Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 29-05-09, 19:27
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
E90 320i FaceLift

Μετά από 3 εβδομάδες "κατοχής" του εν λόγω αυτοκινήτου βρήκα τον χρόνο να γράψω τις πρώτες εντυπώσεις. Δεν θα πω κάτι διαφορετικό από όσα έχουν χιλιοειπωθεί. Το αυτοκίνητο είναι απίστευτο. Οδηγική απόλαυση. Όσο περισσότερα χιλιόμετρα (1.650 σε 18 ημέρες) κάνεις, τόσο περισσότερο το ερωτεύεσαι. Για την κατανάλωση τι να πούμε? 7lt/100 Αθήνα-Λάρισα με 140-150 χλμ/ώρα. Ο δείκτης της βενζίνης δεν έφτασε ούτε στη μέση. Όσο για την τιμή, πραγματικά απίστευτη για τα δεδομένα της BMW. 31.100€ με ηλιοροφή (και κάποια ακόμη έξτρα). Νομίζω πως όποιος είναι σε σκέψεις για αλλαγή αυτοκινήτου, πρέπει να βιαστεί, όσο υπάρχουν ακόμα αυτοκίνητα με την έκπτωση του 20% (νομίζω πως κάποια λίγα έμειναν)
Υ.Γ. Μερικές "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες υπάρχουν στο γκαράζ μου
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-05-09, 20:38
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Μπράβο φίλε, καλά χιλιόμετρα και ωραίες φωτογραφίες
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 30-05-09, 19:49
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετά από 3 εβδομάδες "κατοχής" του εν λόγω αυτοκινήτου βρήκα τον χρόνο να γράψω τις πρώτες εντυπώσεις. Δεν θα πω κάτι διαφορετικό από όσα έχουν χιλιοειπωθεί. Το αυτοκίνητο είναι απίστευτο. Οδηγική απόλαυση. Όσο περισσότερα χιλιόμετρα (1.650 σε 18 ημέρες) κάνεις, τόσο περισσότερο το ερωτεύεσαι. Για την κατανάλωση τι να πούμε? 7lt/100 Αθήνα-Λάρισα με 140-150 χλμ/ώρα. Ο δείκτης της βενζίνης δεν έφτασε ούτε στη μέση. Όσο για την τιμή, πραγματικά απίστευτη για τα δεδομένα της BMW. 31.100€ με ηλιοροφή (και κάποια ακόμη έξτρα). Νομίζω πως όποιος είναι σε σκέψεις για αλλαγή αυτοκινήτου, πρέπει να βιαστεί, όσο υπάρχουν ακόμα αυτοκίνητα με την έκπτωση του 20% (νομίζω πως κάποια λίγα έμειναν)
Υ.Γ. Μερικές "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες υπάρχουν στο γκαράζ μου

Πολύ ωραίο και είσαι τυχερός
Εγω δε μπόρεσα να βρω με ηλιοροφή
Τι εχτρά έχει (16αρες φοράς?)
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 30-05-09, 20:28
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από coyote Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο και είσαι τυχερός
Εγω δε μπόρεσα να βρω με ηλιοροφή
Τι εχτρά έχει (16αρες φοράς?)
Μάλιστα όταν πήγα στον Μουσάτο ρώτησα
Τη Μαύρη που έχει ο Σφακιανάκης με την ηλιοροφή.... (πριν το πάσχα) Μου λένε την πουλήσαμε το πρωι.!!!

Λες να την πηρες εσύ? πες μου τι σου είχανε μέσα στο πακέτο (τιμή με πινακίδες?)
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 31-05-09, 10:58
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ναι εγώ την πήρα!!!! Σε πρόλαβα για λίγες ώρες.........
Πακέτο φωτισμού, δερματίνη σαλόνι, αποθηκευτικό πακέτο, πολυάκτινες 16άρες (δυστυχώς) ζάντες, αισθητήρες βροχής ηλεκτρικά μπρος-πίσω παράθυρα, ηλιοροφή,.
Πήρα τηλέφωνο σε όλη την Ελλάδα (χωρίς υπερβολή) και δεν υπήρχε πουθενά αυτοκίνητο με τα χαρακτηριστικά που δεν διαπραγματεύομαι (320 μαύρο μέσα-έξω και ηλιοροφή) Όσα υπήρχαν είχαν μπεζ σαλόνι. Σαν θαύμα βρέθηκε ένα στον Σφακιανάκη (λίγο πριν το Πάσχα χι-χι) και το έκλεισα με την μία.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 31-05-09, 11:03
scania124 Ο χρήστης scania124 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μηνύματα: 568
scania124 will become famous soon enough
μπραβο φιλε,πολυ καλο καλα χιλιομετρα
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 31-05-09, 18:07
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι εγώ την πήρα!!!! Σε πρόλαβα για λίγες ώρες.........
Πακέτο φωτισμού, δερματίνη σαλόνι, αποθηκευτικό πακέτο, πολυάκτινες 16άρες (δυστυχώς) ζάντες, αισθητήρες βροχής ηλεκτρικά μπρος-πίσω παράθυρα, ηλιοροφή,.
Πήρα τηλέφωνο σε όλη την Ελλάδα (χωρίς υπερβολή) και δεν υπήρχε πουθενά αυτοκίνητο με τα χαρακτηριστικά που δεν διαπραγματεύομαι (320 μαύρο μέσα-έξω και ηλιοροφή) Όσα υπήρχαν είχαν μπεζ σαλόνι. Σαν θαύμα βρέθηκε ένα στον Σφακιανάκη (λίγο πριν το Πάσχα χι-χι) και το έκλεισα με την μία.
10 Απριλη ρωτησα και μου ειπαν οτι την δωσανε... Γενικα δεν ειχαν με ηλιοροφη. Επρεπε να περιμενω αποΔευτερα ακυρωσεις. Ετσι πηρα το δικο μου με 17αρες (κοντα +700) απο το δικο σου δερματινη και κουρτινακια (3) ξυλο+μετταλικο+parktronik αλλα οχι φωτα και τετοια, συναγερμό ποτυροθηκες υποβραχιονιο. Κοντά 31 μισό . Πέφτουν τα καθίσματα σου. το μαυρο δεν χρεώνεται; σωστα;

Μηπως το πηρες απο ακυρωση; ποτε το εκλεισες.Παρέλαβα 30 Απριλη
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 31-05-09, 19:02
Το avatar του χρήστη yannisv
yannisv Ο χρήστης yannisv δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-05-2009
Μηνύματα: 400
yannisv will become famous soon enough
Συγχαρητήρια και στους 2 σας για το Ε90, τα πίσω φανάρια και οι μικρές παρεμβολές στην αισθητική του αυτοκινήτου με το facelift πραγματικά το έχουν αλλάξει προς το καλύτερο!! Να τα χαίρεστε!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 31-05-09, 19:28
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Καλορίζικο και καλοτάξιδο το 3άρι....
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 31-05-09, 19:53
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Το παρήγγειλα 11-4-09 περιπου και το παρέλαβα 11-5-09
Στα έξτρα ξέχασα το δερμάτινο σπορ τιμόνι
Όχι, το μαύρο δεν χρεώνεται έξτρα
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.