακού, για να σας δώσω το προσδοκώμενο τέλος» (Ιερεμίας 29:11).
Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 25-05-09, 13:46
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρεπει να πω και ευχαριστώ δηλαδή;
Πρέπει να δεχθείς οτι το φόρουμ εχει καποιους κανόνες τους οποίους αφου τους εχεις αποδεχθει πρέπει να τους τηρείς
ΑΝ ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΕΙ η πόρτα ειναι ανοιχτή!!!!

με το στυλάκι σου αυτό και με το να την λές σε κάποιους που προσπαθούν να συμαζέψουν το κάθε τι εδω μέσα το μόνο που κάνεις ειναι να επιβαρίνεις τη θέση σου


Δηλαδή τι ήθελες να εβγαινέ ο ανμιν να σου λέγε ΣΥΓΓΝΩΜΗ που σου διαγραψαμε εκτός θέματος μύνημα σου?
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.