Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 21-09-08, 10:40
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
έχεις μαγαζί-εταιρεία εσύ αδερφέ?
Ναί, έχω μαγαζί που εμπορεύεται συστήματα πλοήγησης.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
εμένα απλά μου βαρυφάνηκε γιατί ενώ προσπαθώ να μοιραστώ την χαρά μου και το δημιούργημα μου με παιδιά της ίδιας τρέλλας ποστάρεις στο θρεντ εσύ σαν να είσαι αρνητικός ή σαν να λες εμένα με σβήσατε σβήστε τον και αυτον. πιστέυω αν έχεις πρόβλημα με κάτι μίλα με κάποιον διαχειριστή και πιστέυω αυτο΄ς θα βοηθήσει. όπως και να χει νασαι καλά και χάρηκα που τα είπαμε
Ούτε αρνητικός είμαι προς το θρέντ σου, ούτε προς εσενα, ούτε θέλω να διαγράψουν εσένα η το θρέντ σου. Είμαι 100% υπέρ της ελευθερίας του λόγου, εφ'όσον δεν είναι προσβλητικός. Απλά, με την ευκαιρία ήθελα να θίξω το συγκεκριμένο θέμα των επαγγελματιών.

Έχω μιλήσει ήδη με τους διαχειριστές (μέσω μερικών ΠΜ) αλλά άκρη δε βρήκα.

Σταματώ εδώ, γιατί είναι κρίμα να χαλάμε το θρέντ σου με αυτά. Εάν οι διαχειριστές επιθυμούν να γίνει μια συζήτηση επανω σε αυτό το θέμα, ας μετακινήσουν τα πόστς σε κατάλληλο σημείο για να καθαρίσει και το θρέντ.

Καλή συνέχεια στα project σου.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 21-09-08, 15:24
6zylindermaniac Ο χρήστης 6zylindermaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-08-2008
Μηνύματα: 250
6zylindermaniac will become famous soon enough6zylindermaniac will become famous soon enough
Πές και άλλα για το κουκλί που έχεις φτιάξει!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 21-09-08, 15:55
Το avatar του χρήστη 5555
5555 Ο χρήστης 5555 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2004
Μηνύματα: 407
5555 is on a distinguished road
Δεν πρεπει να παρεξηγηστε . Ισως εσεις οι επαγγελματιες μας ανοιξετε τα ματια απο ταλαμογια της αγορας που υποσχονται 300 αλογα απο ενα δηθεν προγραμμα.

ξυπνηστε ρε δεν ειναι διαφημηση αλλα ο τροπος να μοιραστουν μεσω του επαγγελματος τους την τρελα τους για τα αυτοκινητα .
Σιγουρα ειναι το και το κερδος το τελικο αποτελεσμα. Αλλα ομως οταν η τσεπη μας ειναι ευχαριστημενη και παραλληλα η καρδια μας τοτε ?????? αφηστε τους να διαφημιζονται...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-09-08, 16:56
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
μα τ νεα ρε φίλε. Περιμενω να τελειώσουν οι νέες εγκαταστάσεις για να μπει το supercharger κιτ. Αυριο αν τα καταφερω θα προσπαθήσω να βγάλω ακομα μερικες φωτογραφίες.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-09-08, 18:07
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Να κανω μια ερωτηση?γιατι decat?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 22-09-08, 19:39
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
decat το εκανα γιατί καταρχάς το αμάξι θα γίνει supercharged οπότε τους εργοστασιακούς τους καταλύτες θα μου τους φάει στην εβδομάδα, ο ήχος γίνεται αρκετά πιο άγριος όπως και υπάρχουν σημεία όπου το αμάξι τραβάει πιο εύκολα και γρήγορα και επίσης για να πάρω αγωνιστικούς καταλύτες μιλάμε για πολλά χρήματα που αν αναλογιστείς ποσα εδωσα για τα πράγματα όλα είναι μεγάλο ποσό. Απο τη στιγμή κιόλας που ξέρω ότι κανείς δε θα μου κάνει πρόβλημα τότε δεν υπάρχει λόγος να μην το κάνω.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 22-09-08, 19:50
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Το οτι θα αναπνεεις ολο τον καρκινο το σκεφτηκες;
Ενα βραδυ του καλοκαιριου (ολοι ανοιχτα παραθυρα) ειχαμε βγει για πατηματα διαφορα αυτοκινητα, μεταξυ αυτων το ενα χωρις καταλυτες, κ στο τελος της βολτας εγω ειχα αφορητο πονοκεφαλο, ενα αλλο μελος δεν ενιωθε τα χειλη του και ενας τριτος ειχε μουδιασμενη μυτη...
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 22-09-08, 20:01
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
για να πάρω αγωνιστικούς καταλύτες μιλάμε για πολλά χρήματα που αν αναλογιστείς ποσα εδωσα για τα πράγματα όλα είναι μεγάλο ποσό. Απο τη στιγμή κιόλας που ξέρω ότι κανείς δε θα μου κάνει πρόβλημα τότε δεν υπάρχει λόγος να μην το κάνω.
900ε με τοποθέτηση (χονδρικα) κάνουν 2 ROSI GROUP A

αν δεν σκεφτεσαι τον εαυτο σου σκεψου το κακο που κανεις στους γύρω σου και στο περιβαλλον!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 22-09-08, 21:02
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
900ε με τοποθέτηση (χονδρικα) κάνουν 2 ROSI GROUP A

αν δεν σκεφτεσαι τον εαυτο σου σκεψου το κακο που κανεις στους γύρω σου και στο περιβαλλον!


+++++++++1
και εγω μαζι σου!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 22-09-08, 22:24
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτι θα αναπνεεις ολο τον καρκινο το σκεφτηκες;
Ενα βραδυ του καλοκαιριου (ολοι ανοιχτα παραθυρα) ειχαμε βγει για πατηματα διαφορα αυτοκινητα, μεταξυ αυτων το ενα χωρις καταλυτες, κ στο τελος της βολτας εγω ειχα αφορητο πονοκεφαλο, ενα αλλο μελος δεν ενιωθε τα χειλη του και ενας τριτος ειχε μουδιασμενη μυτη...

αυτό φίλε Μάνο δεν μου ξαναέτυχε. έχω ίδιο setup και σε Μ3 και σε RX8 και σε Ferrari F355 decatted με Larini. Τώρα γιαυτό που λες δεν είχαμε τέτοιες εμπειρίες που βγαίνουμε πολλά βράδια μαζί. Τέτοιες είχα μόνο με υπερβολικό βράσιμο ελαστικών. Όσο για την τιμή παρά να βάλω κάτι στο αμάξι μου που δεν είναι δοκιμασμένο, που μπορεί να μου δημιουργήσει προβλημα μακρυπρόθεσμα / βραχυπρόθεσμα και δεν είναι δοκιμασμένο απο μένα τον ίδιο δεν το ρισκάρω. Εγώ μίλαγα για άλλες εταιρείες όπως supersprint που εκεί είναι πολύ πιο ακριβά.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.