Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 09-09-11, 16:47
Dimpas Ο χρήστης Dimpas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2008
Μηνύματα: 325
Dimpas has a spectacular aura aboutDimpas has a spectacular aura about
Σε ποιόν να κάνει μήνυση ?

Να σε στείλω 4 παιδιά από την Ρωσσία , άσσους , και μετά κάνε τους μύνηση !

Δεν θα υπάρχει κάτι από εσένα ( από τον κλέφτη εννοώ ) για να τους κάνει μήνυση !

Δυστυχώς το σύστημα είναι τέτοιο που δεν βρίσκεις το δίκιο σου αν δεν έχεις , φουσκωτούς !
__________________
Opel Kadett D GTE
Looking for a REAL car .....
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-09-11, 17:49
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Σε ποια περιοχη του Ρεντη ειχες παρκαρει? Στο περιπου πες μου, οχι ακριβως. Μενω στα Καμινια κ θελω να εχω το νου μου για σκουτερακια με μισα νουμερα κλπ.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-09-11, 18:11
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimpas Εμφάνιση μηνυμάτων
Immobilizer δεν έχει το αμάξι ??

Με το να μπεις μέσα , και να βραχυκυκλώσεις τα καλώδια της κλειδαριάς του τιμονιού δεν παίρνει εμπρός αν δεν έχεις το μαμά κλειδί πάνω ή κοντά στην κολώνα του τιμονιού !

Αν έχεις τώρα τον αριθμό , έστω και να σου λείπει το τελευταίο ψηφίο από το μηχανάκι και ΘΕΛΕΙΣ να πάρεις πίσω το αίμα σου κάνε το εξής !
Πάνε στον ασφαλιστή σου και ζήτα του να μάθεις τα στοιχεία για όλα τα μηχανάκια με πινακίδα πχ ΙΟ 34Χ
όπου Χ είναι 0-9 ! Θα σου δώσει στοιχεία για 10 μηχανάκια ! ΠΟΛΥ εύκολα θα αποκλίσεις κάποια λόγο χρώματος ή μάρκας !
Θα καταλήξεις σε 2-3 ΤΟ ΠΟΛΥ ( αν δεν βρείς κατευθείαν ) και θα τον πάρεις τηλέφωνο(βάλε μια γυναίκα καλύτερα) τάχα ότι κέρδισε ένα κινητό τηλέφωνο , ή κάτι άλλο για να τον ψαρέψεις ( Λιγούρι είναι θα τσιμπήσει ) . Πάς στο ραντεβού μαζί με 2 "μεγάλους" φίλους και αν είναι αυτός που έκανε την απόπειρα, αν τον αναγνωρίσεις ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ή να μην ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ !
Το θέμα είναι ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ γιατί ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ , και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα το έχεις βγάλει απο μέσα σου , και θα έχει πάρει το ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ !


τέτοιες δουλειές γίνονται με κλεμμένο μηχανάκι...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 09-09-11, 18:38
Το avatar του χρήστη HULK
HULK Ο χρήστης HULK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2009
Μηνύματα: 151
HULK is on a distinguished road
Kacey Στρατηγου Μακρυγιαννη ηταν κοντα στο γηπεδο βολευ του Ολυμπιακου.Οταν ηρθε το περιπολικο μου ειπε οτι ειχε πεσει σημα στην ΔΙΑΣ για σκουτερακι που εκοβε βολτες και ψαχνοταν αλλα δεν τους ειχαν δωσει πινακιδα.Ηταν 2 νεαροι ο ενας με σκουρο μαλι ο αλλος με καστανοξανθο αδυνατοι καπου στα 25-28 ηλικια.Η πινακιδα ηταν ΟΚΗ 12.Οπως και να εχει το δικο μου γλυτωσε αλλα δεν ξερουμε ποιος θα ειναι ο επομενος για τον οποιο χτυπα η καμπανα....Εχει πεσει πεινα στην Ελλαδα και εχουν βγει ολοι να φανε οτι βρουν απογευματινες ωρες σε κεντρικους δρομους...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 09-09-11, 18:45
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Καπως ετσι μου θυμησε τωρα μια κατασταση αναλογη που ειχα πιασει ανηλικο τσιγγανο στα παρκιν του Στερ στο Ιλιον μερα μεσημερι πριν κανα δυο χρονια την ωρα που ειχε ανοιξει ενα Οπελ Ζαφίρα. Τον ειχα τσεκαρει που κοιταζε μεσα αμαξια και προσπαθουσε να τα ανοιξει. Ειχα παρει τηλ το 100 αλλα μεχρι να ρθει περιπολικο ο μορτης ειχε ηδη μπει μεσα στο Οπελ. Κατεβηκα απ το δικο μου πηγα κοντα και τον βουτηξα κυριολεκτικα, τον εβγαλα απ τ αμαξι και τον πατησα κατω μεχρι να ρθει να τον παραλαβει η αστυνομια!
Μετα με τραβαγανε κι εμενα σε ασφαλειες και υπαρχει ακομα σε εκκρεμοτητα δικαστηριο...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 09-09-11, 19:04
intasg Ο χρήστης intasg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-11-2007
Μηνύματα: 231
intasg will become famous soon enough
Για το λόγο αυτό τον τουλουμιάζεις μέχρι να χάσει τις αισθήσεις του και φεύγεις.
Το έχω κάνει δύο φορές μέχρι τώρα. Ούτε μπλεξίματα, ούτε τίποτα.
Καθαρές δουλειές...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-09-11, 19:35
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Μητσο ειδες τι παθαινεις οταν παρκαρεις κοντα σε γηπεδο Ολυμπιακου?

Περα απο την πλακα τωρα αν καταλαβα καλα σου σπασαν την κλειδαρια του πορτ μπαγαζ και μπηκαν μεσα?Εγω αυτο που εχω κανει,που ειναι και το λιγοτερο που μπορεις να κανεις και συ,ειναι να ρυθμισεις τον εργοστασιακο συναγερμο να μην αφοπλιζει οταν το αυτοκινητο ξεκλειδωνει κανονικα με κλειδι σε κλειδαρια.Δλδ να τον βαλεις να αφοπλιζει μονο με τον τηλεχειρισμο
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 09-09-11, 19:38
Dimpas Ο χρήστης Dimpas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2008
Μηνύματα: 325
Dimpas has a spectacular aura aboutDimpas has a spectacular aura about
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από intasg Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το λόγο αυτό τον τουλουμιάζεις μέχρι να χάσει τις αισθήσεις του και φεύγεις.
Το έχω κάνει δύο φορές μέχρι τώρα. Ούτε μπλεξίματα, ούτε τίποτα.
Καθαρές δουλειές...
ΑΚΡΙΒΩΣ !
ΑΝ θέλεις , και επειδή ΜΠΟΡΩ , πές μου το νούμερο που λείπει που είναι μπροστά η πίσω απο το 12 ?? Τι χρώμα είναι και τι μάρκα !

Και αν θέλεις , πηγαινε Jumbo πάρε μια μάσκα του JEFFREY , αποκριάτικη να συμμετέχεις και εσύ στο Ξύλο της αρκούδας !

Αν δεν είναι κλεμμένο το μηχανάκι τον βρίσκουμε ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ !
__________________
Opel Kadett D GTE
Looking for a REAL car .....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 09-09-11, 19:45
Το avatar του χρήστη HULK
HULK Ο χρήστης HULK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2009
Μηνύματα: 151
HULK is on a distinguished road
Οχι Μητσο της πορτας του οδηγου τον αφαλο τον πετανε εξω και μετα με καποιο αντικειμενο την ανοιγουν,δεν ξερω αν χτυπα ο συναγερμος εκεινη την στιγμη.Αφου μπουνε ανοιγουν τα πλαστικα που ειναι στην κολωνα του τιμονιου και σπανε τον αφαλο της μιζας.Μετα θελει ενα κατσαβιδι η οτιδηποτε παλι αιχμηρο για να γυρισουν την σκαλες και εφυγες...Ολη η υποθεση ειναι να μπεις μεσα.Δεν ειχαν κανει ζημια σε καποια καλωδιωση κτλ..Οσο για την περιοχη ξερω οτι ειναι εχθρικη
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 09-09-11, 19:48
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimpas Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΚΡΙΒΩΣ !
ΑΝ θέλεις , και επειδή ΜΠΟΡΩ , πές μου το νούμερο που λείπει που είναι μπροστά η πίσω απο το 12 ?? Τι χρώμα είναι και τι μάρκα !

Και αν θέλεις , πηγαινε Jumbo πάρε μια μάσκα του JEFFREY , αποκριάτικη να συμμετέχεις και εσύ στο Ξύλο της αρκούδας !

Αν δεν είναι κλεμμένο το μηχανάκι τον βρίσκουμε ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ !
Φιλε μου τετοια δεν πρεπει να γραφονται σε δημοσιο φορουμ.Δεν στο παιζω εξυπνος αλλα μπορει να βρεις τον μπελα σου...Ποτε δεν ξερεις ποιος διαβαζει
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.