Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 03-11-11, 10:53
Το avatar του χρήστη KostasLamia
KostasLamia Ο χρήστης KostasLamia δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 14-10-2008
Μηνύματα: 31
KostasLamia is on a distinguished road
Καλημέρα σε όλους.
Επειδή πλησιάζω για τακάκια, βρήκα Ferodo στην τιμή 68 ευρώ τα εμπρός και 67 ευρώ τα πίσω.
Τι λέτε σαν τιμή αλλά και σαν μάρκα;
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 06-11-11, 21:57
cool_alex Ο χρήστης cool_alex δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 06-11-2011
Μηνύματα: 1
cool_alex is on a distinguished road
Καλησπέρα σε όλους,
Ήρθε και σ' εμένα η ώρα να αλλάξω τα πίσω τακάκια.
Δεδομένου ότι πλέον είμαι εκτός εγγύησης δε θέλω να πάω σε αντιπροσωπία. Μπορείτε να που προτείνετε κάποιο αξιόπιστο και σχετικά φτηνό συνεργείο όχι μόνο για τα τακάκια αλλά και για τυχόν εργασίες που θα χρειαστούν από εδώ και πέρα στα Νότια Προάστια (κοντά Ηλιούπολη) ή Βόρεια Προάστια (κοντά Μαρούσι).
Σας ευχαριστώ πολύ και καλό μου ξεκίνημα στο forum.
Αλέξης
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 05-12-11, 02:05
advanced Ο χρήστης advanced δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2004
Μηνύματα: 295
advanced is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cool_alex Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους,
Ήρθε και σ' εμένα η ώρα να αλλάξω τα πίσω τακάκια.
Δεδομένου ότι πλέον είμαι εκτός εγγύησης δε θέλω να πάω σε αντιπροσωπία. Μπορείτε να που προτείνετε κάποιο αξιόπιστο και σχετικά φτηνό συνεργείο όχι μόνο για τα τακάκια αλλά και για τυχόν εργασίες που θα χρειαστούν από εδώ και πέρα στα Νότια Προάστια (κοντά Ηλιούπολη) ή Βόρεια Προάστια (κοντά Μαρούσι).
Σας ευχαριστώ πολύ και καλό μου ξεκίνημα στο forum.
Αλέξης
και εγώ ψάχνω για καλό εξειδικευμένο απο Ψυχικό και πιο Βόρεια... αν έχει να προτείνει κάποιος, ας στείλει πμ. ευχαριστώ!
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 05-12-11, 19:50
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cool_alex Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους,
Ήρθε και σ' εμένα η ώρα να αλλάξω τα πίσω τακάκια.
Δεδομένου ότι πλέον είμαι εκτός εγγύησης δε θέλω να πάω σε αντιπροσωπία. Μπορείτε να που προτείνετε κάποιο αξιόπιστο και σχετικά φτηνό συνεργείο όχι μόνο για τα τακάκια αλλά και για τυχόν εργασίες που θα χρειαστούν από εδώ και πέρα στα Νότια Προάστια (κοντά Ηλιούπολη) ή Βόρεια Προάστια (κοντά Μαρούσι).
Σας ευχαριστώ πολύ και καλό μου ξεκίνημα στο forum.
Αλέξης
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από advanced Εμφάνιση μηνυμάτων
και εγώ ψάχνω για καλό εξειδικευμένο απο Ψυχικό και πιο Βόρεια... αν έχει να προτείνει κάποιος, ας στείλει πμ. ευχαριστώ!
Καλώς ήρθες cool_alex και καλά …… για ρίξτε μια ματιά εδώ http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...F1%E3%E5%DF%E1
παραπάνω δεν μπορώ να σας βοηθήσω είμαι από Θεσσαλονίκη
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 19-12-11, 20:10
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Όπως έγραψα και στο Shoutbox αλλά είπα να το βάλω στο θέμα του καλύτερα ….. σε λίγο θα χρειαστώ δίσκους μπροστά λέω να βάλω μαμά αλλά από τακάκια λέω να βάλω τα απλά textar δηλαδή χωρίς να γράφουν πάνω BMW , θα κάνω χαζομάρα βάζοντας τα απλά τακάκια για πρώτη φορά πάνω στους καινούργιου δίσκους;
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 19-12-11, 20:14
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως έγραψα και στο Shoutbox αλλά είπα να το βάλω στο θέμα του καλύτερα ….. σε λίγο θα χρειαστώ δίσκους μπροστά λέω να βάλω μαμά αλλά από τακάκια λέω να βάλω τα απλά textar δηλαδή χωρίς να γράφουν πάνω BMW , θα κάνω χαζομάρα βάζοντας τα απλά τακάκια για πρώτη φορά πάνω στους καινούργιου δίσκους;
Tι χαζομάρα να κάνεις?
Τα ίδια τακάκια ακριβώς είναι.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 19-12-11, 20:32
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι χαζομάρα να κάνεις?
Τα ίδια τακάκια ακριβώς είναι.
Δεν υπάρχει θέμα να πληγώσει τον δίσκο έτσι; Ξέρεις είναι πρώτη φορά που θα βάλω πάνω στο αμάξι κάτι που δεν είναι ‘’μαμά’’ δηλαδή να γράφει BMW και το σκέπτομαι δεν ξέρω τι να κάνω και από δίσκους αν και οι δίσκοι είναι textar της BMW να βάλω και τους δίσκους textar χωρίς την επωνυμία BMW ή στους δίσκους να μην κάνω αλλαγή λόγο του ότι δεν είναι τόσο αναλώσιμοι όσο τα τακάκια; (σε περίπτωση που δεν μείνω ευχαριστημένος)
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 19-12-11, 22:08
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Εγω ειχα βαλει καινουριους δισκους μαμα μπροστα με τακακια Ferrodo. Μη σου πω οτι ειχα και καλυτερα φρενα σε ορισμενους τομεις οπως λιγοτερο τριξιμο-θορυβο και πολυ λιγοτερο τριβιδι-μαυριλα.
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 19-12-11, 22:49
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν υπάρχει θέμα να πληγώσει τον δίσκο έτσι; Ξέρεις είναι πρώτη φορά που θα βάλω πάνω στο αμάξι κάτι που δεν είναι ‘’μαμά’’ δηλαδή να γράφει BMW και το σκέπτομαι δεν ξέρω τι να κάνω και από δίσκους αν και οι δίσκοι είναι textar της BMW να βάλω και τους δίσκους textar χωρίς την επωνυμία BMW ή στους δίσκους να μην κάνω αλλαγή λόγο του ότι δεν είναι τόσο αναλώσιμοι όσο τα τακάκια; (σε περίπτωση που δεν μείνω ευχαριστημένος)
To ότι δεν είναι μαμά δεν σημαίνει πως δεν είναι ολόιδια με τα μαμά.
Απλά τεξτάρ φοράω εδώ και μερικούς μήνες και έχω ακριβώς ίδια απόδοση με πριν.

Οι δίσκοι πάλι νομίζω πως είναι zimmermann.
Κι εκεί τα ίδια ισχύουν, αν βρεις το ίδιο μοντέλο χωρίς απλά το σήμα bmw δεν υπάρχει καμία διαφορά.

Γενικά είναι εντελώς πεταμένα λεφτά να πληρώνεις 3πλάσια για ένα προϊόν που είναι ακριβώς ίδιο.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 20-12-11, 16:25
kostastnt Ο χρήστης kostastnt δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Μηνύματα: 470
kostastnt will become famous soon enoughkostastnt will become famous soon enough
Τα textart πάντως είχα τα μαμά και σφύριζαν.. Έβαλα τα textar χωρίς το σηματάκι και πάλι σφυρίζουν.. Όχι πάντα, αλλά είναι ενοχλητικό.. Γιατί δεν κοιτάτε καμιά άλλη μάρκα? Εγώ μετά το χειμώνα που θα ξαναρχίσω να χρησιμοποιώ το αμάξι θα πάω να βάλω ferodo που είναι πιο ήσυχα απότι έμαθα..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.