Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #11  
Παλιά 21-04-17, 15:01
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Όταν ήμουν μικρός θυμάμαι που έβλεπα BMW E36,E46 Ζ3 κτλ και μου αρεσαν αμέσως, από την πρωτη ματια, χωρίς να έχουν πακέτα Μ ή καμια ζάντα. Ακόμα και στην πιο "γυμνή" τους έκδοση (ειδικά το Ε46).
Καπου εκεί το 04 μου έκανε το ίδιο και η Ζ4 αλλα εκεί ήταν υποκειμενικό το θέμα και ήξερα ότι δεν αρέσει σε όλους.
Υστερα από την Ζ4 το χάος. Έπρεπε όπως είπε και ο Dim να το δω με κανέναν πακέτο Μ, σε ωραιο χρώμα και με καμια ζανταρα για να πω χμμ ωραιο είναι.
Έχω φτάσει σε σημείο να λεω ότι δεν θέλω να δώσω τη Ζ4 γιατί πραγματικά πρέπει να πεισω τον εαυτό μου ότι θα μου αρέσει το Ε92 που θα μπορούσα να πάρω. Την Ζ4 την παρκάρω και γυρνάω 10 φορές να την χαζέψω. Λένε ότι αν δεν το κανεις, τότε αγόρασες το λάθος αμάξι.
Σίγουρα και η σειρά 4 μου έκανε κάτι ποσο μάλλον σε Μ εκδοχή, αυτή όμως που εμενα έχει κλέψει την καρδια είναι η Μ2. Για διαφορους λογους. Είναι μικρή, "προσιτή" (σε λίγα χρονια ειδικά), σε βαρος κοντα στην Ε46, με γήινη ιπποδύναμη (τόσο-όσο) και με τα φουσκώματα απίστευτα τσαμπουκαλεμένη.

Μακάρι να αποκτήσω μια κάποια στιγμή.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 21-04-17 στις 15:07
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.