Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 14-10-11, 19:03
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
εμενα παιδια μου χρεωσαν για το λαδι 22 ευρω το λιτρο, και εβαλε 2 λιτρα..αρα 44..αρκετα νορμαλ μου ακουγεται..
Ναι, λογικό (120/5=24)
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 14-10-11, 19:20
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Λιγο off αλλά:

Μην πετατε λεφτα για short shit στα Μ. Εγω πέταξα και εμαθα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 14-10-11, 20:09
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
χρειαζεται να αλλαζεται η βαλβολινη ανα τακτα χρονικα διαστηματα;βεβαια η bmw το δινει afterlife αλλα καλο δεν ειναι να την αλλαζουμε;παρεπιπτοντως και μενα το σασμαν απο κατω λεει για ATF λαδι αλλα εδω ειναι Ελλαδα μηπως να εβαζα κατι αλλο τωρα που σκεφτομαι να αλλαξω και εγω βαλβολινες στο 36αρι μου;
__________________
M52B28 POWER
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 14-10-11, 20:26
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Νικ, εγω εβαλα Redline MTL και ειναι μια χαρα το σασμαν μου, πιο μαλακο απο πριν.. Και φοραω ΟΕΜ short shift.. Μελετησε βεβαια και το θρεντ του Ευαγγελου.. (εγω δεν το εκανα.. )
Και τα ΟΕΜ που εβαλες μια χαρα ειναι.. Οποτε αστο οπως ειναι τωρα.. Σε καμια 2ετια το βλεπεις..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MIKEN636 Εμφάνιση μηνυμάτων
χρειαζεται να αλλαζεται η βαλβολινη ανα τακτα χρονικα διαστηματα;βεβαια η bmw το δινει afterlife αλλα καλο δεν ειναι να την αλλαζουμε;παρεπιπτοντως και μενα το σασμαν απο κατω λεει για ATF λαδι αλλα εδω ειναι Ελλαδα μηπως να εβαζα κατι αλλο τωρα που σκεφτομαι να αλλαξω και εγω βαλβολινες στο 36αρι μου;
H BMW λεει οτι δεν χρειαζεται αλλαγη ειναι lifetime.. Αμα αλλαξεις βαλβολινες, κακο δεν θα κανεις.. Στο 36αρι εφοσον λεει ATF, ATF θα βαλεις..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 14-10-11, 22:35
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
εμενα παιδια μου χρεωσαν για το λαδι 22 ευρω το λιτρο, και εβαλε 2 λιτρα..αρα 44..αρκετα νορμαλ μου ακουγεται..
Σε αντιπροσωπεία; Εργασία τι σε χρεώσανε;


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο ανέκδοτο..... Θέλω ειλικρινά να μου πείς που πάτε και αγοράζετε βαλβολίνες με τέτοιες τιμές!
Ευτυχώς που έχουμε εσένα να μας ανοίξεις τα μάτια φίλε μου γιατί εμείς έχουμε μαυρα μεσάνυχτα από Bmw και συνεργεία...
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 14-10-11, 23:51
M8CSI Ο χρήστης M8CSI δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-11-2009
Μηνύματα: 133
M8CSI is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
μα ειχε και ταμπελακι που το εγραφε...το καημενο το αμαξι..!!

και ναι ισχυει οτι θελει δυναμη...το short shift..αλλα τωρα ειναι ανεκτο..πιο πριν σε ποναγε το χερι σου μετα την βολτα!!!!!
Oχι ρε πως σε ποναγε δεν πρεπει,,,,,εμενα οταν φυσικα η Μεθοδος μου που το πιανω με τον Αντειχηρα απο κατω χαμηλα απο την Βαση απο την Δερματινη Φυσουνα ενα ,,,,,κλικ,,,2,5 εκατοστων και,,,,,κουμπωσε ετσι κουμπωνο και τοις 6 και,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,τι να πονας τα γουστα ΕΚΕΙ αρχιναν.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 15-10-11, 00:21
Το avatar του χρήστη HULK
HULK Ο χρήστης HULK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2009
Μηνύματα: 151
HULK is on a distinguished road
Φυσουνα η φουσκα?
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 15-10-11, 12:33
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αντιπροσωπεία; Εργασία τι σε χρεώσανε;




Ευτυχώς που έχουμε εσένα να μας ανοίξεις τα μάτια φίλε μου γιατί εμείς έχουμε μαυρα μεσάνυχτα από Bmw και συνεργεία...
Εσένα μήπως σε ειρωνεύτηκα και δεν το θυμάμαι? το είπα 1000 φορές και το ξαναλέω νόμιζα έτσι όπως το είπες οτι πληρώσατε 120Ε για 1 λίτρο. Κατανοητό ή όχι?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 15-10-11, 14:36
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσένα μήπως σε ειρωνεύτηκα και δεν το θυμάμαι? το είπα 1000 φορές και το ξαναλέω νόμιζα έτσι όπως το είπες οτι πληρώσατε 120Ε για 1 λίτρο. Κατανοητό ή όχι?
Κατανοητό αλλά 1ον απευθύνθηκες σε μένα μιλώντας για ανέκδοτα κτλπ 2ον άλλη φορά να ρωτάς πρώτα αν δεν ξέρεις και μετά να λες την άποψη σου για το θέμα.

Αυτά από εμένα και δεν το συνεχίζω άλλο.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 15-10-11, 15:35
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αντιπροσωπεία; Εργασία τι σε χρεώσανε;
.
ε οχι και αντιπροσωπιεια...παλι καλα να λες που δεν ξερω το αμαξι να τα αλλαζω μονος μου...χιχιιχιχ (πλακα κανω)
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.