Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 23-08-04, 11:34
Το avatar του χρήστη Brown
Brown Ο χρήστης Brown δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2004
Μηνύματα: 122
Brown is on a distinguished road
Να ρωτήσω κάτι χαζό?
Θα σε πείραζε να φέρεις ένα από Γερμανία (αν μπορείς), να το κρατήσεις με τις Γερμανικές πινακίδες και να το έχεις για βόλτες στην πίστα (που είναι και ο φυσικός του χώρος)? Μπορείς να το έχεις και χωρίς πινακίδες (σαν αγωνιστικό), αλλά η μετακίνηση θα πρέπει να γίνεται με τρέϊλερ.
__________________
Σπύρος
Vanos και ξερό ψωμί
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 23-08-04, 11:41
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Φίλε Brown αναζωπυρώνεις παλιές πυρκαγιές!!! Τ' ακούς Mpower? Έρχονται και οι Σέρρες!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 23-08-04, 11:44
Το avatar του χρήστη Brown
Brown Ο χρήστης Brown δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2004
Μηνύματα: 122
Brown is on a distinguished road
Κάτι θα έχεις στο μυαλό σου για να το λές :d
Τα Μέγαρα, με την Αττική οδό (και χωρίς αυτή), δεν είναι μακρυά.
__________________
Σπύρος
Vanos και ξερό ψωμί
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 23-08-04, 11:46
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Θέλω να αγιάσω και δεν με αφήνετε!!! Θα σας κόψω απο παρέα
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 23-08-04, 11:50
Το avatar του χρήστη M5-Matzos
M5-Matzos Ο χρήστης M5-Matzos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-06-2004
Μηνύματα: 139
M5-Matzos is on a distinguished road
Smile

MPOWER αν είναι να το φέρεις στη συνάντηση στη Θεσ/νίκη και να πάμε και Σέρρες θα κλείσω όχι μόνο την πίστα των Σερρών αλλά και όλα τα μπουζουκσιδικα της πόλης, για να μην ξεχνιόμαστε !
__________________
Dear Lord why my M5 has been crashed ?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 23-08-04, 15:37
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Αυτο το μαύρο του γιου του Βουδούρη το είδα και εγώ και μάλιστα πήγα να το κοιτάξω γιατί ήθελα να το αγοράσω!Θα έδινα το δικό μου και ένα 3000χίλιαρο ακόμα και ήμουν έτοιμος να το πάρω όταν όμως το είδα λεπτομερώς,και σηκωμένο στην ράμπα,δεν μου πολυάρεσε.Το μοτέρ του έχει υποστεί ανακατασκευή και είναι 2.5 και όταν πήγα επίσης ήταν για φανοποιό!Μετα πήγα και είδα ένα άλλο μετατροπή στον Καραγρηγόρη(μεταχειρισμένα) στον Καρέα,ένα μαύρο με μπεζ δέρματα αλλα ούτε εκεινο έλεγε πολλά... και το παράτησα το θέμα!Δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο να βρεισ καλό Μ3 Ε30!Κυκλοφορεί πολλές φορές στην Βούτα ένα μπλε μετατροπή το οποίο είναι άψογο και ο ιδιοκτήτης του έχει συνεργείο και το έφτιαξε όλο μόνος του!!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-08-04, 15:44
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Axxxxxx!!!

Φιλε BROWN το πιστευεις οτι αυτο ακριβως σκεφτομαι εδω και 4 μηνες?Ερχεται και αυτη η εκθεση Φρανκφουρτης σε 1 μηνα και κατι ψιλοψαχνω.....θα δουμε!Το cabrio με τις ιταλικες το ειδα στη Γλυφαδα μια Κυριακη.....κοσμημα!Εχω τοσο πεισμα σαν ανθρωπος που δεν το πιστευω και εγω καμια φορα,κανω υπομονη!Μονο για χρηση στην πιστα οπως σωστα λες,αυτο βλεπω σαν λυση.Η μετατροπη ειναι πεταμενα λεφτα στο θεμα του σασι,ειμαι καθετος σε αυτο,μπορει να γινει καλο αλλα....Το ιδιο ισχυει και για τα Μ3 Ε46,δεν αξιζει να γινει μετατροπη ειδικα που σημερα τα 8/10 ειναι γνησια,στα Μ3 Ε30 ισως ειχε νοημα που σπανιζανε αλλα και παλι!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 23-08-04, 15:50
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Αυτο το μαύρο του γιου του Βουδούρη το είδα και εγώ και μάλιστα πήγα να το κοιτάξω γιατί ήθελα να το αγοράσω!Θα έδινα το δικό μου και ένα 3000χίλιαρο ακόμα και ήμουν έτοιμος να το πάρω όταν όμως το είδα λεπτομερώς,και σηκωμένο στην ράμπα,δεν μου πολυάρεσε.Το μοτέρ του έχει υποστεί ανακατασκευή και είναι 2.5.Κυκλοφορεί πολλές φορές στην Βούτα ένα μπλε μετατροπή το οποίο είναι άψογο και ο ιδιοκτήτης του έχει συνεργείο και το έφτιαξε όλο μόνος του!!!
Μηπως ειδες στο Βουδουρι το αλλο μαυρο Μ3 Ε30 την μετατροπη και οχι το γνησιο 2,3 με τις ζαντες τις schnitzer?Το αλλο το μπλε που λες βουτα ειναι ενα με μαυρα τα σηματα της BMW??Τις προαλλες εμαθα και ποιο ειναι το δικο σου compact,το ασπρο!!Καλα φιλε εχεις την καλυτερη θεα απο εκει για Βουτα εε?Οταν σκανε τα ΜΑΤ να ερχομαι σπιτι σου παρα να τρεχω σαν τον μ..λ.α :p
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 24-08-04, 20:27
alpinakias Ο χρήστης alpinakias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-08-2004
Μηνύματα: 116
alpinakias is on a distinguished road
M3 e30 ALPINA

χαιρετώ όλους τους M τρελαμένους.
εγώ οδηγό ένα Μ3 e30 αλλα Alpina για αυτούς που γνωρίζουν Β6 -3,5s με 254 αλογάκια.είναι γνήσια μετατροπή από alpina το nm.48 από τα 62 που έχουν γίνει.
φοράει τι μηχανή από 635csi βελτιωμένη με 254 ίππους και 3.400 κυβικά.
το χρώμα macaoblue,χαμηλωμένο στο πάτωμα με KW.ανάρτησης "ριτμιζομενη" 17ρες alpina ζάντες με όλα τα extra.φυσικά το "αλπινακι" βγαίνει μονο τις καλές μέρες έξω.είναι το τέταρτο μου alpina σε συνδιασμό με Μ3 καρότσα .δυστυχώς το παρατσούκλι μου ("αλπινακιας")δε δε μου επιτρέπει να αλλάξω στην οικογενια τις M που όμως λατρεύω..
με το πλάι και όπου πάει ..και ας κόβει και μερικά κολονάκια καμια φορα..


Y.G. έχω κάτι ωραίες φωτό από το Μ3 alpina δε ξερω ομως πως να τις στειλω. Απο κομπιούτερ δε ξέρω μονο από BMw

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 28-01-09 στις 18:12 Αιτία: Greeklish
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 24-08-04, 23:37
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alpinakias
χαιρετώ όλους τους M τρελαμένους.
εγώ οδηγό ένα Μ3 e30 αλλα Alpina για αυτούς που γνωρίζουν Β6 -3,5s με 254 αλογάκια.είναι γνήσια μετατροπή από alpina το nm.48 από τα 62 που έχουν γίνει.
φοράει τι μηχανή από 635csi βελτιωμένη με 254 ίππους και 3.400 κυβικά.
το χρώμα macaoblue,χαμηλωμένο στο πάτωμα με KW.ανάρτησης "ριτμιζομενη" 17ρες alpina ζάντες με όλα τα extra.φυσικά το "αλπινακι" βγαίνει μονο τις καλές μέρες έξω.είναι το τέταρτο μου alpina σε συνδιασμό με Μ3 καρότσα .δυστυχώς το παρατσούκλι μου ("αλπινακιας")δε δε μου επιτρέπει να αλλάξω στην οικογενια τις M που όμως λατρεύω..
με το πλάι και όπου πάει ..και ας κόβει και μερικά κολονάκια καμια φορα..


Y.G. έχω κάτι ωραίες φωτό από το Μ3 alpina δε ξερω ομως πως να τις στειλω. Απο κομπιούτερ δε ξέρω μονο από BMw

Επειδη αποκλειεται να υπαρχει τετοιο εργαλειο Ελλαδα,Γερμανια μενεις?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 28-01-09 στις 18:13
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.