Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 07-09-07, 08:56
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw316turbo Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου οντως ετσι ειναι.
Πηγαινε και δες live dragster!Εκει θα δεις οτι με βασει το χρονο που κανουν στα 400μ τα ΠΑΠΙΑ ΕΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ EVO, M3 ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΚΟΝΤΡΑ ΜΙΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ (400Μ).Οπως και το ΑΧ 1400CC του Λουκου που σε μια καροτσα 800κιλα με 220 αλογα κανει σε μια ευθεια 400μ 12 sec τη στιγμη που μια νορμαλ ε36 μ3 κανει πανω απο 13.5. ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΡΑΛΥ ΜΕ ΤΑ 170 ΑΛΟΓΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ 170 ΑΛΟΓΑ ΕΝΑ ΤΙΜΟΝΙ, ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑ, ΚΑΙ 4 ΡΟΔΕς?????????
μαλιστα...

λοιπον.με αυτο το ποστ σου εχουμε και λεμε.ο λουκος δεν ειναι 1400 κυβικα.ειναι 1800.1400 ΗΤΑΝ του μανου και εκανε πολυ κατω απο τον χρονο που γραφεις....
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν 800 κιλα αλλα πολυ πιο λιγο απο αυτο που γραφεις...

ο καλυτερος χρονος σε σαξο 165 αλογα λουκ περιπτερο χωρις πορτες.καπο,πορτ μπαγκαζ.τζαμια,με ενα καθισμα,με μικευ λαστιχα και για οδηγο δειγμα ανθρωπου με κολλα στην εκκινηση ηταν του επιτυχια με 13.6...

στα 400 μετρα σε δρομο ενα Μ3 κανει 13.4-14 με εξοδο 165+ και ενα σαξο δεν πεφτει κατω απο 15 με ταχυτητα εξοδου 150+

να δω ζωντανα dragster???

φιλε μου η το σαξο δεν ειναι 170 και ψεκαζει τα αντερα του η το Μ3 δεν ανοιγε

τιποτα αλλο δεν μπορει να εχει συμβει...
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
  #22  
Παλιά 07-09-07, 09:09
Το avatar του χρήστη AK_E30 325
AK_E30 325 Ο χρήστης AK_E30 325 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-10-2005
Μηνύματα: 224
AK_E30 325 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z4 3.0 Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλιστα...

λοιπον.με αυτο το ποστ σου εχουμε και λεμε.ο λουκος δεν ειναι 1400 κυβικα.ειναι 1800.1400 ΗΤΑΝ του μανου και εκανε πολυ κατω απο τον χρονο που γραφεις....
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν 800 κιλα αλλα πολυ πιο λιγο απο αυτο που γραφεις...

ο καλυτερος χρονος σε σαξο 165 αλογα λουκ περιπτερο χωρις πορτες.καπο,πορτ μπαγκαζ.τζαμια,με ενα καθισμα,με μικευ λαστιχα και για οδηγο δειγμα ανθρωπου με κολλα στην εκκινηση ηταν του επιτυχια με 13.6...

στα 400 μετρα σε δρομο ενα Μ3 κανει 13.4-14 με εξοδο 165+ και ενα σαξο δεν πεφτει κατω απο 15 με ταχυτητα εξοδου 150+

να δω ζωντανα dragster???

φιλε μου η το σαξο δεν ειναι 170 και ψεκαζει τα αντερα του η το Μ3 δεν ανοιγε

τιποτα αλλο δεν μπορει να εχει συμβει...
__________________
BMW E30 325 coupe

http://www.facebook.com/group.php?gid=14324409019
πωλειται yamaha xt660x supermotard 9/05 σε αριστη κατασταση...
  #23  
Παλιά 07-09-07, 09:10
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z4 3.0 Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλιστα...

λοιπον.με αυτο το ποστ σου εχουμε και λεμε.ο λουκος δεν ειναι 1400 κυβικα.ειναι 1800.1400 ΗΤΑΝ του μανου και εκανε πολυ κατω απο τον χρονο που γραφεις....
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν 800 κιλα αλλα πολυ πιο λιγο απο αυτο που γραφεις...

ο καλυτερος χρονος σε σαξο 165 αλογα λουκ περιπτερο χωρις πορτες.καπο,πορτ μπαγκαζ.τζαμια,με ενα καθισμα,με μικευ λαστιχα και για οδηγο δειγμα ανθρωπου με κολλα στην εκκινηση ηταν του επιτυχια με 13.6...

στα 400 μετρα σε δρομο ενα Μ3 κανει 13.4-14 με εξοδο 165+ και ενα σαξο δεν πεφτει κατω απο 15 με ταχυτητα εξοδου 150+

να δω ζωντανα dragster???

φιλε μου η το σαξο δεν ειναι 170 και ψεκαζει τα αντερα του η το Μ3 δεν ανοιγε

τιποτα αλλο δεν μπορει να εχει συμβει...
ναι ρε φίλε ασχολήσου λίγο με dragster κοντρες και συναφή και μετά άϊντε να μιλήσεις....

αφου τα έχουμε πει...τα Μ3 κάθε τύπου είναι τροπέτα και όλοι μα όλοι εχουν πατήσει και απο ενα...γιατί να τα ξαναλέμε.....
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
  #24  
Παλιά 07-09-07, 09:49
Το avatar του χρήστη streetracing
streetracing Ο χρήστης streetracing δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2006
Μηνύματα: 152
streetracing is on a distinguished road
γι αυτο οταν τα κανω ολα σουβλακι μου λενε ,μα πως παει ετσι,τι φοραει κ μαλακιες....
εγω ειμαι της αποψης .περνας καποιο αμαξι?ναι.
περνας ολα τα Μ3 που εχεις ανοιξει ?ναι.
αυτο ομως δεν σημαινει οτι περνας ΟΛΑ τα Μ3.
ουτε στις κοντρες ισχυει η συνεπαγωγη....
σορυ για το off topic...
__________________
Μ3 Ε46
  #25  
Παλιά 07-09-07, 10:07
Το avatar του χρήστη bmw316turbo
bmw316turbo Ο χρήστης bmw316turbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2006
Μηνύματα: 430
bmw316turbo has a spectacular aura aboutbmw316turbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z4 3.0 Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλιστα...

λοιπον.με αυτο το ποστ σου εχουμε και λεμε.ο λουκος δεν ειναι 1400 κυβικα.ειναι 1800.1400 ΗΤΑΝ του μανου και εκανε πολυ κατω απο τον χρονο που γραφεις....
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν 800 κιλα αλλα πολυ πιο λιγο απο αυτο που γραφεις...

ο καλυτερος χρονος σε σαξο 165 αλογα λουκ περιπτερο χωρις πορτες.καπο,πορτ μπαγκαζ.τζαμια,με ενα καθισμα,με μικευ λαστιχα και για οδηγο δειγμα ανθρωπου με κολλα στην εκκινηση ηταν του επιτυχια με 13.6...

στα 400 μετρα σε δρομο ενα Μ3 κανει 13.4-14 με εξοδο 165+ και ενα σαξο δεν πεφτει κατω απο 15 με ταχυτητα εξοδου 150+

να δω ζωντανα dragster???

φιλε μου η το σαξο δεν ειναι 170 και ψεκαζει τα αντερα του η το Μ3 δεν ανοιγε

τιποτα αλλο δεν μπορει να εχει συμβει...
1) Πρωτα δεν εχω κανενα λογω να αντιπαρατεθω γιατι δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα για κατι που κατα τη δικη μου εκτιμηση δεν γνωριζει!!!!
2) ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ Μ3 Ε36 (321 ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ 286) ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 13.4 ΑΡΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ Μ3 Ε46 ΚΑΙ EVO ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ 13.6 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 400 ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ!!
3) Τι σχεση εχει η ταχυτητα εξοδου αν ειναι 300 Χλμ η 200Χλμ ή 500Χλμ σε ενα 400αρι με το χρονο?????? Αν απο αφετηρια ξεκινησουν μαζι τερματιζει αυτο που θα κανει το λιγοτερο χρονο ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΝΙΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΑ 400ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ μονο ΑΜΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ!!!
Βλεπε το INTEGRA του Μανιουδακη που εκανε μεσαια 12 αλλα εβγαινε με ταχυτητα αναλογη αυτων που κανανε 11 αρια ΓΙΑΤΙ ΣΠΙΝΙΑΡΙΖΕ ΣΤΑ 600-700 ΑΛΟΓΑ.
4) Δεν ειμαι το υπουργειο Συγκοινωνιων για να με ενδιαφερει αν το ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΟΥ Η ΤΟΥ ΛΟΥΚΟΥΜΑ Η ΤΟΥ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΟΥΤΕ δουλευω στην λαχαναγορα για να με ενδιαφερει αν ειναι 800 κιλα η 300 κιλα η οσο η πεθερα μου, ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!!!
Υπαρχει παντως ενα ΑΧ 1.4 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ - ΡΥΘΜΙΣΕΙ Ο ΑΛΕΠΗΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙ 11.8- 12.5 ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ 400ΑΡΙ. (ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΓΚΟΜΕΤΡΗΣΗ ΣΤΑ 1400 ΚΥΒΙΚΑ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΑΛΟΓΑ ΧΩΡΙς ΨΕΚΑΣΜΟ)
5) Κρατα λιγο μικροτερο καλαθι για αυτα που λες γιατι τουλαχιστον δεν πηρα μια μπε μπε και τα εμαθα ολα (Γιατι μπε μπε εχω και εγω) απο τη μια στην αλλη.Υπαρχουν και αλλα ατομα ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ Μ3 και ειναι και σε πολυ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ηλικια απο σενα ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ και εν τελει δεν ειναι υποχρεωμενοι να ξερουν τον ΕΠΙΤΥΧΙΑ και καθε ΕΠΙΤΥΧΙΑ ,τον ΣΑΛΙΑ ,ΤΟΝ ΨΗΛΟ ή ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ!!!

Και στο τελος τελος ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΡΜΑΛ Μ3 Ε36( ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΛΟΓΟς) ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΝΙΚΗΘΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΑΧΟΡΑΛΟ (ΠΑΝΤΟς ΕΙΔΟΥς ΜΠΟΥΚΑΛΑΤΟ Η ΟΧΙ)???????
Μπεμπες ειμαι και εγω κυριοι αλλα ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ. Τοοοοοοσο τρελαμενοι ειστε ωστε δεν σας περναει κανενας ή΄δεν ΔΕΧΕΣΤΕ να σας περασει κανενας εστω και σαχοραλο ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΙ 1000ΕΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ (ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗς ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΕΥΘΕΙΑ)??????

ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ Ε Ι Ρ Ω Ν Ι Α
Φιλικα
__________________
A TO Z DEVELOPMENTS

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bmw316turbo : 07-09-07 στις 10:24
  #26  
Παλιά 07-09-07, 10:18
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Calm down και ηρεμήστε όλοι με τις μ@λ@κίες... Πρώτα απόλα να είστε λογικοί. Είναι δυνατόν 170 άλογα rallye ή Saxo να περάσει Μ3; Φυσικά και όχι. Πρώτα σκεφτείτε πριν πείτε κάτι. Γιατί όπως και να το σκεφτεί κάποιος, δεν υπάρχει καμία περίπτωση.

Η ταχύτητα εξόδου έχει μεγάλη σχέση με το τι θα γίνει μετά τα 400 μέτρα, και οι κόντρες δεν τελειώνουν πάντα στα 400...
  #27  
Παλιά 07-09-07, 10:29
Το avatar του χρήστη bmw316turbo
bmw316turbo Ο χρήστης bmw316turbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2006
Μηνύματα: 430
bmw316turbo has a spectacular aura aboutbmw316turbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Calm down και ηρεμήστε όλοι με τις μ@λ@κίες... Πρώτα απόλα να είστε λογικοί. Είναι δυνατόν 170 άλογα rallye ή Saxo να περάσει Μ3; Φυσικά και όχι. Πρώτα σκεφτείτε πριν πείτε κάτι. Γιατί όπως και να το σκεφτεί κάποιος, δεν υπάρχει καμία περίπτωση.

Η ταχύτητα εξόδου έχει μεγάλη σχέση με το τι θα γίνει μετά τα 400 μέτρα, και οι κόντρες δεν τελειώνουν πάντα στα 400...
Αλλοι να ηρεμησουν να ηρεμησουν ηρεμησουν ηρεμησουν!!! ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ! Το καλυτερο αγχολυτικο!!

ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ''''ΓΙΑ 400 ΜΕΤΡΑ ΕΥΘΕΙΑ ''', ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ Μ3 Ε36 ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (ΒΛΕΠΕ ΣΑΧΟΡΑΛΑ) ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!!
Για αυτο εφερα το παραδειγμα ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ !!!! ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΥΘΕΙΑ.

ΟΠΩς ΚΑΙ Ο BEN johnson ΕΒΑΖΕ ΚΟΝΤΡES ΜΕ ΑΛΟΓΑ !!!!

Και ποιος ειπε οτι η κοντρα τελειωνει στα 400 μετρα?????????
Ξαναδιαβαστε με προς αποστηθηση!!!!
Αλλα διαβαζουμε αλλα καταλαβαινουμε
Φιλικα
__________________
A TO Z DEVELOPMENTS

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bmw316turbo : 07-09-07 στις 10:34
  #28  
Παλιά 07-09-07, 10:38
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw316turbo Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Πρωτα δεν εχω κανενα λογω να αντιπαρατεθω γιατι δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα για κατι που κατα τη δικη μου εκτιμηση δεν γνωριζει!!!!
2) ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ Μ3 Ε36 (321 ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ 286) ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 13.4 ΑΡΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ Μ3 Ε46 ΚΑΙ EVO ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ 13.6 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ 400 ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ!!
3) Τι σχεση εχει η ταχυτητα εξοδου αν ειναι 300 Χλμ η 200Χλμ ή 500Χλμ σε ενα 400αρι με το χρονο?????? Αν απο αφετηρια ξεκινησουν μαζι τερματιζει αυτο που θα κανει το λιγοτερο χρονο ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΝΙΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΑ 400ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ μονο ΑΜΜΕΣΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ!!!
Βλεπε το INTEGRA του Μανιουδακη που εκανε μεσαια 12 αλλα εβγαινε με ταχυτητα αναλογη αυτων που κανανε 11 αρια ΓΙΑΤΙ ΣΠΙΝΙΑΡΙΖΕ ΣΤΑ 600-700 ΑΛΟΓΑ.
4) Δεν ειμαι το υπουργειο Συγκοινωνιων για να με ενδιαφερει αν το ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΟΥ Η ΤΟΥ ΛΟΥΚΟΥΜΑ Η ΤΟΥ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΟΥΤΕ δουλευω στην λαχαναγορα για να με ενδιαφερει αν ειναι 800 κιλα η 300 κιλα η οσο η πεθερα μου, ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!!!
Υπαρχει παντως ενα ΑΧ 1.4 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ - ΡΥΘΜΙΣΕΙ Ο ΑΛΕΠΗΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙ 11.8- 12.5 ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ 400ΑΡΙ. (ΑΠΟ ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΓΚΟΜΕΤΡΗΣΗ ΣΤΑ 1400 ΚΥΒΙΚΑ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΑΛΟΓΑ ΧΩΡΙς ΨΕΚΑΣΜΟ)
5) Κρατα λιγο μικροτερο καλαθι για αυτα που λες γιατι τουλαχιστον δεν πηρα μια μπε μπε και τα εμαθα ολα (Γιατι μπε μπε εχω και εγω) απο τη μια στην αλλη.Υπαρχουν και αλλα ατομα ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ Μ3 και ειναι και σε πολυ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ηλικια απο σενα ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ και εν τελει δεν ειναι υποχρεωμενοι να ξερουν τον ΕΠΙΤΥΧΙΑ και καθε ΕΠΙΤΥΧΙΑ ,τον ΣΑΛΙΑ ,ΤΟΝ ΨΗΛΟ ή ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ!!!

Και στο τελος τελος ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΡΜΑΛ Μ3 Ε36( ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΛΟΓΟς) ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΝΙΚΗΘΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΑΧΟΡΑΛΟ (ΠΑΝΤΟς ΕΙΔΟΥς ΜΠΟΥΚΑΛΑΤΟ Η ΟΧΙ)???????
Μπεμπες ειμαι και εγω κυριοι αλλα ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ. Τοοοοοοσο τρελαμενοι ειστε ωστε δεν σας περναει κανενας ή΄δεν ΔΕΧΕΣΤΕ να σας περασει κανενας εστω και σαχοραλο ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΙ 1000ΕΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ (ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗς ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΕΥΘΕΙΑ)??????

ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ Ε Ι Ρ Ω Ν Ι Α
Φιλικα

1)να με πεισεις για τι πραγμα?οτι κατα την εκτιμηση σου ενα σαξο 170 αλογα(που το ειχε ο κολλητος μου αλλα τις κοντρες τις εκανα εγω πριν απο 4 χρονια)περναει Μ3 Ε46?γιατι το παλικαρι δεν ανεφερε πουθενα για Ε36.με αυτη την λογικη και ενα Μ3 Ε30 που ειναι ταφος για κοντρες μπορουμε να λεμε οτι περασαμε Μ3
2)συμφωνα με τα περιοδικα....μου αρεσεις
3)τι σχεση εχει η ταχυτητα εξοδου???αστο καλυτερα
4)του κατρανη το κοκκινο το οποιο εχει ηδη πουληθει και στηνεται για αναβασεις
5)ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ

χαιρομαι παντως που οι παροιμιες βγαινουν αληθινες.


η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας

φιλικα
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
  #29  
Παλιά 07-09-07, 10:38
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Τι 400αρι κάνει ένα rallye 170Hp, όχι ελαφρωμένο, και τι 400αρι κάνει ένα Ε36 Μ3 6τάχυτο; Το 170αρι δύσκολα θα πέσει κάτω από 14,5 ενώ το Μ3 κάνει άνετα 14. Πώς θα περάσει εμπρός το rallye;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_compact : 07-09-07 στις 10:53
  #30  
Παλιά 07-09-07, 10:45
Το avatar του χρήστη bmw316turbo
bmw316turbo Ο χρήστης bmw316turbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2006
Μηνύματα: 430
bmw316turbo has a spectacular aura aboutbmw316turbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι 440αρι κάνει ένα rallye 170Hp, όχι ελαφρωμένο, και τι 400αρι κάνει ένα Ε36 Μ3 6τάχυτο; Το 170αρι δύσκολα θα πέσει κάτω από 14,5 ενώ το Μ3 κάνει άνετα 14. Πώς θα περάσει εμπρός το rallye;
Ειπα εγω για 170 αλογα????????
Μιλησα για συγκεκριμενη ιπποδυναμη????
Συγκεκριμενα μιλησα για Μ3 Ε36 (321 286) ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕς
βρες μου τη παραγραφο που το ανεφερα!!!
Ειπα ραλυ ενδεχομενως μπουκαλατο!!!!
Μην βΕΝΤΕΤΙΑΖΕΣΤΕ ΔΕΝ ΣΑς ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ
__________________
A TO Z DEVELOPMENTS
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.