Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-09-08, 15:31
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
Ε46 Μ3 Cougar Power Motorsport

Παιδιά αυτό είναι το αμάξι που φτιάξαμε σαν βασικό για την φετινή έκθεση. Είναι και το προσωπικο μου και είναι σαν καθημερινό. Είτε εγώ θα το κρατάω ή ο μηχανικός μου ή κανένα φιλαράκι.


Έχουμε και λέμε¨, supersprint decat pipes, Sachs ZF clutch kit.KW V3 , carbon vrs front splitter by Vorsteiner.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 19-09-08, 15:37
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
εδώ πιο κάτω έχουμε eisenmann τελικό με ήχο race, ελαστικά πισινά toyo proxes T1R
285/25/20 , μια πιο μεγάλη φώτο απο την ανθρακονημάτινη λεπίδα μπροστά. Κάτι σαν εισαγωγή έχει η άλλη φώτο?
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 19-09-08, 15:45
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
Active Autowerke stage 4 κομπρεσορας κιτ, ικανό για περίπου 525 άλογα. Τώρα να σας πω την αλήθεια και 490 και 500 να βγάλει δεν έχω κανένα πρόβλημα. χιχιχι
Τα άλλα δεν εχω φώτος μιας και απο την χαρά μου τα έριχνα στο αμάξι αμέσως χεχε. τι να κάνω.
είναι carbon γρίλλιες μπροστά και πλάι, carbon CSL style diffuser, carbon GTR bonnet by Vorsteiner, Carbon hamann style fog inserts, ζάντες IFORGED 20 ιντζών με 10.5 πλάτος πίσω και 8.5 μπροστά.

__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 19-09-08, 15:52
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point







Θα ήθελα να ευχαριστήσω με αυτή την ευκαιρία τις εταιρείες Active Autowerke, IFORGED wheels, Vorsteiner, Ca automotive . Η Cougar Power Motorsport είναι αντιπρόσωπος Κύπρου και Ελλάδας για την Vorsteiner - IFORGED και αντιπρόσωπος Κύπρου για την Active - Ca.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 19-09-08, 19:04
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Συγνώμη τώρα αλλά εγώ να κάνω μια αγνή παρατήρηση; Όταν είχα μπεί στην παλιά δομή των φόρουμς και είχα γράψει στο θέμα για το Group Buy των GPS Station 700 (που είχε ανοιχτεί από admin) κάποιες έξτρα πληροφορίες, έφαγα infraction. Σε αυτό εδώ το τόπικ δεν υπάρχει διαφήμιση;

Δεν έχω τίποτα με τον φίλο "cougar power motorsport" και φυσικά ούτε με κανένα άλλο μέλος του φόρουμ και ούτε με τους διαχειριστές, αλλά μου αρέσει να λέω τα πράγματα με το όνομα τους.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 19-09-08, 21:40
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
Φίλε όπως βλέπεις εδώ λέει προτζεκτ Ε46 ντεμο εταιρείας για τα φετινά σωου. Ούτε ομαδική κάνω ουτε πληροφορίες για την ποιότητα των προιόντων που πουλάω ούτε καν τιμές . Απλά μαζί με την συνέχεια του πρότζεκτ λέω και τις εταιρείες απο τα προιόντα που το αποτελούν ούτως ώστε να μπορεί ο καθένας να έχει γνώμη και γνώση σε ότι αποφασίζει να τουνάρει.. Προιόντα που πωλούνται σε όλα τα μαγαζιά της Ελλάδας. Απλά μοιράζομαι την χαρά μου για μια δημιουργία αδερφέ.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 19-09-08, 21:52
billparas Ο χρήστης billparas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 505
billparas will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε όπως βλέπεις εδώ λέει προτζεκτ Ε46 ντεμο εταιρείας για τα φετινά σωου. Ούτε ομαδική κάνω ουτε πληροφορίες για την ποιότητα των προιόντων που πουλάω ούτε καν τιμές . Απλά μαζί με την συνέχεια του πρότζεκτ λέω και τις εταιρείες απο τα προιόντα που το αποτελούν ούτως ώστε να μπορεί ο καθένας να έχει γνώμη και γνώση σε ότι αποφασίζει να τουνάρει.. Προιόντα που πωλούνται σε όλα τα μαγαζιά της Ελλάδας. Απλά μοιράζομαι την χαρά μου για μια δημιουργία αδερφέ.

Πολύ καλή η δουλειά σου φίλε μπράβο.
Σχετικά με το ποστ του προηγούμενου φίλου πιστεύω ότι δεν έχει κάτι με το δικό σου thread αλλά με τη συμπεριφορά σε κάποιο άλλο στο παρελθόν.

Προσωπικά θα ήθελα να αναφέρονται τέτοιες πληροφορίες , ώστε κάποιος που θέλει να βάλει καί στο αυτοκίνητό του να έχει και μια ιδέα από που να ξεκινήσει
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 19-09-08, 22:49
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
ευχαριστώ αδερφέ νασαι καλά. Μα ούτε και εγώ έχω τπτ με το παιδί απλά είπα να του εξηγήσω το σκεπτικό μου. Τώρα αν συνεχίζει να έχει πρόβλημα μπορεί να κάνει νεο θέμα και να τα πει εκεί. Και για μένα και για οποιονδήποτε άλλο θέλει. Ελευθερία έχουμε
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 20-09-08, 15:03
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε όπως βλέπεις εδώ λέει προτζεκτ Ε46 ντεμο εταιρείας για τα φετινά σωου. Ούτε ομαδική κάνω ουτε πληροφορίες για την ποιότητα των προιόντων που πουλάω ούτε καν τιμές . Απλά μαζί με την συνέχεια του πρότζεκτ λέω και τις εταιρείες απο τα προιόντα που το αποτελούν ούτως ώστε να μπορεί ο καθένας να έχει γνώμη και γνώση σε ότι αποφασίζει να τουνάρει.. Προιόντα που πωλούνται σε όλα τα μαγαζιά της Ελλάδας. Απλά μοιράζομαι την χαρά μου για μια δημιουργία αδερφέ.
Φίλε cougar, δεν έχω κανένα πρόβλημα με το πόστ σου ούτε και με οποιονδήποτε άλλον ο οποίος θα προτείνει ένα μαγαζί ή ένα προϊόν (άσχετα αν πωλείται σε πολλά μαγαζιά ή είναι αποκλειστικότητα ενός και μόνο μαγαζιού - πράγμα σπάνιο σήμερα).

Και να έκανες ομαδική προσφορά ή να μας έδινες τιμές και περαιτέρω πληροφορίες, πάλι δεν θα είχα πρόβλημα καθώς πιστεύω ότι αυτή είναι η πραγματική δύναμη του συγκεκριμένου φόρουμ καθώς και όσων αυτοκινητιστικών φόρουμς υπάρχουν στο διαδίκτυο.

Τι εννοώ; Εννοώ ότι εάν εγώ, εσύ και όποιος άλλος επαγγελματίας από τον χώρο του αυτοκινήτου έχει να προτείνει ένα προϊόν, για εμένα είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτος να δώσει πληροφορίες και ακόμη και τιμές για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες του. Εάν για παράδειγμα εγώ θέλω να βάλω ένα σέτ ζάντες στο bmw μου, γιατί να μην ξέρω εάν από τα τόσα μέλη που υπάρχουν σε αυτή την κοινότητα, κάποιος διατηρεί κατάστημα με ζάντες ούτως ώστε να μπορέσω να τον προσεγγίσω και να πάρω το προϊόν σε καλύτερη -ενδεχομένως- τιμή απ'ότι θα το έπαιρνα αν πήγαινα ώς άσχετος;

Ακόμη, ο επαγγελματίας γνωρίζοντας ότι εγώ είμαι μέλος της κοινότητας, θα φροντίσει να με συμβουλέψει αλλά και να κάνει σωστά τη δουλειά του, δεδομένου ότι η γνώμη μου θα ακουστεί μέσα στην κοινότητα και θα του φέρει περισσότερη δουλειά (δεδομένου ότι είναι καλός στη δουλειά του).

Τέλος, το φόρουμ προάγει τον υγιή ανταγωνισμό. Δηλαδή, θα μπώ εγώ που εμπορεύομαι ας πούμε λάστιχα, θα μπείς κι εσύ που εμπορεύεσαι το ίδιο... μπορούμε και οι δύο μας σε ένα θρέντ να κάνουμε προσφορές προς τα μέλη χωρίς να υποχρεώνουμε κανέναν να αγοράσει. Τελικός ωφελιμένος είναι φυσικά το απλό μέλος που έχει ένα ΙΧ και θα μπορέσει να πάρει ο Χ προϊόν στην καλύτερη τιμή.

Από τη στιγμή που ένας επαγγελματίας θα γραφτεί εδώ και δεν θα σπαμάρει τα μέλη με ΠΜ, παρά θα ανοίξει ένα θρέντ αγνά και ειλικρινά για να μας πεί για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες του, για εμένα θα ήταν κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτος. Απ'όσο έχω καταλάβει όμως δεν ισχύει το ίδιο και για τους διαχειριστές οι οποίοι δαιμονοποιούν αυτόματα όποιον επαγγελματία μπαίνει εδώ μέσα και θέλει να εξυπηρετήσει όσους ενδιαφέρονται για κάποιο προϊόν ή υπηρεσία.

Αυτά είχα να πώ, ζητώ συγνώμη για το μακροσκελές πόστ και πάλι σου υπενθυμίζω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε προσωπικά με σένα, αλλά ούτε και με κανένα άλλο μέλος (τι έχουμε να χωρίσουμε άλλωστε). Keep up the good work φίλτατε!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 20-09-08, 23:57
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
έχεις μαγαζί-εταιρεία εσύ αδερφέ? εν τω μεταξύ στον υγιή ανταγωνισμό και στην ποιότητα προιόντων και συμβουλών σε μέλη συμφωνώ. εμείς εδώ στην κύπρο ένα νησάκι προσέχουμε πολύ τι λέμε και τι δίνουμε( οποιος νοιάζεται φυσικά ) γιατί το παραμικρό και το καθετί κακό ακούγεται. το ίδιο ισχύει και στην κοινοτητα εδω. εμένα απλά μου βαρυφάνηκε γιατί ενώ προσπαθώ να μοιραστώ την χαρά μου και το δημιούργημα μου με παιδιά της ίδιας τρέλλας ποστάρεις στο θρεντ εσύ σαν να είσαι αρνητικός ή σαν να λες εμένα με σβήσατε σβήστε τον και αυτον. πιστέυω αν έχεις πρόβλημα με κάτι μίλα με κάποιον διαχειριστή και πιστέυω αυτο΄ς θα βοηθήσει. όπως και να χει νασαι καλά και χάρηκα που τα είπαμε
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.