Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Αγώνες > Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!!

Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!! Εδώ ασχολούμαστε με ότι έχει να κάνει με εμπειρίες, απορίες, συμβουλές για οδήγηση στην πίστα ή στον δρόμο!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-07-09, 11:38
Το avatar του χρήστη Paladin
Paladin Ο χρήστης Paladin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2008
Μηνύματα: 189
Paladin will become famous soon enough
Trackday 20/8 Serres Circuit

Κυριοι και κυριες....και μικρα παιδια

Επειδη καποια παιδια με ρωτησαν αναφερω πως θα ανεβω στη πιστα των σερρων να δοκιμασω 1η φορα το νεο μου παιχνιδι σε τετοιο περιβαλλον.. Η αναχωρηση απο αθηνα θα γινει 19 αυγουστου, τεταρτη απογευμα, ωστε 20 και ισως 21 να γινουν οι σχετικες δοκιμες στις σερρες.

Οποιος ενδιαφερεται ας το πει σχετικα νωρις. Θα βαλω και ποστακι για συναντηση με θεμα το τρακντεη αποκλειστικα..

αυτα και καλα μας γυρολογια...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-07-09, 12:02
Το avatar του χρήστη Paladin
Paladin Ο χρήστης Paladin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2008
Μηνύματα: 189
Paladin will become famous soon enough
και καποιες λεπτομερειες

κοστος εισοδου ανα ημερα 70 ευρω.

απο την ανατολη του ηλιου μεχρι τη δυση. Καλυτερες ωρες απο 7 μεχρι μαξ 11 και μετα παλι το απογευμα απο τις 5 μεχρι 8 ή 9.

Διαμονη στο καινουργιο ελπιδα ή στο αλεξαντερ.

Καλο ειναι να εχετε κ κανα ξτρα ζευγαρι λαστιχα γιατι θα τα φτυσουν αυτα που φορατε.

Περαν το χαβαλε θα προσπαθησω να δωσω και καποια κομματια θεωριας (στις σερρες εχω περιπου καμια 1000αρα γυρους με μηχανη και αυτοκινητο) ετσι ωστε να γινει λιγο πιο ευχαριστη η εμπειρια κυριως για οποιον δεν εχει ξαναμπει

Οι σερρες εχουν φανταστικο φαγητο και πολλα μπαρακια για βραδυνη βολτα. Τα παιδια στη πιστα ειναι φιλοι, εξυπηρετικοτατοι και γενικα εχουμε ακρες αν παθουμε κατι να βρουμε ψιλο-αμεσα βοηθεια..

Αν υπαρχει καμια απορεια πολυ ευχαριστως να σας απαντησω...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 31-07-09, 12:04
Το avatar του χρήστη merlin_M3
merlin_M3 Ο χρήστης merlin_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-01-2009
Μηνύματα: 330
merlin_M3 has a spectacular aura aboutmerlin_M3 has a spectacular aura about
Θα ακολουθήσω :

α. Για να δώ την περιβόητη πίστα των Σερρών.

β. Για να οδηγήσω σε πίστα το αυτοκίνητό μου να ξεστραβωθώ, μιάς και δεν έχω μπεί σε πίστα με αυτοκίνητο και η μόνες μου εμπειρίες από πίστα είναι με kart και μοτοσυκλέτες.

γ. Για να δώ το τέρας του Λευτέρη σε πίστα, μιάς και στον δρόμο δεν προλαβαίνω να το δώ.

δ. Για την παρέα και τις συζητήσεις που θα ακολουθήσουν (πιθανόν να γνωριστούμε και με μέλη από την Βόρειο Ελλάδα).

ε. Και φυσικά για το Βορειοελλαδήτικο φαγητό που θα τιμήσουμε ιδιαίτερα.

Μάλλον θα φέρω μαζί μου και κάποιους εξωσχολικούς καλά παιδιά με δυνατά αυτοκίνητα και πολλή όρεξη. Πρέπει να βρώ συνοδηγό για παρέα στο ταξίδι (όχι κόφτη, χαχαχα !) και λάστιχα για να γυρίσω μιάς και αυτά που φοράω μάλλον θα είναι One Way.

Φυσικά θα μπορούσαμε να ανεβούμε μεγάλη παρέα (νομίζω θα ήταν τέλεια να γινόταν με την μορφή εκδρομής του BMW-Motorsport ), ακόμη και αν δεν θέλουν όλοι να βάλουν τα αυτοκινητά τους στην πίστα. Πιστεύω ότι θα είναι μιά ωραία εκδρομή για όλους και περισσότερο για όσους μπορέσουν να κολήσουν και το ΣΚ μαζί.

Καλά να περάσουμε, που θα περάσουμε δηλαδή !!!
__________________
__________________________________________________ _________________________________
Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 31-07-09, 13:10
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Καλη ιδεα!
Και γυρνατε 21/8 τι ωρα?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 31-07-09, 13:21
stefanos_cool Ο χρήστης stefanos_cool δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Μηνύματα: 1.491
stefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the rough
Thumbs up για άλλη μια φορά ρίχνεις μια πολύ καλή ιδέα

Μπράβο Λευτέρη, για άλλη μια φορά ρίχνεις μια πολύ καλή ιδέα.
Θα προσπαθήσω να έρθω σαν θεατής βέβαια γιατί αποκλείεται
μέχρι τότε να έχει τελειώσει το project μου (ίσως να μην έχει αρχίσει
καν λόγω θερινών διακοπών). Σίγουρα θα ξέρω εντός των επόμενων
ημερών όπου και θα σε ενημερώσω για το κλείσιμο δωματίων κλπ.
Να σαι καλά ρε φίλε!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 31-07-09, 13:24
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
27 πεταω για αγγλια.... τι καλυτερο απο ενα φοβερο διημερο με φιλους!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 31-07-09, 13:37
Το avatar του χρήστη Paladin
Paladin Ο χρήστης Paladin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2008
Μηνύματα: 189
Paladin will become famous soon enough
εννοειτε πως η εκδρομη και κυριως η παρεα ειναι οτι καλυτερο για τετοιες καταστασεις!..

εγω θα συνεχισω την εκδρομη μου μετα τη πιστα προς δυτικη ελλαδα πανω απο την ηπειρο και κατευθυνση προς κερκυρα αλλα φυσιολογικα ναι η επιστροφη ειναι 21 βραδακι για τα παιδια που επιστρεφουν αθηνα...αυτη τη φορα μετα λυπης δεν θα ανεβασω μηχανη..αλλα ας οψεται γιατι τελος σεπτεμβρη τρεχουμε παλι σερρες με μηχανη..

Θα ειναι ενα παρα πολυ ωραιο 2-ημερο..γεματο απο οδηγηση, καποιες εξτρα γνωσεις μεσα απο την ανταλλαγη αποψεων και φυσικα φωτογραφιες και βιντεοσκοπησεις απο μεσα, απ εξω..απο πανω..απο μπροστα και απο πισω...


εντιτ: Αν σας ενδιαφερει μπορουμε να στησουμε σκηνες και στη πιστα ...εμεις κοιμομαστε διπλα στις μηχανες οταν παμε καλοκαιρι πιστα..απλα το αναφερω οτι υπαρχει και αυτη η δυνατοτητα να κοιμηθει καποιος στο τσιμεντο με υπνοσακο αντι σε ενα κλιματιζομενο δωματιο με μινιμπαρ, πρωινο, πισινα και τζακουζι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Paladin : 31-07-09 στις 13:39
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 31-07-09, 13:46
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Πολλή καλή η ιδέα Λευτέρη. Αν δεν πάω τετραήμερο εκείνη την περίοδο θα ανεβώ οποσδήποτε. Θα ήθελα πολύ απο έναν γνώστη μερικές συμβουλές οδήγησης σε πίστα...
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 31-07-09, 13:47
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Κάτι ακόμα. Με τραίνο δεν ανεβαίνουν τα αυτοκίνητα μέχρι εκεί?
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 31-07-09, 13:57
Το avatar του χρήστη Paladin
Paladin Ο χρήστης Paladin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2008
Μηνύματα: 189
Paladin will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάτι ακόμα. Με τραίνο δεν ανεβαίνουν τα αυτοκίνητα μέχρι εκεί?
ανεβαινουν ναι..αλλα γιατι θα ηθελες να το κανεις αυτο?..να γλυτωσεις λαστιχα?..ισως πιο ξεκουραστα?..μιας και ανεβουμε παρεακι νομιζω οτι το ημιση του παντως ειναι και το ταξιδι μεχρι τις σερρες..οι στασεις, ο χαβαλες..το επαρχιακο δυκτιο!!!!!!...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.