Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 04-12-10, 09:35
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
το φιλαρακι ειναι φανταρος τωρα και το ferrari καθεται σε καποιο γκαραζ αραχτο..οταν θα επιστρεψει ομως δεν ειναι κακη ιδεα...καλη κοντρα παντως......που μεταξυ μας οποιος και αν ειναι μπροστα..τετοια κοντρα δεν βλεπεις καθε μερα!
πάρτο να του το πλύνεις μια απο αυτές τις μέρες για να το βρεί έτοιμο στην πρώτη άδεια...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 04-12-10, 09:45
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
πάρτο να του το πλύνεις μια απο αυτές τις μέρες για να το βρεί έτοιμο στην πρώτη άδεια...
τι λες τωρα????μια ζημια και πληρωνω 5χιλιαρικα....με το ιδιοκτητη μεσα και αν....(εγω το αμαξι διανοηθηκα να το πατησω με τον ιδιοκτητη μεσα και μονο)

μεταξυ μας...συμφωνα με τα νουμερα ...380hp 1250kg βαρος το ferrari πρεπει να ειναι μπροστα οσο και αν αγαπω το 46αρι....για να δουμε...ο δρομος ειναι η ετυμηγορια παντα...οτι και αν λεμε εδω!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 04-12-10, 09:50
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Bασικα αν κρινω απο κατι που εχω ακουσει οτι και καλα τα Μ3 πανε μαζι με τα 360 modena η με μικρες διαφορες τοτε λιγο δυσκολο το βλεπω.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 04-12-10, 13:25
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη εδω κανονικα επρεπε να βαλω το βιντεο για να το ακουσουν ολοι...
εχει τραβηχτει στην συγγρου..μεσα απο το αμαξι..εγω συνοδηγος..ο ιδιοκτητης οδηγος στην πρωτη βολτα που το βγαλαμε...njoy
μια παρακληση μονο....δυνατα τα ηχεια...

Δεν μου ακουγεται καλα,αν εχει ανοιξει το κλαπετο του Υ σωληνα καλο ειναι να το ξανακλεισει.
Ειχα και εγω Toubi στις αρχες και την εδιωξα,καθολου ευχαριστημενος απο επιδοσεις.
Και το κουμπακι του Sport που εχει πατησει πες του οτι ειναι αχρειαστο στην Πολη!
Ποσο καιρο το εχει
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-12-10, 18:51
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μου ακουγεται καλα,αν εχει ανοιξει το κλαπετο του Υ σωληνα καλο ειναι να το ξανακλεισει.
Ειχα και εγω Toubi στις αρχες και την εδιωξα,καθολου ευχαριστημενος απο επιδοσεις.
Και το κουμπακι του Sport που εχει πατησει πες του οτι ειναι αχρειαστο στην Πολη!
Ποσο καιρο το εχει

δεν γνωριζω για το πρωτο που λες...αν εχει ανοιχτει το κλαπετο μονιμα δηλαδη..
το εν λογω αμαξι δεν φοραει καταλυτες και αναβει check ενοιτε στην κινηση..κατι λεει ο ιδιοκτητης για caprice (ετσι γραφονται??) εξατμιση...εγω δεν εχω οδηγησει μαμα για να ξερω διαφορες-ουτε ο ιδιοκτητης..μου φαινεται σαν να χει ψιλοαδειασει χαμηλα το αμαξι....??
το κουμπακι του sport δεν ηταν πατημενο στο video...και συγκεκριμενα δεν το χουμε πατησει μεχρι σημερα

πες καμια λεπτομερεια ακομα για το αμαξι καθως δεν βρισκουμε κανεναν να τα ξερει...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-12-10, 19:58
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν γνωριζω για το πρωτο που λες...αν εχει ανοιχτει το κλαπετο μονιμα δηλαδη..
το εν λογω αμαξι δεν φοραει καταλυτες και αναβει check ενοιτε στην κινηση..κατι λεει ο ιδιοκτητης για caprice (ετσι γραφονται??) εξατμιση...εγω δεν εχω οδηγησει μαμα για να ξερω διαφορες-ουτε ο ιδιοκτητης..μου φαινεται σαν να χει ψιλοαδειασει χαμηλα το αμαξι....??
το κουμπακι του sport δεν ηταν πατημενο στο video...και συγκεκριμενα δεν το χουμε πατησει μεχρι σημερα

πες καμια λεπτομερεια ακομα για το αμαξι καθως δεν βρισκουμε κανεναν να τα ξερει...
Δεν αναβει Check στην κινηση αλλα Slow Down επειδη ζεσταινονται οι καταλυτες η οι σωληνες που εχει,αν οντως ειναι το Check τοτε υπαρχει προβλημα.Και εγω εχω αδειασει τους καταλυτες μου και ειναι καλυτερα, αλλα αν νομιζεις οτι εχει χαθει ροπη απο χαμηλα τοτε φταιει το κλαπετο και η εξατμηση, εμενα μου ακουστηκε οτι ειναι ανοιχτο η οτι δεν δουλευει καθολου! Το 355 εχει τρελλη γραμμικοτητα ροπης,εγω παω με 6η και 60χλμ χωρις να παραπονιεται καθολου.
Η κιτρινη λαμπα που αναβει στο καντραν ειναι η το Sport η δεν ειχε βενζινη και αναβε ρεζερβα.
Η εξατμησεις που λεει ο ιδιοκτητης λεγονται CAPRISTO EXHAUST,ο κατασκευαστης ειναι φιλος μου και τα προιοντα του ειναι θεικα ακριβα! Εγω θα βαλω μια 2-3 το καλοκαιρι.

Αν θες γενικως πληροφοριες ομως μεσω τηλεφωνου η πμ,ειμαι Ελλαδα μεχρι την Τριτη μπορουμε αυριο να δουμε το αυτοκινητο αν θες να σας πω και μερικα πραγματα.
Δεν μου λες, ειναι αυτος που εχει πληρωσει 1800€ για λαδια;;;; και η Genesis να τα αλλαξε τον ληστεψε κανονικοτατα,εγω στην θεση του θα εκανα ανοφορα στην Ferrari Ιταλιας
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 05-12-10, 09:13
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν αναβει Check στην κινηση αλλα Slow Down επειδη ζεσταινονται οι καταλυτες η οι σωληνες που εχει,αν οντως ειναι το Check τοτε υπαρχει προβλημα.Και εγω εχω αδειασει τους καταλυτες μου και ειναι καλυτερα, αλλα αν νομιζεις οτι εχει χαθει ροπη απο χαμηλα τοτε φταιει το κλαπετο και η εξατμηση, εμενα μου ακουστηκε οτι ειναι ανοιχτο η οτι δεν δουλευει καθολου! Το 355 εχει τρελλη γραμμικοτητα ροπης,εγω παω με 6η και 60χλμ χωρις να παραπονιεται καθολου.
Η κιτρινη λαμπα που αναβει στο καντραν ειναι η το Sport η δεν ειχε βενζινη και αναβε ρεζερβα.
Η εξατμησεις που λεει ο ιδιοκτητης λεγονται CAPRISTO EXHAUST,ο κατασκευαστης ειναι φιλος μου και τα προιοντα του ειναι θεικα ακριβα! Εγω θα βαλω μια 2-3 το καλοκαιρι.

Αν θες γενικως πληροφοριες ομως μεσω τηλεφωνου η πμ,ειμαι Ελλαδα μεχρι την Τριτη μπορουμε αυριο να δουμε το αυτοκινητο αν θες να σας πω και μερικα πραγματα.
Δεν μου λες, ειναι αυτος που εχει πληρωσει 1800€ για λαδια;;;; και η Genesis να τα αλλαξε τον ληστεψε κανονικοτατα,εγω στην θεση του θα εκανα ανοφορα στην Ferrari Ιταλιας
μολις μιλησα με το παιδι..και δεν μπορει αυτες τις μερες αλλα θα χει την αδεια χριστουγεννα...θα εισαι εδω τοτε να το δεις απο κοντα?να συζητησουμε και 5 πραγματα..
για σερβις το χε παει στην genesis και πρεπει να εδωσε κανα 1000αρικο αλλα οχι μονο για λαδια..(δεν θυμαμαι αλλα και κατι αλλα..)...το check αναβει γιατι δεν εχει καταλυτες το αμαξι (και αναγκαστικα παει και του το σβηνουν!)..και το κλαπετο λειτουργει κανονικα απο οτι μου λεει...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 05-12-10, 11:23
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
μολις μιλησα με το παιδι..και δεν μπορει αυτες τις μερες αλλα θα χει την αδεια χριστουγεννα...θα εισαι εδω τοτε να το δεις απο κοντα?να συζητησουμε και 5 πραγματα..
για σερβις το χε παει στην genesis και πρεπει να εδωσε κανα 1000αρικο αλλα οχι μονο για λαδια..(δεν θυμαμαι αλλα και κατι αλλα..)...το check αναβει γιατι δεν εχει καταλυτες το αμαξι (και αναγκαστικα παει και του το σβηνουν!)..και το κλαπετο λειτουργει κανονικα απο οτι μου λεει...
Δυστηχως την Τριτη φευγω και δεν ξερω καν αν θα ξαναερθω μεχρι τον επομενο Μαρτη.
Να του πεις οτι το Check δεν αναβει ΠΟΤΕ απο εξατμηση.Ο εγκεφαλος καταγραφει το λαθος στο 5,2Μ αλλα δεν σου αναβει ποτε Check. θα αναψει μονο αν το ΜΑΦ η το ποτενσιομετρο δουλευουν λαθος,εκτος αν η εκδοση του αυτοκινητου ειναι αμερικανικη που αναβει για καθε λαθος που δεν νομιζω να ειναι.
Το κλαπετο να το προσεχει παρα πολυ γιατι αν αρχισει να υπολειτουργει δεν θα το καταλαβει και θα του δωσει τα χταποδια στο χερι!
Στειλε μου πμ αν εχετε αλλες αποριες.

πς.Να μην το κανει κοντρες,δεν ειναι παπακι ουτε BMW,μεσα στην Πολη ενα Rallye ειναι πιο σβελτο απλα και μονο γιατι οταν οοοολα τα αλλα τελειωνουν μετα τις 6000 αυτο ξυπναει γιαυτο και ειναι πολυ δυσκολο να το δουλεψεις σβελτα μεσα σε πολεις.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 06-12-10, 09:08
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστηχως την Τριτη φευγω και δεν ξερω καν αν θα ξαναερθω μεχρι τον επομενο Μαρτη.
Να του πεις οτι το Check δεν αναβει ΠΟΤΕ απο εξατμηση.Ο εγκεφαλος καταγραφει το λαθος στο 5,2Μ αλλα δεν σου αναβει ποτε Check. θα αναψει μονο αν το ΜΑΦ η το ποτενσιομετρο δουλευουν λαθος,εκτος αν η εκδοση του αυτοκινητου ειναι αμερικανικη που αναβει για καθε λαθος που δεν νομιζω να ειναι.
Το κλαπετο να το προσεχει παρα πολυ γιατι αν αρχισει να υπολειτουργει δεν θα το καταλαβει και θα του δωσει τα χταποδια στο χερι!
Στειλε μου πμ αν εχετε αλλες αποριες.

πς.Να μην το κανει κοντρες,δεν ειναι παπακι ουτε BMW,μεσα στην Πολη ενα Rallye ειναι πιο σβελτο απλα και μονο γιατι οταν οοοολα τα αλλα τελειωνουν μετα τις 6000 αυτο ξυπναει γιαυτο και ειναι πολυ δυσκολο να το δουλεψεις σβελτα μεσα σε πολεις.
φιλε race..δυστυχως δεν ετυχε να γνωριστουμε αλλα σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου και για τις συμβουλες σου, κατι που δεν ειναι δεδομενο. οπως προειπα καποια στιγμη οπως δηποτε θα τα πουμε και απο κοντα..γιατι ειναι αμαρτια τα συνεργεια να μας τρωνε λεφτα οταν δεν εχουμε τεχνογνωσια...και παλι ευχαριστω
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 06-12-10, 14:15
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε race..δυστυχως δεν ετυχε να γνωριστουμε αλλα σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου και για τις συμβουλες σου, κατι που δεν ειναι δεδομενο. οπως προειπα καποια στιγμη οπως δηποτε θα τα πουμε και απο κοντα..γιατι ειναι αμαρτια τα συνεργεια να μας τρωνε λεφτα οταν δεν εχουμε τεχνογνωσια...και παλι ευχαριστω
Δεν πειραζει καποια αλλη φορα θα βρεθουμε.
Αν σας παρουσιαστει προβλημα με το αυτοκινητο η ακουσετε καποια πολυ φουσκωμενη τιμη μπορεις να μου στειλεις ενα πμ.
Επειδη και εγω εδω που ειμαι τα συνεργεια τρωνε τρελλα λεφτα εκατσα και εμαθα καθε βιδα του αυτοκινητου και καθε αγορα που μπορει να υπαρξει με το 1/3 των γνησιων τιμων!

Θεμης
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.