Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 16-02-11, 22:35
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
παιδια να σας πω την αληθεια ολοι αυτο το πραγμα μου λενε .να μην τα βαλω ..το ξερω οτι του ε36μ3 ειναι απο τα καλυτερα σαλονια που εχουν βαλει σε αμαξι παραγωγης αλλα δεν ξερω τι με εχει πιασει να τα αλλαξω...αλλα απο τι βλεπω θα τα αφησω και απλως θα τους αλλαξω το δερμα γτ ειναι λιγο ταλεπωρημενα (οχι σκισμενα )απλως με τον καιρο το δερμα εχει χαλασει λιγακι!!αυτο θα κανω θα αφησω τα καθισματα μα μια χαρα ειναι με τα λεφτα που θα εδινα να παιρνα τα αλλα θα τα δωσω να αλλαξω τουλαχιστον το χρωμα στο δερμα!!! τωρα εχω μαυρο δερμα!!! τι χρωμματακι θα προτειναται να βαλω να το αλλαξω λιγο πολυ μαυριλα εχει πεσει μεσα!!!περιμενω προτασεις !!!!! ευχαριστω!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 16-02-11, 22:53
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
παιδια αυτο που θα πω μπορει να ειναι και λιγο ασχετο...ειχα παει πριν κανα 6μηνο στην bmw τρικαλιοτης να ρωτησω για καθησματα τα bucket τα Μ για ε36...ξερετε τι τιμη ακουσα?εξωφρενικη...3000 το καθε καθισμα...μιλαω για τα μπροστινα...ξερετε να μου πειτε τι τιμες παιζουν γενικα και που θα μπορουσα να βρω?εστω και μεταχειρισμενα σε καλη κατασταση...εχω φαει ολο το car.gr και ειχα βρει μια περιπτοση για 1500 ευρο ολο το σαλονι τοτε...αλλα δεν διαθετω τοσο χρημα και ενδιαφερομαι μονο για τα μπροστινα και σπαστα..γιατι ειναι κουπε...περιμενω απαντησεις!
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-02-11, 23:28
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwnikolase36 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια αυτο που θα πω μπορει να ειναι και λιγο ασχετο...ειχα παει πριν κανα 6μηνο στην bmw τρικαλιοτης να ρωτησω για καθησματα τα bucket τα Μ για ε36...ξερετε τι τιμη ακουσα?εξωφρενικη...3000 το καθε καθισμα...μιλαω για τα μπροστινα...ξερετε να μου πειτε τι τιμες παιζουν γενικα και που θα μπορουσα να βρω?εστω και μεταχειρισμενα σε καλη κατασταση...εχω φαει ολο το car.gr και ειχα βρει μια περιπτοση για 1500 ευρο ολο το σαλονι τοτε...αλλα δεν διαθετω τοσο χρημα και ενδιαφερομαι μονο για τα μπροστινα και σπαστα..γιατι ειναι κουπε...περιμενω απαντησεις!
γεια σου φιλε μου!το συγκεκριμενο σαλονι του ε36 μ3 τοσο περιπου παιζει δεν νομιζω να το βρεις πιο φτηνο μονο αμα ειναι τπτ ταλαιπωρημενο να το βρεις αλλα και παλι ποσο φτηνο να το βρεις ?ποσα χρηματα διαθετεις??λιγο δυσκολο να το βρεις κατω απο 1000Ε παντως ..αν το γουσταρεις παντως πρεπει να τα σκασεις τα ευρω να ξερεις παντα οτι το καλο το πληρωνεις λιγο ακριβα!!!α!!!και κατι αλλο το γνησιο σαλονι του Μ3 που ειναι ημιμπακετ ειναι παντα σπαστο για coupe στα τετραπορτα βαζουν το κανονικο καθισμα!!!αυτα εχω να σου πω!!!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-02-11, 23:32
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spiros xania m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια να σας πω την αληθεια ολοι αυτο το πραγμα μου λενε .να μην τα βαλω ..το ξερω οτι του ε36μ3 ειναι απο τα καλυτερα σαλονια που εχουν βαλει σε αμαξι παραγωγης αλλα δεν ξερω τι με εχει πιασει να τα αλλαξω...αλλα απο τι βλεπω θα τα αφησω και απλως θα τους αλλαξω το δερμα γτ ειναι λιγο ταλεπωρημενα (οχι σκισμενα )απλως με τον καιρο το δερμα εχει χαλασει λιγακι!!αυτο θα κανω θα αφησω τα καθισματα μα μια χαρα ειναι με τα λεφτα που θα εδινα να παιρνα τα αλλα θα τα δωσω να αλλαξω τουλαχιστον το χρωμα στο δερμα!!! τωρα εχω μαυρο δερμα!!! τι χρωμματακι θα προτειναται να βαλω να το αλλαξω λιγο πολυ μαυριλα εχει πεσει μεσα!!!περιμενω προτασεις !!!!! ευχαριστω!!!!
αντε παιδια περιμενω γνωμες τι χρωμματακι δερμα προτεινεται να βαλω να αλλαξω λιγο το εσωτερικο look της κυριας μου???αντε!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 20-02-11, 00:43
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Απο εξω τι χρωμα ειναι?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 20-02-11, 02:38
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
γκρι του παγου,μαζι με τα πλαινα εννοειται...http://www.pistonheads.com/sales/lar...MW&model=E36M3
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-02-11, 23:07
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο εξω τι χρωμα ειναι?
απο εξω ειναι μαυρο εχει φιμε τζαμια και μαυρο σαλονι πολυ μαυριλα βρε παιδι μου και αρχιζω να το βαριεμαι γι αυτο θελω να αλλαξω χρωμα στα καθισματα και στα πλαινα βεβαια αυτο παει σετ ουτος η αλλως..α!!εχω αλλαξει ουρανο κολωνες και εταζερα και εχω βαλει alcantara χρωμματος γκρι ανοιχτο!! αυτα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-02-11, 23:12
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
γκρι του παγου,μαζι με τα πλαινα εννοειται...http://www.pistonheads.com/sales/lar...MW&model=E36M3
γεια σου φιλε μου απιστευτο χρωμματακι αλλα πιστευω οτι θα λερωνεται παρα πολυ ευκολα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-02-11, 23:34
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
εγω θα σου προτεινα να το αφησεις μαυρο και με μαυρο ουρανο(μπακ) και κολωνες,αλλα αφου εχεις αλλαξει χρωμα στον ουρανο κλπ τοτε αλλαζει,αφου θελεις ετσι και αλλιως κατι πιο ανοιχτοχρωμο.
ειμαι φαν της μαυριλας στο εσωτερικο,τι να κανω?
χαχαχα
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-02-11, 23:49
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spiros xania m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σου φιλε μου απιστευτο χρωμματακι αλλα πιστευω οτι θα λερωνεται παρα πολυ ευκολα!!!
Ναι οντως.Βεβαια τωρα που εχεις κανει γκρι τον ουρανο σου περιοριζεις λιγο τις επιλογες.Αμα ειναι να το φτιαξεις individual το θηριο σου,εγω στη θεση σου θα το'κανα διχρωμο!Πχ μαυρα τα πλαινα των καθισματων και γκρι στη μεση οπως ο ουρανος και οι κολωνες σου...Οι πορτες εννοειται θα'χουν το γκρι χρωμα κι αυτες οπως θα'ναι στη μεση το καθισμα σου....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.