Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #331  
Παλιά 17-09-11, 16:10
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων

Συμφωνω οτι η λογικη θα σε βαλει με μικρη διαφορα χρηματων να σκεφτεις το νεοτερο αλλα αν επιλεξεις Ε30 δεν σε κανει χαζο,βλακα ή οτιδηποτε αλλο.





Ισα-ισα που αποδευκνυεις οτι ΣΕΒΕΣΑΙ τον εαυτο σου και τις επιθυμιες του και δεν σε νοιαζει τι λεει ο περιγυρος ποσο μαλιστα οταν διαλεγεις παλαιοτερο μοντελο απο αυτο που θεωρητικα μπορουσες να παρεις με μικρη διαφορα χρηματων.
συμφωνώ αλλά μιλάμε πάντα για δεύτερο αυτοκίνητο

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν καταλαβαινω το προβλημα που υπαρχει με την αξια των Ε30....πραγματικα δεν το καταλαβαινω.Ολοι το αντιλαμβανομαστε οτι καποιοι με αφορμη το γεγονος οτι η Ε30 ειναι πλεον επιθυμητη σαν παλιο-κλασσικο μοντελο της BMW προσπαθουνε να μοσχοπουλησουνε το σαπακι τους σε τρελα ποσα.......ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ....
!!σωστα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ομως.....δεν καταλαβαινω γιατι δεν δεχεστε οτι τα καλοδιατηρημενα Ε30 εχουν μεγαλυτερη αξια απο τα σαπακια.....αυτο παιδια με συγχωρειτε αλλα ειναι απορια/διαφωνια μικρου παιδιου και μονο εμπαθεια δειχνει προς το συγκεκριμενο μοντελο.
δεν ειπα το αντιθετο ΑΛΛΑ
αναλογικα να το δεις..
ε 46 με 5-6 χιλιαρικα για σωστο αμαξη
κατεβα σε ε36 και ειμαστε στα 3-4 για σωστό αμαξη
παμε και στα ε30 και βαλε εσυ μονος σου εδω στης τελειες την τιμη ....... για σωστο αμαξη

βαλε τωρα τα σαπακια που πουλανε και φερτω στα μετρα σου μεχρι να γινει σωστο αμαξη
και πες μου αν αξιζε τον κοπο και δεν εδωσες 2 χιλιαρικα να το παρεις απο την αρχη το σωστό. πολλα λεω αλλα ελεω ζητησης να τα κανουμε 2 χιλιαρικα για σωστο αμαξη
ώμος δεν ειναι τυχεο οτι απλα δεν υπαρχει ουτε ενα σωστο γιατι απλα και εγω να το ειχα θα το εκανα κοτέτσι παρά να το έδινα


τα ε 30 με μικρη σκουρια αλλα τελικα το μικρο ειναι μισο τετραγωνικο μετρο σε τρυπα αυτο δεν το καταλαβενω
δεν λεω σουργελα και σωστα στην ιδια τιμη οχι βεβαια, λεω σωστα αντε κανα διχιλιαρο
βαρια και τα οιπολοιπα απλα δεν αξιζει ουτε για χαρισμα γιατι εγω θελω να καβαλαω το σωστο για να μην φευγουν οι ροδες στο δρόμο και αν ειναι να το παρω χιλια και να δοσω σε ενα καλο σερβις 5.000 μαλον δεν αξιζε τελικα
και εντελη ποσα σωστα καλοδιατηρημενα ειναι στο car.gr?
και με αυτη την λογικη και αν ειχε κανεις κολημα με το που εβλεπε αυτο που ηθελε στα 3-4 χιλιαρικα θα το επερνε αμέσως αλλα δεν βλεπω τέτοιες κινήσεις γιατι
1 απλα δεν υπαρχουν
2 υπαρχει και η λογικη , 4 χιλιαρικα για ε30 δεν δινω αφου περνω ε46 π.χ



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αυτη τη λογικη,αυριο-μεθαυριο στην Μ3 Ε46 πρεπει να πηγαινω σε ολους και να τους λεω ''αυτα κοβονται στο πατωμα,σπανε συνεχεια,υπαρχουν φθηνα=μετατροπες με 10χιλ αρα και εσυ τοσο πρεπει να το δωσεις κτλ''.......
μετατροπή = πιο φθηνά απλα με οσα γίνονται σήμερα απλα εχουν συρρικνωθεί και τα δυο και διαφορα δεν υπαρχει ουσιαστικα


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη Μ3 Ε92 του 2007 χειροκινητο θα πουλιεται αυριο-μεθαυριο ιδα χρηματα με Μ3 Ε92 2012 φουλ εξτρα????Για να ξερω δηλαδη γιατι τα βλεπω εχουνε ψιλοπατωσει και να μην παρω του 2007 να παρω του 2012 με τα ιδια χρηματα.......ελατε ρε παιδια τωρα!!!!!!
οχι δεν ειπε κανεις αυτο αλλα σε 20 χρονια απο τωρα θα πουληθεί το πιο καλοδιατηρημενο


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια......εδω που ειναι το Ε30 τωρα θα ερθει το Ε36 και αυριο το Ε39........θα λετε τα ιδια τοτε οταν θα βγειτε στην αγορα να τα πουλησετε????Στο car.gr ο ενας πουλαει μετατροπη Μ5 Ε39 11-12χιλιαρικακια και ο αλλος πουλαει την ''πενα την ιδια'' 26.5χιλιαρικα......για ριχτε μια ματια.....ιδια αμαξια ειναι?????
οχι βεβαια δεν ειναι τα ιδια αλλα το να δωσεις χρηματα για δυο αυτοκηνητα για να παρεις ενα το βλέπω χλωμό , οποτε μαλον αυτο με τα 11-12 θα φυγει πιο γρηγορα και η πενα θα μείνει στα αζήτητα


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομος απαραβατος........ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ,το καλο πληρωνεται και το σαπιο κρεας το τρωνε τα σκυλια και απο οτι θυμαμαι μερικα απο τα καλυτερα Ε39 που υπαρχουνε τα εχουνε μελη μας και απο οτι θυμαμαι δεν τα αγορασατε και τσαμπα ακριβως,τπυλαχιστον οχι οσο κανουνε Ε39 του 1996 με n χιλιομετρα.
δεν είπα ποτε το αντίθετο

σωστα
αλλα στην εποχη που ζουμε δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισις για τπτ
εδω πεφτουν τα ακηνητα
τα ταξη απο χχχ.χχχ ευρω θα τα βρισκεις στα γαριδακια
τα μαγαζια απο χχχ.χχχ που εχουν στοιχηση στον καθενα μας απλα κλεινουνε
και μηλαω για σωστους επαγγελματιες

οποτε ειναι πολλη λογικο αυριο να βγω και εγω και να πω οτι πουλαω το αμαξη μου λογο
κρησεις και οτι παρουμε ρε αδερφε 2 χιλιαρικα 2 τρια χιλιαρικα 3
δεν μπα να εχει απο στοπτεκ μεχρη σνιτζερ.. εδω λεμε οτι πιασουμε μπας και την βγαλουμε κανα μηνα ακομα
μετα ξαναβλεπουμε
και αν παρεις το αμαξη μου σιγκρινε διαφορες με το 26500 και πες μου αν θα βρεις κατι

οπότε και το καλό κρεας και αυτο φτηνό ειναι απλα πρέπει να περιμενη κανεις να πεθάνει ο άλλος για να στηθεί να το πάρει


και τελος συγχαρητήρια για το δικο σου ε30μ3 απλα ειναι μοναδικό και ζηλευτό κοματι
και φυσικα η αξια του ειναι ανεκτημητη, ομος δεν τα εκανες ολα αυτα για να βγεις να πουλησεις πιο ακρηβα απο τους αλλους , φανταζομαι ειναι ενα κοματι η αγορα που δεν σε ενδιαφερη (οπως και εμενα αλωστε)
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MZ3 : 17-09-11 στις 16:16 Αιτία: [/QUOTE]...
Απάντηση με παράθεση
  #332  
Παλιά 17-09-11, 18:23
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ....................

Με καλυψε η απαντηση σου,δεν διαφωνω καπου πραγματικα.

Εν τελει καπου στη μεση ειναι η αληθεια.....διαφωνουμε περισσοτερο απο οτι βλεπω στο επιπεδο τιμων για καλο Ε30,πολυ σωστα λες και λεω οτι σημασια εχει που γινεται η πραξη σε ποια τιμη και οχι απλα τι ζηταμε στην αγγελια.Δεν μενει να δουμε η αγορα τι θα αποφασισει για το αν ειναι ακριβα τα Ε30.

Εγω περισσοτερο αναρωτηθηκα αν συμφωνουμε ολοι οτι το καλο δεν μπορει να κοστιζει οσο το σαπιο και εκει καποια παιδια ειπανε ΟΧΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΚΙ (600 ευρω και πολλα ειναι ειπωθηκε).....αυτο ειναι αδιανοητο.
Απο εκει και περα,η αγορα αποφασιζει.....

P.S Oσο αναφορα το δικο μου Μ3 Ε30,οχι δεν με ενδιαφερει η αγορα τι λεει ή τι επαιρνα με τα ιδια λεφτα (απο Μ5 Ε39 εως Μ3 Ε46 που ειχα και πριν),αυτο ειναι μερακι και γουστο του καθενος και δεν θα κρινω ποτε κανεναν για αυτο.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 17-09-11 στις 18:29
Απάντηση με παράθεση
  #333  
Παλιά 17-09-11, 19:18
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω περισσοτερο αναρωτηθηκα αν συμφωνουμε ολοι οτι το καλο δεν μπορει να κοστιζει οσο το σαπιο και εκει καποια παιδια ειπανε ΟΧΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΚΙ (600 ευρω και πολλα ειναι ειπωθηκε).....αυτο ειναι αδιανοητο.
Απο εκει και περα,η αγορα αποφασιζει.....
Σωστά μιλάς..
Ποιά είναι για εσένα η τιμή ενός αυτοκινήτου 1800 κυβικών 25 ετών με 600.000 χιλιόμετρα??
Πόσο κάνει ένα αυτοκίνητο που κόστιζε εργοστασιακά 11.738 ευρώ?? (τόσο έκανε, 37.000 μάρκα, ή 4 εκατομμύρια δραχμές)
Το ξαναλέω, 600 και είναι πολλά..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #334  
Παλιά 17-09-11, 19:21
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
M power σε αποκαλω ετσι μιας και ακομα δεν σε εχω γνωρισει απο κοντα!!
εγω ψαχνω αξιολογο Ε30 πανο απο διμηνο.εχω δει παρα πολλα και ειμαι διατεθημενος να πληρωσω
για ενα αξιολογο 30αρι μεχρι καποιον βαθμο ομως.
οταν εγω δινω στο προαναφερθεντα παππου 2500Ε + εξοδα μεταβιβασης και + καποια μαζεματα που θελει το αμαξι και μ λεει ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ και πως το αμαξι ειναι ενα κομματι απο αυτον και δεν το χαριζω και καλυτερα να περιμενω την εγγονη μ να παρει διπλομα η πες μου ειλικρινα εσυ που εισαι γνωστης και (εραστης) των Ε30 τι θα του απανταγες.

2ον φανταζομαι γνωριζεις πως οτι 30αρι και να βρω ΣΙΓΟΥΡΑ θα θελει καποια μαζεματακια και καποια λεφτα extra γιατι οι μαστορες την ΚΑΛΗ δουλεια δεν στην κανουν τσαμπα και ειδικα οταν εχεις μερακι ενα τετοιο αυτοκινητο θελεις την καλυτερη δουλεια.αυτο σημαινει πως το badget θα παει σε ενα αστρονομνικο ποσο.και αυτο γιατι αγορασες ακριβα!

εγω δεν ψαχνω λοιπον αμαξι με ενα χιλιαρικο.θελω να πληρωσω για να παρω κατι αξιολογο αλλα οχι ΥΠΕΡ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ νουμερα επειδη εχουν μυριστει καπιοι εξυπνοι τι παιζει με τα 30αρια και ενω τα εχουν διαλειμενα θελουν να τα μοσχοπουλισουν κιολας!!!!

Υ.Γ συγνωμη για τα ορθογραφικα αν υπαρχουν αλλα εχω λιγο θεματακι
δεν απευθυνομαι μονο στον M power ετσι θελω ολονων τις γνωμες και τις αποψεις
Απάντηση με παράθεση
  #335  
Παλιά 17-09-11, 19:23
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξαναλέω, 600 και είναι πολλά..
ΚΥΡΙΩΣ στις μέρες μας...
Απάντηση με παράθεση
  #336  
Παλιά 17-09-11, 19:26
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
ενταξει stel εγω σου λεω και 2000 και 2500 αλλα οχι 3500 και 5000!και οχι μονο αυτο να ειναι και εριστικοι απο κοντα δηλ οτι και καλα δεν τους καιει να πουλισουν κιολας!
σας μιλαω με ειλικρινεια αλλα εχω στεναχωρηθει γιατι και δεν μπορω να βρω το αμαξι που παντα ηθελα αλλα και επειδη βλεπω πως ενω εχουμε κριση ο ελληνας δεν λεει να συμορφωθει με ΤΙΠΟΤΑ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #337  
Παλιά 17-09-11, 19:36
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από parouskas Εμφάνιση μηνυμάτων
ενταξει stel εγω σου λεω και 2000 και 2500 αλλα οχι 3500 και 5000!και οχι μονο αυτο να ειναι και εριστικοι απο κοντα δηλ οτι και καλα δεν τους καιει να πουλισουν κιολας!
σας μιλαω με ειλικρινεια αλλα εχω στεναχωρηθει γιατι και δεν μπορω να βρω το αμαξι που παντα ηθελα αλλα και επειδη βλεπω πως ενω εχουμε κριση ο ελληνας δεν λεει να συμορφωθει με ΤΙΠΟΤΑ!!!
Τι να σου πω...όταν είμαστε κολλημένοι με κάτι και δε θέλουμε τίποτε άλλο, ο νόμος λέει πως θα πληρώσουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #338  
Παλιά 17-09-11, 19:48
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από parouskas Εμφάνιση μηνυμάτων
M power σε αποκαλω ετσι μιας και ακομα δεν σε εχω γνωρισει απο κοντα!!
εγω ψαχνω αξιολογο Ε30 πανο απο διμηνο.εχω δει παρα πολλα και ειμαι διατεθημενος να πληρωσω
για ενα αξιολογο 30αρι μεχρι καποιον βαθμο ομως.
οταν εγω δινω στο προαναφερθεντα παππου 2500Ε + εξοδα μεταβιβασης και + καποια μαζεματα που θελει το αμαξι και μ λεει ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ και πως το αμαξι ειναι ενα κομματι απο αυτον και δεν το χαριζω και καλυτερα να περιμενω την εγγονη μ να παρει διπλομα η πες μου ειλικρινα εσυ που εισαι γνωστης και (εραστης) των Ε30 τι θα του απανταγες.

2ον φανταζομαι γνωριζεις πως οτι 30αρι και να βρω ΣΙΓΟΥΡΑ θα θελει καποια μαζεματακια και καποια λεφτα extra γιατι οι μαστορες την ΚΑΛΗ δουλεια δεν στην κανουν τσαμπα και ειδικα οταν εχεις μερακι ενα τετοιο αυτοκινητο θελεις την καλυτερη δουλεια.αυτο σημαινει πως το badget θα παει σε ενα αστρονομνικο ποσο.και αυτο γιατι αγορασες ακριβα!

εγω δεν ψαχνω λοιπον αμαξι με ενα χιλιαρικο.θελω να πληρωσω για να παρω κατι αξιολογο αλλα οχι ΥΠΕΡ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ νουμερα επειδη εχουν μυριστει καπιοι εξυπνοι τι παιζει με τα 30αρια και ενω τα εχουν διαλειμενα θελουν να τα μοσχοπουλισουν κιολας!!!!

Υ.Γ συγνωμη για τα ορθογραφικα αν υπαρχουν αλλα εχω λιγο θεματακι
δεν απευθυνομαι μονο στον M power ετσι θελω ολονων τις γνωμες και τις αποψεις
Επειδή είμαι όχι απλά εραστής των Ε30 ξέρεις τι θα του απαντούσα?
Να το βράσει και να το κάνει κατάπλασμα στον πάτο του και της εγγονής του μαζί!
Όπως σε έναν το πούλαγε 3200Ε πρίν 3 χρόνια, πήγα με 2700Ε και του λεω αυτά είναι, του τα δείχνω όχι λέει θέλω και τα υπόλοιπα, μα ρε αγόρι μου να μείνει να βάλω λίγο βενζίνη, να το ασφαλίσω και να κάνω και την μεταβίβαση.... Δεν με νοιάζει λέει...

Οκ λεω κράτα το και κάντο κοτέτσι.... Σε 1 μήνα με παίρνει τηλέφωνο και παρακάλαγε με 2000Ε.... Δυστηχώς για αυτόν είχα πάρει το Ε34.... Και βρέθηκε πιο "μερακλής" απο μένα και του το έφαγε με 1500Ε γιατί είχε περάσει καλύμπρα το αμάξι απο ότι έμαθα μετά! Ποιός βγήκε χαμένος λοιπόν? Εγώ πάντως όχι....

Πραγματικά χαίρομαι να διαβάζω post του lunatic.... Μεγάλε τον καφέ θα τον πιούμε όπως και να χει, είσαι Ευαγγέλιο σε αυτό το θέμα απο ότι βλέπω....
Στέλιο ακόμα περιμένω να πιούμε καφέ κουφάλα! Θα το πάρω το 30άρι και μόλις φάει το μοτόρι το καλό θα σε κάνω βόλτα με σακουλάκι για τον έμετο μπουχαχαχαχαχα

Αμάξι έχω τουλάχιστον δεν βιάζομαι ας πάρει και 2 μήνες και 3 και 4 αρκεί να βρώ ένα που να μου αρέσει και τα υπόλοιπα έρχονται.........
Απάντηση με παράθεση
  #339  
Παλιά 17-09-11, 19:52
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
μα ξερεις τι γινεται αγαπητε δημητρη!γνωριζω πως στο τελος εκει θα καταληξουν!να ριξουν πολυ την τιμη απλα με βλεπουν 22 χρονων και σ λεει καψουρης ειναι θα τον φαμε!!εκει ειναι που τρελενομαι
βλεπουν το μικρο της ηλικιας και πανε να το εκμεταλευτουνε!!αμα δεις στο car ειδικα ολο οι ιδιοι τα πουλανε και σιγα σιγα οι τιμες τους πεφτουνε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #340  
Παλιά 17-09-11, 19:56
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
παντως οποιος γνωριζει καποιον που πουλαει Ε30 κουπε με το λιγοτερι υδραυλικο τιμονι και ηλεκτρικα παραθυρα απο 1600cc μεχρι 1800cc ας μου στηλει ενα μηνυμα!να ειναι ψηλο λογικη τιμη ετσι?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.