Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-09-11, 10:22
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
συμφωνώ αλλά δεν εννοούσα αυτό..
για το πριν και το μετά στο δικό μου είπα αυτό καθαυτό.
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 27-09-11, 10:32
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
τόσο πολύ;;; πάλι σε ίδιες συνθήκες;
ήσουν μια ταχύτητα κάτω από την προηγούμενη φορά;
να πέσουν τα βίντεα...
ευχαριστούμε Χριστόφορε για τα χρήσιμα συμπεράσματα

υγ1: respect στον γκουρού
υγ2:και γω είδα διαφορά κονταίνοντας το βήμα με βάση την διάσταση ελαστικού αλλά δεν ξέρω ακόμα πόσο.
Πανο, με τους ιδιους συνοδηγους, την ιδια ωρα, στον ιδιο δρομο και με γεματα ντεποζιτα οπως το καναμε πριν 4-5 μερες.
Πιο ιδιες συνθηκες δεν γινοταν να κάνω.

Εγω τα συμπερασματα μου τα εβγαλα (αφου εβγαζαν ματια).
Τωρα απ το βιντεο δεν ξερω τι θα φανει ειδικά απο πρωτες (γιατι αφηνα την πρωτη και την μιση δευτερα κατω).

Πριν την δοκιμη πιστευα οτι στα 200 χιλιομετρα που θα βαλω εγω πεμπτη και θα πεσουν οι στροφες μου, πιστευα οτι θα αρχισει να μαζευει το Ζ4 αφου θα εχοταν με τεταρτη και ψηλες στροφες. Δεν εγινε κατι τετοιο ομως. Η επιταχυνση ηταν συνεχομενη.

Δεν ξερω σε συγκριση με το παλοιο μου Μ3, αν βοηθαει το τωρα το βολάν που εχω στο CSL ή το Ram Air που δημηουργειτε απ την εισαγωγη στα πολλα χιλιομετρα.
Αυτό που ξερω ειναι οτι ακομη και μετρησεις με v-box απ τα 100-200 χιλιομετρα το 3.91 ειναι 0.4 - 0.6 sec πιο γρηγορο.
Μισο δευτερο στα 200 χιλιομετρα ειναι μεγααααααααλη αποσταση σε δυο ομοια αμαξια.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 27-09-11, 10:38
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Το ολο μυστικο στο κοντυμα του διαφορικου,ειναι να βγαζει χλμ...Απο την στιγμη που δεν το εχεις χασει αυτο,δεν χανεις και στον δρομο...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 27-09-11, 10:54
Το avatar του χρήστη soc12r
soc12r Ο χρήστης soc12r δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2006
Μηνύματα: 120
soc12r is on a distinguished road
Και το round 2 που περιμενουμε ολη...θα βαλω και εγω μου φαινεται 3.91....
__________________

www.racing-video.gr
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 27-09-11, 10:56
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Να και το βιντεο.

Κοιταχτε στο 3,13 τι γινετε απο 2ες ρολλ χαμηλά και καντε μια συγκριση με το βιντεο που αναρτησα στην αρχη του θρεντ.

http://youtu.be/XhCjCjCHFOg
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 27-09-11, 15:14
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Χαθηκες απο την καμερα ρε ανθρωπε!
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 27-09-11, 15:15
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
...Ο δρομος εδειξε την διαφορά και ο Ευαγγελος ειχε δικιο τελικα που φωναζε τοσο καιρό.

Μιλαμε για τρομερα ξεκολληματα και μεγαλη διαφορα ...
άντε ρε ??? σοβαρά ???

π.σ. έλα ρε Νίκο Κόμπακτ να μας πεις ότι ΤΟ ΘΑΒΕΙ ΤΟ CSL που κάνει κόντρες και ότι μάλλον είναι 1000 άλογα (και με νίτρα)
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 27-09-11, 19:12
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
π.σ. έλα ρε Νίκο Κόμπακτ να μας πεις ότι ΤΟ ΘΑΒΕΙ ΤΟ CSL που κάνει κόντρες και ότι μάλλον είναι 1000 άλογα (και με νίτρα)
Μην μπερδεύεσαι Βαγγελάκη, το αμάξι του τεστάρει, δεν είναι καριερίστας!!! Όσον αφορά τα νίτρα, έλα λίγο στα ίσια σου, τέτοιο πράγμα δεν το έχω πει ποτέ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 01-10-11, 01:43
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
ο καθενας λεει οτι π@π@ρι@ του ερχεται , το κοντυτερο διαφορικο δεν δουλευει στα smg ,με κοντυτερο διαφορικο ετρωγα περισσοτερο απο πριν, με κοντυτερο διαφορικο το αμαξι ειναι μονο για πιστα και οχι για κοντρες , με κοντυτερο διαφορικο ειμαι μια κολωνα μπροστα.οτι μ@λ@κι@ θες την ακους..
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 01-10-11, 01:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
φίλε Μο328 ... 4 χρόνια λέμε (όσοι έχουμε 3.91 σε 46αρι μάνουαλ) ότι είναι πιο γρήγορο ...

τώρα είναι γεγονός ότι όσοι (συμπεριλαμβάνομένου και του Τσιφ) είχαν βάλει 3.91 σε smgII έλεγαν ότι είναι πιο αργό

μη με ανγκάζεις να κάνω quote τα πάνω από 100 ποστ που έχω κάνει εξηγώντας γιατί είναι ΑΔΥΝΑΤΟ από φυσικης απόψεως να πηγαίνει πιο αργά ένα αμάξι με πιο κοντό διαφορικό ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.