Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 30-11-09, 12:39
tomiss Ο χρήστης tomiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-03-2009
Μηνύματα: 172
tomiss is an unknown quantity at this point
Ο μηχανικος μου δεν θυμαται αλλα μου ειπε να μην ανησυχω διοτι λεει πηρε αυτο ακριβως που θελω...Αντε να δουμε,10 μερες ειπαν την προηγουμενη Δευτερα δεν μπορω να περιμενω!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-12-09, 15:41
tomiss Ο χρήστης tomiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-03-2009
Μηνύματα: 172
tomiss is an unknown quantity at this point
Το επιτελους!! κατεληξε ποτε επιτελους????Ηρθε λαθος διαφορικο και αισιοδοξα το αλλο θα ειναι πανω στο αμαξι μου την τριτη την αλλη βδομαδα..Κοντευει μηνα και ακομα να μαθω λεπτομερεις,μονο οτι ειναι ελαχιστα πιο κοντο απο το παλιο και δοκιμμασμενο σε 25ρι παει κοντα στα 230-225 τελικη..Τωρα εσεις θα ξερετε παραπανω πιστευω απο μενα.Εγω το μονο που ξερω ειναι οτι διαφορικο χρειαζομαι διαφορικο δεν εχω!!!Ειπαμε το καλο αργει να ερθει αλλα αυτο τοσο που αργει το καλο που τους θελω να ειναι παααααρα πολυ καλο
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-12-09, 02:23
kritikossss Ο χρήστης kritikossss δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 26-11-2008
Μηνύματα: 6
kritikossss is on a distinguished road
bmw 320 e30

φιλε είμαι νέος στο site k σχετικά άπειρος στα bmw. είπες σε έναν ότι το 4.10 θα είναι για παιχνίδια στο δρόμο k ότι θα κόψει πολύ τελικές, φιλε μου εγώ αύριο βάζω ένα blocke 4.44! έτσι είπε ο μηχανικός μου δηλ. τι θα γίνει με το δικό μου? πια τα + k πια τα - από ένα blocke 4.44 σε e30 320? εκείνος μου είπε θα ότι η 1 και 2 δεν θα ξεκολλάνε από κάτω, είναι όμως έτσι? θα έχω καλή εκκίνηση? βοήθεια σε παρακαλώ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 09-12-09 στις 09:54 Αιτία: Greeklish
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 09-12-09, 09:41
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Το 4.44 είναι καλό νούμερο για Ε30. Αυτά έχουν άλλη σχέσεις σασμάν (μακρύτερες) και πιο κοντά διαφορικά από τα Ε36.
Αλλά και πάλι μείωση στην τελική θα έχεις, δεν γίνεται αλλιώς. Απλά όχι τόσο μεγάλη όσο στα 36άρια.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 17-12-09, 16:46
tomiss Ο χρήστης tomiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-03-2009
Μηνύματα: 172
tomiss is an unknown quantity at this point
Το επιτελους δεν ξερω που θα φτασει...Ακομα να ερθει γιατι ηρθε λεει απο 5αρα και το γυρισαν πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ενα μηνα το αμαξι ακινητο και κανεισ δεν νοιαζεται..Αφου τσακωθηκα τελικα δεν θα μου παρουν εργατικα ουτε για το διαφορικο ουτε για την κρεμαγιερα που εχς προβλημα..Μια ερωτηση εχς,μου ειπαν οτι το διαφορικο το βημα ειναι ενα 15αρι πιο κοντο απο το παλιο(προφανως0.15).Επειδη ειμαι ασχετος ειναι καλη διαφορα αυτη ή ανεπαισθητη?Ολα αυτα σε συνδυασμο με μπλοκε που δεν ειχα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.