Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-03-06, 08:04
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Apostolos_m3 Vs STR Vs E36m3zf

Ο καιρος ανοιξε,οι δρομοι καθαρισαν απο τα νερα και το Bmw μου ηρθε ορεξατο στον παραδρομο..Παιδια η αληθεια ειναι οτι εχω παρα πολυ καιρο να στηθω ετσι σε παραδρομο με κοσμο να ζητωκραυγαζει και τα συναφη.

Ανοιξαμε με τον Κωστα με παρουσια του Νικου και μπορω να πω πως περιμενα τον Κωστα να μου ξεκολησει λογω κυβικων(παραπανω απο εμενα) αλλα τελικα η διαφορα ηταν υπερ μου.Ανοιξαμε αλλη μια φορα για επιβεβαιωση και το αποτελεσμα παλι υπερ μου.

Στην συνεχια στηθηκαμε με στρατο(που ειχα ακουσει για το αμαξι οτι φυσαει) και με την εκκινηση του νικου πηρα ενα αμαξι διαφορα και στην συνεχια η διαφορα αυξηθηκε στα 2 με 2.5 αμαξια οπου και καπου σταματησαμε γιατι ηταν ανωφελο να ανοιγουμε και 5τες..

Οπως και να εχει παιδια χαρηκα που ανοιξαμε γιατι ειχα καιρο να νιωσω ετσι και αντε την επομενη βδομαδα(θα ειναι και ο κωστας ετοιμος) να ξανανοιξουμε..Κοιτα τωρα που θα κολησω με τον παραδρομο
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-03-06, 09:00
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolos_m3
Ο καιρος ανοιξε,οι δρομοι καθαρισαν απο τα νερα και το Bmw μου ηρθε ορεξατο στον παραδρομο..Παιδια η αληθεια ειναι οτι εχω παρα πολυ καιρο να στηθω ετσι σε παραδρομο με κοσμο να ζητωκραυγαζει και τα συναφη.

Ανοιξαμε με τον Κωστα με παρουσια του Νικου και μπορω να πω πως περιμενα τον Κωστα να μου ξεκολησει λογω κυβικων(παραπανω απο εμενα) αλλα τελικα η διαφορα ηταν υπερ μου.Ανοιξαμε αλλη μια φορα για επιβεβαιωση και το αποτελεσμα παλι υπερ μου.

Στην συνεχια στηθηκαμε με στρατο(που ειχα ακουσει για το αμαξι οτι φυσαει) και με την εκκινηση του νικου πηρα ενα αμαξι διαφορα και στην συνεχια η διαφορα αυξηθηκε στα 2 με 2.5 αμαξια οπου και καπου σταματησαμε γιατι ηταν ανωφελο να ανοιγουμε και 5τες..

Οπως και να εχει παιδια χαρηκα που ανοιξαμε γιατι ειχα καιρο να νιωσω ετσι και αντε την επομενη βδομαδα(θα ειναι και ο κωστας ετοιμος) να ξανανοιξουμε..Κοιτα τωρα που θα κολησω με τον παραδρομο

Απο μεριάς μου να παραδεχτώ την δικαιη ήττα μου απο τους 2 κυρίους ( Στρατο και Αποστόλη ) ........ ΒΕΒΑΙΑ....Σημερα Τριτη μπαίνουν οι καταλύτες γιατι ώς γνωστόν , και χωρίς να ψάχνω δικαιολογίες για την ήττα, ο ένας είναι τελιωμένος έως μπουκωμένος εως αηδίας. Οπότε.....ΦΥΛΑΧΤΗΤΕ......ερχομαι.....θα ξαναγίνεις πελάτης Αποστόλη. Όχι να μου κουνιέσαι ενώ εσυ εχεις 205 hp και εγώ μαμά μαμά και 193. Θα σε λιώσω φιλε.....Στρατο...η δίκη θα συνεχιστεί προσεχώς....Οχι να μου κουνιέστε και οι δυο με τα προγραμματα σας.....Παντως παραδεχομαι την ηττα μου και πως τα αυτοκίνητα των 2 συναγωνιστών.....ξυριζουν και με θορυβο τρελλο......ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-03-06, 09:32
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Kωστα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το αμαξι μου(η αλλιως μπορντω σιφουνας) και επισης να σου πω οτι δεν τιθεται θεμα οτι σου κουνιεμαι η οχι..απλα και φιλικα ανοιγματα καναμε να δουμε τις διαφορες..
Δεν κανουμε κοντρες για να ξεφτιλιζουμε ο ενας τον αλλον..
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 21-03-06, 09:38
Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer Ο χρήστης ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-12-2005
Μηνύματα: 588
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer is on a distinguished road
Οι κόντρες έγιναν τα αποτελέσματα βγήκαν και??? αυτάααα. Άντε πάλι απ'την αρχή!!! Την άλλη Δευτέρα πάλι τα ίδια.. Θέλω τζάμπο τώωωραα!!
__________________
New pics:http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...o=view&id=1615

---Πουλήθηκε---
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 21-03-06, 10:20
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
ΟΙ 3 ΑΛΗΘΕΙΕΣ

Αληθεια Νο1.Το λαθος.
Με το σημα του Νικου, ή ο Αποστολης εφυγε νωριτερα η εγω αργοτερα.
Αληθεια Νο2.Η μ@λ@κι@.
Με το αγχος που εφυγα αργοτερα δεν σηκωσα τις σωστες στροφες και μου κρεμασε.Γι'αυτο και η μεγαλη διαφορα μεχρι την δευτερη ταχυτητα.
Αληθεια Νο3.Η ανωτεροτητα.
Παρα ταυτα το αυτοκινητο του Αποστολη μου φανηκε πιο γρηγορο.Οσο κι αν προσπαθησα στην τριτη και τεταρτη να μειωσω την διαφορα ,δεν τα καταφερα αλλα εμεινε σταθερη.Welldone φιλε Αποστολη, το αυτοκινητακι σου γαζωνει.
Φιλικα Στρατος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-03-06, 10:27
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Ευχαριστω πολυ σε εσενα στρατο για τα καλα σου σχολια για τον μπορντω σιφουνα μου(εχω κολησει με την λεξη αυτη).

Ελπιζω να συνεχιστουν οι μοντιφες στα αμαξια μας ετσι ωστε καποια στιγμη να ξανανοιξουμε να δουμε μεχρι τοτε τι εχουμε κανει..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.