Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-05-10, 21:03
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
αυτοκόλλητα

αγαπητοί συμφορουμίτες,πώς θα σας φαινόταν η ιδέα να βγάλουμε κάποια αυτοκόλλητα που φέρουν το όνομα του φόρουμ,δεν ξέρω μήπως έχει γίνει κιόλας και δεν το γνώριζω,εάν δεν έχει γίνει πώς σας φαίνεται η ιδέα;για να μην τρέχει κάποιος για όλους μπορεί να βγει μια μακέτα και όσοι θέλουν πάνε και τα βγάζουν ατομικά ή κατα παρέες ,είναι και ένας τρόπος να γνωριζόμαστε στο δρόμο,εάν συμφωνούν βέβαια και οι admin του φόρουμ.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 03-05-10, 21:55
vaggelakhs Ο χρήστης vaggelakhs δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-04-2010
Μηνύματα: 25
vaggelakhs is on a distinguished road
Εκτός απο τα αυτοκόλλητα είναι και τα πλαίσια των πινακίδων που τα οποία έχουν ήδη γίνει αλλά το σχετικό θρέντ έχει κλείσει εδώ και καιρό.Πάντως και τα αυτοκόλλητα είναι μια πολύ καλή πρόταση.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-04-11, 01:42
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
προσωπικα την θεωρω πολυ καλη ιδεα και ειναι απο τα πρωτα πραγματα που αναζητησα μεσα στο φορουμ (δλδ καποια σχετικη ενοτητα) αλλα χωρις αποτελεσμα!
εχει γινει κατι περι τουτου; σκεφτονται οι πλεον αρμοδιοι (admin) να κανουν μια τετοια κινηση;
προσωπικα συμφωνω σε ολα με τον mike21
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-04-11, 01:49
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
εχει συζητηθει τριτη φορα νομιζω το θεμα...μπορει ο καθενας να βγαλει αυτοκολλητο με μια γραμματοσειρα νορμαλ. Μια arial ειναι οτιπρεπει.εγω εχω βαλει εδω και πολους μηνες σε χρωμα γκρι μεταλικο. Οχι νικελ... Το συζητησαμε με driftakos ,fairytail και rapid fast. Νομιζω πως υπαρχουν αυτοκολλητα ηδη ετοιμα. Αλλα πρεπει να τα παραλαβετε δια χειρος απο μια τακτικη συνατηση...καποιος μοντερειτορ θα μας λυση την απορεια...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-04-11, 03:26
BMWE36 Ο χρήστης BMWE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-12-2006
Μηνύματα: 333
BMWE36 will become famous soon enough
Εγω παντως πηγα σε ενα με επιγραφες και αυτοκολλητα του ειπα τις διαστασεις που ηθελα κ τι ηθελα να γραφει (www.bmw-motorsport.gr) μου το ετοιμασε σε μια μερα κ πανθηνα και το κολλησα πανω στην πισω πινακιδα εκει που συνηθως λεει την αντιπροσωπια αγορας του αυοκινητου (κατω απο τις πινακιδες).
Αποτελεσμα αψογο (για μενα)
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-04-11, 13:28
takis1983 Ο χρήστης takis1983 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2010
Μηνύματα: 228
takis1983 will become famous soon enough
θελω κ γω!! αντε να κανονισουμε τιποτα!
__________________
σαν πας στη καλαμάτα και ΄ρθεις με το καλό, φέρε ενα κατσαβίδι μαζί κι ενα φακό !
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 03-04-11, 13:36
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Αυτο εχω βγαλει εγω..
HPIM1109.jpg
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 03-04-11, 17:45
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
εχει συζητηθει τριτη φορα νομιζω το θεμα...μπορει ο καθενας να βγαλει αυτοκολλητο με μια γραμματοσειρα νορμαλ. Μια arial ειναι οτιπρεπει.εγω εχω βαλει εδω και πολους μηνες σε χρωμα γκρι μεταλικο. Οχι νικελ... Το συζητησαμε με driftakos ,fairytail και rapid fast. Νομιζω πως υπαρχουν αυτοκολλητα ηδη ετοιμα. Αλλα πρεπει να τα παραλαβετε δια χειρος απο μια τακτικη συνατηση...καποιος μοντερειτορ θα μας λυση την απορεια...
Εψαξε ο Νίκος, αλλά δεν βρήκε..
Πρέπει μάλλον να βάλω τα μεγάλα μέσα, και να φτιάξω καμμιά πεντακοσαριά...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 04-04-11, 14:46
Το avatar του χρήστη nick7837
nick7837 Ο χρήστης nick7837 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 134
nick7837 is on a distinguished road
Και εγω δεν λεω οχι καλο ειναι να εχουμε κατι διακριτικο πχ το qashqai greek club εχουν κολλησει ολοι Q.G.C.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-04-11, 16:12
Το avatar του χρήστη ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Ο χρήστης ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2006
Μηνύματα: 215
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ is on a distinguished road
εγω ειμαι μεσα σε μια τετοια κινηση πλαισσιο ειχα προμηθευτει πριν καιρο ασ ριξουν καποιοι κανα σχεδιο να τα κουβεντιασουμε
__________________
WENN ICH WACHSE, KAUFE ICH BMW M3
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.