Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 30-11-07, 13:43
Το avatar του χρήστη n3xuz
n3xuz Ο χρήστης n3xuz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Μηνύματα: 197
n3xuz is on a distinguished road
Unhappy Χριστουγεννιατικο δωρο?????

Λοιπον....ξυπνησα σημερα να παω στη δουλεια μου οπως καθε μερα....φευγω λοιπον απο Κορυδαλλο με κατευθυνση Ελευσινα και ολα καλα...μεχρι που φτανω στα φαναρια της Καβαλας...Εκει λοιπον που εστριβα το τσιγαρο μου...ανετος χαλαρος κλπ κλπ....ξαφνικα σβηνει το αμαξι!!!! μενω λιγο μ@λ@κας....βαζω μπροστα...παιρνει....ξανασβηνει και δεν ξαναπηρε για κανα 10 λεπτο....δεν το ζορισα...Αφου λοιπον εφαγα το βρυσιμο μου απο ΟΛΗ την κυκλοφορια της Ιερας οδου....προσπαθω αλλη μια φορα και τελικα παιρνει!!! προχωραω λοιπον περιπου 50 μετρα...κι ακριβως εξω απο το Δαφνι...ΚΑΠΟΥΤ!!!!!! Σβηνει στο ασχετο ΠΑΛΙ!!!! Να σημειωθει οτι ημουν στην αριστερη λωριδα....Τρωω λοιπον το βρυσιμο μου και απο ΟΛΗ την Καβαλας και με την βοηθεια 2 τροχονομων το βαζουμε στην ακρη του δρομου και φωναζουν τον γερανο της Αστυνομιας να το βγαλουμε εκτος Καβαλας μεχρι να ερθει η οδικη μου...τελος παντων.....ερχεται η οδικη...το παιρνει..μου λεει που το παμε..αποφασιζω να παμε στον Σφακιανακη στην Βαρυμπομπη γιατι απο εκει το πηρα εξαλλου....
Φτανουμε λοιπον εκει...και το βαζουν στον εγκεφαλο....λοιπον να μην τα πολυλογω...ειπα ηδη αρκετα...μου λεει ο τεχνικος συμβουλος...''Κυριε εχουμε προβλημα....αισθητηρας μαζας αερα, αισθητηρας εκκεντροφορου, θερμοστατης και αν θυμαμαι εγω καλα....εναν αλλο αισθητηρα...στροφαλου???? δεν θυμαμαι...ειχα ηδη λαμπαδιασει!!!! ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΕΣ ΒΛΑΒΕΣ..??? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!! Ευτυχως τα παληκαρια εκει το εβαλαν κατευθειαν μεσα στο service και ΕΥΤΥΧΩΣ ειχαν ανταλλακτικα και ηταν 3 ωρες υποθεση και φυσικα....720 ευρω!!!!!!!!!!!!!! Τι να πω???? δεν ηταν η μερα μου?? Ή μηπως ηρθε νωρις ο Αγ. Βασιλης??????? Εχει συμβει κατι παρομοιο σε κανεναν???? Τα σχολια σας.......
__________________

myNextTrip
Τα ταξίδια, η ζωή μας...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 30-11-07, 13:47
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Λυπαμαι πάρα πολύ.
Τόσα πολλά και μαζεμένα δεν το έχω ξανακούσει.

Ειναι κλασικά προβλήματα βέβαια, αλλά όλα μαζί...

(να έπαιρνες ενα τζοκεράκι ίσως; γιατι στατιστικά να το δείς το θέμα, ΣΕ ΠΑΕΙ ΔΙΚΕ ΜΟΥ)...

ίσως να έμεινες απο MAF και παράλληλα να είχαν πρόβλημα και τα άλλα και σου τα άλλαξαν με την ευκαιρία... για όλα μαζί πακέτο, καλή τιμή πάντως.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 30-11-07, 13:48
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Δεν το βλεπω πιθανο να εβγαλε ολους αυτους τους αισθητηρες ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.

Απλα μαλλον καποιος απο αυτους τα'παιξε και μπερδεψε και τους αλλους, με αποτελεσμα ο εγκεφαλος να 'γραφει' οτι βρει. Και στους αλλαξαν ολους για να ειναι και αυτοι σιγουροι. Αν ηταν θερμοστατης για παραδειγμα, στα 10 μετρα θα εβλεπες την θερμοκρασια αγγαλια με την κοκκινη περιοχη του οργανου.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 30-11-07, 13:50
Το avatar του χρήστη n3xuz
n3xuz Ο χρήστης n3xuz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Μηνύματα: 197
n3xuz is on a distinguished road
Snoopy λεω να το ριξω το Τζοκερ σημερα.....κι αν μου κατσει????????????????? χοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχοχο!!!!!!!!!!!!!!!!1
__________________

myNextTrip
Τα ταξίδια, η ζωή μας...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 30-11-07, 13:51
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
Λυπαμαι πάρα πολύ.
Τόσα πολλά και μαζεμένα δεν το έχω ξανακούσει.

Ειναι κλασικά προβλήματα βέβαια, αλλά όλα μαζί...

(να έπαιρνες ενα τζοκεράκι ίσως; γιατι στατιστικά να το δείς το θέμα, ΣΕ ΠΑΕΙ ΔΙΚΕ ΜΟΥ)...

ίσως να έμεινες απο MAF και παράλληλα να είχαν πρόβλημα και τα άλλα και σου τα άλλαξαν με την ευκαιρία... για όλα μαζί πακέτο, καλή τιμή πάντως.
Μάλλον αυτο έγινε.
Κρίμα ρε γμτ. Πάει το δωρο. Αλλα τι να κάνεις ετσι ειναι αυτα, συμβαίνουν.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 30-11-07, 13:54
Το avatar του χρήστη n3xuz
n3xuz Ο χρήστης n3xuz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Μηνύματα: 197
n3xuz is on a distinguished road
λοιπον....
ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΦΑΛΟΥ
ΠΑΛΜΟΔΟΤΗΣ ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥ
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΑΕΡΑ
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ
Αυτες ειναι η βλαβες........κατι τετοιες στιγμες Μισω την τεχνολογια....ουφ!!!
__________________

myNextTrip
Τα ταξίδια, η ζωή μας...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 30-11-07, 13:54
Το avatar του χρήστη optostyle
optostyle Ο χρήστης optostyle δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-10-2006
Μηνύματα: 1.538
optostyle will become famous soon enoughoptostyle will become famous soon enough
δε νομιζω να φταιει τιποτα αλλο εκτος απο το σνουπυ....σε οποιο γκαραζ γραφει, την αλλη μερα ολα γινονται σμπαραλια..............τσεκαρετε το...........................
__________________
ΠΕΜΒΕ?????? BLIAXXXXXXX!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 30-11-07, 13:57
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από optostyle Εμφάνιση μηνυμάτων
δε νομιζω να φταιει τιποτα αλλο εκτος απο το σνουπυ....σε οποιο γκαραζ γραφει, την αλλη μερα ολα γινονται σμπαραλια..............τσεκαρετε το...........................
Ο μιλάει εκ πείρας.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 30-11-07, 14:00
Το avatar του χρήστη sswift13
sswift13 Ο χρήστης sswift13 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2007
Μηνύματα: 365
sswift13 will become famous soon enough
Μην στενοχωριέσαι φίλε. Αυτά συμβαίνουν.
ΕΡΩΤΗΣΗ: Τα παλιά (και καλά χαλασμένα ...) τα πήρες πίσω? Γιατί όπως λέει και ο God, δύσκολο να έχουν χαλάσει όλα μαζί. Τα κράτησες για μελοντική καβάντζα, μήπως κάποιο από αυτά δεν είχε όντως πρόβλημα?
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 30-11-07, 14:02
Το avatar του χρήστη n3xuz
n3xuz Ο χρήστης n3xuz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Μηνύματα: 197
n3xuz is on a distinguished road
χαχα με κανατε και γελασα ρε παιδια....αχχχχ!!!! πανε οι προφυλακτηρες που ηθελα να βαλω! ΓΙΝΑΝΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ!!!!!!!!!!!
__________________

myNextTrip
Τα ταξίδια, η ζωή μας...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.