Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 08-12-09, 12:04
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από litsos69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαι εγω λεω οτι το χρωμα δεν εχει καμια επαφη, φενεται ακομη και στις φωτο. ... Και εκτος αυτου λεει ο λαος: "Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..." Οσο για τις επιδωσεις οτι πανε το ιδιο τα φτιαγμενα 35αρια αστο καλυτερα. Ξεκινα απο σταση η βαλετ ο σε πιστα και μετα ψαξε να βρεις πιο απο ολα τα Μ3 δεν ειναι μπροστα σου.Εδω με τα βιας απο ρεμπρις και μετα απο 7-8 χιλιαρικακια προσπαθει να σταθει πλαι του. Φιλικα για ολους τους 35αριδες. ΑΝ τα λευτα που θα δωσεις για να το φτιαξεις, τα υπολογισεις φτανουν να παρεις Μ και Μ3 στην ουσια δεν εχεις. Μην πετατε ασκοπα τα χρηματα σας.
Ρε τι ναι τουτος??? Χαραρωσε μεσιε....θα καψεις καμια φλατζα.....
Εδω το κλιμα ειναι φιλικο και κανουμε χαλαρη κουβεντουλα,αν εσυ το βλεπεις αλλιως....φρενακι...την πρωτη σου και ξαναξεκινα λιγο πιο χαλαρα σε παρακαλω
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 08-12-09, 12:12
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Στο θεμα μας τωρα.
Ειμαι υπερ της αποψης να μην χαλας τον χαρακτηρα και το look του αυτοκινητου.
Ειναι πανεμορφο....μη το μπασταρδεψεις.
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 08-12-09, 12:14
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο θεμα μας τωρα.
Ειμαι υπερ της αποψης να μην χαλας τον χαρακτηρα και το look του αυτοκινητου.
Ειναι πανεμορφο....μη το μπασταρδεψεις.
Προσωπικά μου αρέσει πολύ. Αλλά απο την άλλη μου θυμίζει κάτι Ε46 316 με μαγνητικά βράγχια στα φτερά.... Αν ήταν για 350 euro και αν κάποια στιγμή τα είχα και μου περίσσευαν το σκεφτόμουν. Πλέον δεν νομίζω οτι αξίζει τον κόπο και τα χρήματα, άσχετα που είναι κάτι ξένο και όπως σωστά είπες δεν θα δένει με την αισθητική του αυτοκινήτου...
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 08-12-09, 12:36
yodas Ο χρήστης yodas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-04-2009
Μηνύματα: 327
yodas will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από litsos69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαι εγω λεω οτι το χρωμα δεν εχει καμια επαφη, φενεται ακομη και στις φωτο. ... Και εκτος αυτου λεει ο λαος: "Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..." Οσο για τις επιδωσεις οτι πανε το ιδιο τα φτιαγμενα 35αρια αστο καλυτερα. Ξεκινα απο σταση η βαλετ ο σε πιστα και μετα ψαξε να βρεις πιο απο ολα τα Μ3 δεν ειναι μπροστα σου.Εδω με τα βιας απο ρεμπρις και μετα απο 7-8 χιλιαρικακια προσπαθει να σταθει πλαι του. Φιλικα για ολους τους 35αριδες. ΑΝ τα λευτα που θα δωσεις για να το φτιαξεις, τα υπολογισεις φτανουν να παρεις Μ και Μ3 στην ουσια δεν εχεις. Μην πετατε ασκοπα τα χρηματα σας.
Βασικά off topic....άρα και εγώ απαντώ off και ζητώ συγχώρεση από τον κύριο Στράτο. Κατα τα άλλα το όλο θέμα έχει συζητηθει - κλειδωθεί πολλάκις...ο καέθνας μπορεί να κάνει ότι θέλει στο αυτοκινητό του...δικό του είναι και λογαριασμό δεν δίνει..το αν το 335 είναι Μ3 ή το Μ3 πάει πίσω από ένα 335 δεν νομίζω πια να ενδιαφέρει κανέναν...ούτε τα 335 ούτε τα Μ3! Τουλάχιστον εγώ χ******* αν με περνάει Μ3 ή όχι! Άλλωστε εδώ είμαστε για να τρώμε μπιφτέκια και όχι για βελτιώσεις....
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 08-12-09, 12:41
Το avatar του χρήστη litsos69
litsos69 Ο χρήστης litsos69 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 47
litsos69 is an unknown quantity at this point
Κανενα πνευμα παιδια, με παρεξηγισατε.Τα δικα μου βιοματα γραφω. Εχω πεταξει πολλα χρηματα ετσι ασκοπα δεξια και αριστερα και αποτελεσμα κανενα. Απλα ειμαι αντιθετος στα να αλλαζει καποια πραματα προσπαθοντας να μιμιθεις κατιο αλλο. Συγνωμη για την αντιπαραθεση, δεν υπιρχε καμια προθεση σνομπαρισματος.Οτι εγραψα ηταν σε φιλικο και συμβουλευτικο τονο.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 08-12-09, 12:44
Το avatar του χρήστη litsos69
litsos69 Ο χρήστης litsos69 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 47
litsos69 is an unknown quantity at this point
Αν παλυ καποιος εχει το μαμουνι καλα κανει και ψαχνετε να βελτιωσει το αμαξι του οπως εκεινος θελει. Αν δεν χορανε συμβουλες και ολοι αρπαζονται με το παραμικρο να το γραψετε να μην ποσταρουμε αδικα.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 08-12-09, 12:50
Το avatar του χρήστη Prophet Of Noise
Prophet Of Noise Ο χρήστης Prophet Of Noise δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-01-2008
Μηνύματα: 36
Prophet Of Noise is on a distinguished road
Το τι κάνουν τα φτιαγμένα 335 ειναι γνωστό και επαληθεύεται κάθε μέρα. Απορώ πως μερικοί δεν το μπορούν να το δεχτούν ακόμα.
__________________
2008 Alpinweiss 335i Coupe
Procede // Forge Intercooler // aFe Cold Air Intake // Forge Blow Off Valves
19'' Iconz 830z // OEM Aero Lip // White LED Angel Eyes
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 08-12-09, 13:00
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Prophet Of Noise Εμφάνιση μηνυμάτων
Το τι κάνουν τα φτιαγμένα 335 ειναι γνωστό και επαληθεύεται κάθε μέρα. Απορώ πως μερικοί δεν το μπορούν να το δεχτούν ακόμα.
χμμμμ off-topic αλλα ειναι μπροστα απο Μ3 Ε92?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 08-12-09, 13:02
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Όχι άλλο off-topic !!!!
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 08-12-09, 13:23
Το avatar του χρήστη yannisv
yannisv Ο χρήστης yannisv δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-05-2009
Μηνύματα: 400
yannisv will become famous soon enough
Στράτο άδικα μας κ@βλωσες. Αναφορικά με το Μ3, κανείς δε νομίζω να πιστεύει ότι το 35άρι τη λέει στο Μ3 αλλά είναι ένα αυτοκίνητο που στέκεται πανάξια δίπλα του. Τώρα μέχρι που φτάνει φτιαγμένο το 35άρι δεν ξέρω....προσωπικά ψηφίζω Μ3 παρά ένα παρατσιτωμένο 35άρι....αλλά αυτά είναι υποκειμενικά πράγματα και θέμα γούστου-budget!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.