Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Ταξίδια

Ταξίδια Γράφουμε τις εντυπώσεις μας και προτάσεις απο οδικά ταξίδια που έχουμε κάνει

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 28-07-12, 15:42
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκπληκτικη αφηγηση σαν να ημουν διπλα σου. ΜΠΡΑΒΟ για το πτυχιο σου και ευγε για την μπεμπα σου. Βαλε και αλλες φωτο και αφηγηση.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
@fz21 όταν εκεί κάτω στην κρήτη πίνεις τα διάφορα τοπικά προιόντα, μην απαντάς.. άστο....
γιατι ρε?????
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρεσε πολυ το κειμενο, δεν κουρασες καθολου, και 10 σελιδες να εγραφες εγω θα το διαβαζα....

Συγχαρητηρια για το πτυχιο σου, να σου ευχηθω ο,τι καλυτερο στο επαγγελματικο σου μελλον, και επισης θελω να δω το μοντελο σου! Αυτοκινητο ηταν? +1

Παντως μπραβο ρε μαν που εχεις τα @@ και εκανες τετοιο ταξιδι, εγω δεν νομιζω να το εκανα ποτε....

Για το αυτοκινητο σου σε νιωθω. Αγαπας, φαινεται, δεν νομιζω ο,τι και να ερθει να γεμισει ακριβως τα παπουτσια.
...παντως ενα cruise control θα το εψηνες, ε?
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 29-07-12, 13:17
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Με συγκινήσατε ρε!! Να'στε καλά όλοι!!

Συγγνώμη και απο το admin/mod team για το off topic και τις μεταφορές


Παμε εναν-εναν τωρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lambros Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι ρομαντικός και μ'αρέσεις...
Αυτό μ'εφαγε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάριε δεν μας κούρασες καθόλου.Ειναι πολύ σωστό οι φωτος να συνδυαζονται με περιγραφες.Ποσο μαλιστα αν υπάρχουν εντονα συναισθηματικα "δεσίματα" μεταξύ γραφοντα, αυτοκινητου,τοπιων....όπως στην περιπτωση σου.

Υ.Γ Συγχαριτήρια για την αποκτηση του πτυχιου της σχολης που τοσο λαχταρουσες. Καλη σταδιοδρομια................
Σ'ευχαριστώ φιλε! Δέθηκα αρκετά με το Coventry, και την Αγγλία γενικότερα, και ας μην έζησα την περίφημη φοιτητική ζωή στο έπακρο. 5 χρόνια ειναι αυτα, βάλε και αλλα 21 που ειναι το αμαξι (δεν εχω γνωρίσει αλλο αμαξι, μεσα σ'αυτο μεγαλωσα), ε, και παιρνεις μια γενικη ιδεα χαχα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Μάριε. Ωραία περιγραφή και φωτογραφίες.

Το 316 σου είναι φανταστικό, αν εξαιρέσεις τα ...φρυδάκια, την πινακίδα στο πλάι και ...το ανθρωπάκι που κρέμεται πίσω (μα τι είναι αυτό?).

Έτσι νιώθω (για το σχόλιο σου) και εγώ για αντίστοιχο σεντάν ίδιας χρονολογίας
Να'σαι καλά Δημητράκη! Τα φρυδάκια, η πινακιδα και το ανθρωπάκι (o θρυλικός super sayan Brolly ειναι, οπως ειπε και ο Driftakos) ειναι για να με γνωρίζετε απο μακριά σε συναντήσεις βρε! χαχαχα

Ο Brolly ειναι για γουρι, για να σου αναπτυξω πλήρως το πως μπηκε θελουμε μερικες μπυριτσες! Εχει τις ριζες του σε Japanland μερια παντως.

Ειμαι σιγουρος πως νιωθεις ετσι για το Carina. Τ'αμαξια τελικα εχουν ψυχη, δεν ειναι απλα ενα υλικό αγαθό. Και μεταφέρουν ενα κομματι του πνεύματος των ιδιοκτητών τους.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντως οι φωτο ειναι πολυ ωραιες, οπως και η αφηγηση..

Πηρες και μια γευση πως θα ειναι slammed πισω.. xaxaxaxaxa

Αντε, φιλε.. να τελειωνεις και με το στρατό... και μετα, με μια καλη δουλιτσα ευχομαι.. Και παλι συγχαρητηρια..

Και θα βρουμε ενα μοτερ απο supra να βαλουμε μεσα στο 36αρι..
Σ'ευχαριστώ Ζάχο! Αν πηρα λεει, οταν ξεθαρρεψα οτι προχωραμε χωρις προβλήματα λεω στον πατερα μου:

-Ειδες τελικα, τερμα κατω και τα λαστιχα δεν ακουμπανε στους θολους, ειδες το σωστο offset τι κανει.
-Ναι ναι (πατερας)
-Ε, μια coilover να το κανουμε τερμα κατω τωρα, αποδείχθηκε πως δεν εχουμε προβλημα
-Ε βεβαια, πού αλλου θα κατεληγες εσυ..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanragouss Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαριε συναγωνιστη.....το ταξιδι Coventry-Πατρα-Αθηνα το εκανα και εγω πηγαινε ελα 2 φορες. Μια με Jeep Wrangler και τη δευτερη με Renault Clio 1.8 16V.......τι μου θυμισες τωρα........Ημουν Coventry απο το 1995 μεχρι το 2003!!!!!
Συναγωνιστή Coventrιανέ! Βλεπω ησουν απο παλιά! Τι σχολή?

Η πολη έχει αλλάξει αρκετά προς το καλύτερο απο τοτε. Το γήπεδο της City το γκρέμισαν και χτίστηκαν 3ώροφα-4ώροφα τώρα, εκεί έμενα. Για τα Hillfields ισχύουν οι φήμες? Τώρα πλεον περναγες ασφαλής απο εκει, αν και συνεχιζουν να'ναι καπως περιεργα! Στο κέντρο τον τελευταίο μήνα τελείωσαν τα έργα ανάπλασης και είναι αρκετά καλυτερο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο ρε τσόγλ@νε μπράβο και για την επιτυχία με την σχολή και την εκπλήρωση του ονείρου σου, το οποίο εύχομαι να εξαργυρώσεις στην σταδιοδρομία σου και για την ταξιδάρα.

Πιστεύω το αμάξι φορτώθηκε το βάρος του σε αναμνήσεις και ποτέ πια δεν θα είναι μόνο 1500 κιλά σίδερα.

Μπράβο και πάλι.Αλήτη.
AYTO.

Ευχαριστώ αδερφέ, να'σαι καλά!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες. Τα περισσότερα συγχαρητήρια αξίζουν για το πτυχίο σου, χίλια μπράβο κι απο εμένα και όλα σου τα όνειρα να γίνονται πάντα πραγματικότητα !

Σε νιώθω για το συναισθηματικό δέσιμο για όσα άφησες πίσω, δε φεύγουν ποτέ αυτές οι αναμνήσεις !
Ευχαριστώ ευχαριστώ! Μακάρι όλων τα όνειρα να γινονται πραγματικότητα!

Ειναι πολύ περιεργο οταν ξενοικιάζεις πλεον και φεύγεις. Κλάματα, φωτογραφίες (μεχρι και το μπανιο χαχαχα), αλλα μολις ξεκινησεις το δρόμο της επιστροφής, όλα καλα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fz21 Εμφάνιση μηνυμάτων
με εκανες και συγκινήθικα ρεεεε...λες και τα περασα εγω αυτα...
ειμαι και Κρητη μακρια απο σοτι και τουτου και εγω....αει στα δι@λα, που λεει και ενας φιλος μου
!!!!!!!!!!!
ας του δωσει καποιος καμια θετικη γιατι δεν με αφηνει.........
χαχαχαχα, θυμασαι ρε? ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω ελεγα οτι αμα ερθεις απο αγγλια με αμαξι δε θα φερεις πτυχιο, ενω αμα ερθεις με πτυχιο δε θα φερεις αμαξι!!!!!!

Αντε και εις ανωτερα και να ξερεις οτι τα 36αρια αντεχουν και μεταπτυχιακα,,,!!!!
Μεγάλη κουβέντα αυτή! (Όπως πάντα!) Να'σαι καλά Στελλάρα!
Θα δουμε, τα πράγματα ειναι ρευστά πλεον, κι έτσι βολεύομαι!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο ρε Ρουλη!!!!!!!!
Και για το πτυχιο και για τις φωτο!!!Ωραια εμπειρια!
Ευχαριστώ Γιώργο!! Ωραία ήταν!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου ρίχνω θετική για το πτυχίο..
Σου ρίχνω θετική γιατί ξέρεις οτι το αυτοκίνητο σου είναι μπούρδα..
Σου ρίχνω θετική επειδή ζηλεύω αυτό που έκανες και δεν τόλμησα εγω με την Ε28..
Και τέλος σου ρίχνω θετική επειδή εισαι μικρός και δεν κατάλαβες οτι τα παπούτσια δε
θα γεμίσουν ποτέ..
Σ'ευχαριστώ για όλα Ραπιντάκο!

Αν δεν είχε παρκιν απο πισω το σπιτι (στην τυχη το εμαθα το 2ο ετος χαχα) και δεν είχα το μοντέλο να μεταφέρω, ίσως και να μην ερχόταν το αμαξι επάνω.

Εγώ πάντως ζηλεύω εσένα που ειχες το Nissan εκει!!

Αυτο με τα παπούτσια εχω αρχίσει και το συνειδητοποιώ..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκπληκτικη αφηγηση σαν να ημουν διπλα σου. ΜΠΡΑΒΟ για το πτυχιο σου και ευγε για την μπεμπα σου. Βαλε και αλλες φωτο και αφηγηση.
Ευχαριστώ ευχαριστώ! Φωτό άλλες απο το ταξίδι δεν εχω, αλλα εχω καποιες απο την Αγγλια γενικοτερα, κατι θα κανουμε!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgedue Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητήρια φίλε μου από έναν παλαιό Άγγλο ασθενή! Σαν να ήμουν εκεί....
Να'σαι καλά φιλε!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
@dim77 αυτό αγαπητέ είναι η αιτία που αυτό το χρέπι στα χέρια του κουλού κατάφερε να ανέβει και να κατέβει Αγγλία...

για περισσότερες πληροφορίες : http://dragonball.wikia.com/wiki/Super_Saiyan

μπράβο πάντως ρεμάλι... για το ταξίδι, για το πτυχίο για όλα

@fz21 όταν εκεί κάτω στην κρήτη πίνεις τα διάφορα τοπικά προιόντα, μην απαντάς.. άστο....
Θετέ πατέρα, να'σαι καλά! (Κι εγω σ'αγαπαω)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρεσε πολυ το κειμενο, δεν κουρασες καθολου, και 10 σελιδες να εγραφες εγω θα το διαβαζα....

Συγχαρητηρια για το πτυχιο σου, να σου ευχηθω ο,τι καλυτερο στο επαγγελματικο σου μελλον, και επισης θελω να δω το μοντελο σου! Αυτοκινητο ηταν?

Παντως μπραβο ρε μαν που εχεις τα @@ και εκανες τετοιο ταξιδι, εγω δεν νομιζω να το εκανα ποτε....

Για το αυτοκινητο σου σε νιωθω. Αγαπας, φαινεται, δεν νομιζω ο,τι και να ερθει να γεμισει ακριβως τα παπουτσια.
...παντως ενα cruise control θα το εψηνες, ε?:
Σ'ευχαριστώ ρε τρελλέ, το ξερω οτι σ'αρεσει να διαβαζεις! Να'σαι καλά! Αντε και στα δικά σου!!!

Ναι, αυτοκινητο, θα βαλω φωτό να το δεις! Προσιτό σπορ πισωκίνητο καταλληλο και για καθημερινή χρήση ηταν το θεμα της πτυχιακης μου, φαντασου 318is - Silvia κλπ φαση

Το ξανάκανα ΑΝΕΤΑ φιλε, είναι τρομερή εμπειρία! Κριμα που η βενζινη ειναι στην τιμή που ειναι και δεν ειναι πλεον καιροί για πολλά χιλιομετρα.

2 μερες μετα πηγα χωριο (ήταν εκλογές), 2 ώρες ταξιδι, και φαινόταν πως πηγα για καφε.

Φαινεται πως αγαπαω ε? Το cruise το'ψηνα και το παραψηνα!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teo21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητηρια Μαριε! Για το πτυχιο πρωτα και επειτα για το ταξιδι! Επισης πολυ ωραια περιγραφη... Μπραβο σου! Τι πτυχιο κατεκτησες??
Να'σαι καλά φιλε!! Σ'ευχαριστώ!

Σχεδιασμό Αυτοκινήτων τελείωσα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 29-07-12, 13:22
teo21 Ο χρήστης teo21 δεν είναι συνδεδεμένος
driftloveR
 
Εγγραφή: 03-10-2010
Μηνύματα: 504
teo21 is on a distinguished road
Για αυτο ειναι μπροστα στην εκπαιδευση οι Αγγλοι... Οτι θες να σπουδασεις το βρισκεις! Αντε βρες εδω στην Ελλαδα σχετικο αντικειμενο.... Χαιρετα μου τον πλατανο!!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 29-07-12, 13:45
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teo21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για αυτο ειναι μπροστα στην εκπαιδευση οι Αγγλοι... Οτι θες να σπουδασεις το βρισκεις! Αντε βρες εδω στην Ελλαδα σχετικο αντικειμενο.... Χαιρετα μου τον πλατανο!!!
Σε πολλά σημεία τους έβγαλα το καπέλο. Ειδικά στην Yγεία δεν παίζονται, γι'αυτο και το δείξανε και στην έναρξη των Ολυμπιακών προχτές. Όπως και στους δρόμους, έχουν μεγάλη οδηγική παιδεία.

Γενικά απο πλευράς κρατικού συστήματος ειναι πολύ καλοί.
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 01-08-12, 23:54
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
μπραβο μαριε και εις ανωτερα....
συγκινηθηκα με το roof spoiler......και οχι μονο....τ ο υ μ π α ν ο !χαχαχαχαχα
ευχομαι τα καλυτερα....χχεχε.
υ.γ. 2 led depo Πισω και εισαι κομπλε....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.