Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Άλλες Σειρές > Άλλες Σειρές - Τεχνικά Θέματα

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #13  
Παλιά 11-09-14, 06:43
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
η γνωμη σας ποια ειναι; αξιζει τον κοπο ή οχι να δωσω ενα αξιοπιστο αποδεδειγμενα αμαξι και να κανω το κεφι μου παιρνοντας ενα μινι που οπως λετε εχει τα θεματακια του; εσεις τι θα κανατε; το θεμα με την καταναλωση λαδιου την γνωριζω(εχω ακουσει και διαβαζει περιπτωσεις σε φορουμ ξενα για καταναλωση λαδιου εως και 1λιτρο στα 1000χλμ, και κινητηρες να κολλανε επειδη οι ιδιοκτητες τους δεν ελεγχαν το λαδι του κινητηρα). ειναι κατι που χαλαει γιατι με το merc το μονο που κανω ειναι να το οδηγω και να το πηγαινω μονο για βενζινη και τα τακτικα του σερβις. δε μου εχει ζητησει το παραμικρο. το θεμα ειναι να κανω αυτο που λεει η καρδια μου και να παρω το μινι ή θα το μετανοιωσω επειδη βγαζει προβληματα;εχω ακουσει για αντλια βενζινης, κλωτσηματα απο το κιβωτιο κτλ. αλλα επειδη ο καθενας λεει οτι θελει πολλες φορες και επειδη πολλοι απλα αναμασαμε αυτα που ακουμε και με μια δοση υπερβολης για αυτο ρωταω εδω στο φορουμ που υπαρχουν κατοχοι αυτοκινητων μινι και αρκετοι ειναι μαρτυρες συζητησεων στα διαφορα tread για το μινι εδω. επισης το γεγονος οτο εχει 90000χλμ ειναι κατι αρνητικ; το αμαξι εχει συντηρηθει ολοσωστα βασει βιβλιου σερβις με αλλαγες λαδιου στην ωρα τους και μεγαλων σερβις. επισης φαινεται οτι ο ιδιοκτητης ασχολουνταν γιατι εχει αλλαξει και λαστιχα και το τελευταιο σερβις ηταν 2/9/2014. θεωρητικα αφου το πουλαει θα μπορουσε να μην εχει αλλαξει ουτε λαστιχα, οπως πολλοι τωρα τελευταια εφαρμοζουν πριν την πωληση. Τι να πω. δεν ξερω ρε παιδια. Μου αρεσει σαν αυτοκινητο και θα ηθελα ενα πιο φρεσκο μοντελο σχεδιαστικα. Η merc αρχιζει και δειχνει την ηλικια της σχδεδιαστικα. Τα νεα μοντελα δεν εχουν καμια σχεση σχεδιαστικα με το δικο μου. μπροστα τους φαινεται η ηλικια του.βεβαια ειναι χαρτι που λεμε και ανετα με βγαζει πολλα και απροβληματιστα χιλιομετρα. αλλα ελα ντε που εχω ερωτα με το μινι... οπως ειπα απο περυσι τρωγομαι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drmdtsap : 11-09-14 στις 06:48
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.