Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 22-09-09, 15:11
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
δυστηχώς παιδιά οι πραγματικές ευκαιρείες βγαίνουν απο άτομα που βρίσκονται στην ανάγκη.
τα υπόλοιπα είναι απλές αγορές.
κρίμα αλλά αυτή είναι η αλήθεια. οι περισότεροι έλληνες νόμισαν ότι μπορούσαν να πραγματοποιήσουν όνειρα πέρα απο τις δυνάμεις τους και τώρα βρ΄σκονται σε πραγματικό αδιέξοδο.
ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα για όλους γιατί πέρα απο τα σκοτωμένα αυτοκίνητα παίζουν και οικογένειες που κινδυνεύουν να βρεθούν στο δρόμο.
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 22-09-09, 19:03
Το avatar του χρήστη daglas
daglas Ο χρήστης daglas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-03-2007
Μηνύματα: 591
daglas is on a distinguished road
Δυστηχως οι περισσοτεροι θελουν να αγορασουν φτηνο & καλο αμαξι ( να ποιασουν τον πωλητη λαλακα ) δεν γινεται αυτο απλα καταληγουν να παρουν 1 φτηνο & προβληματικο αμαξι .
Δειτε παραδειγμα συμπεριφορες σε πολλες αγγελιες εδω στο forum σε ατομα που πουλανε την μπεμπα τους . Για να ειμαι & on-topic
κοιταξτε προσπαθεια πωλησης απο 1 μελος της Μ3 του. http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ge=3Φανταστητε τι θα ακουει στα τηλεφωνα απο την Χ.Ε-CAR
__________________

Ελεύθερος δεν είναι όποιος κάνει ότι θέλει, αλλά όποιος ξέρει τι θέλει.
Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του , ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 22-09-09, 21:08
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Είναι πολύ αστείο που βλέπεις σε κάποια m3 να ανανεώνονται καθημερινά οι αγγελίες τους για να βγαίνουν πρώτα στη λίστα αναζήτησης και τα συγκεκριμένα πωλούνται για μήνες, ενώ κάποια πωλούνταν πάλι (από άλλους ιδιοκτήτες) και πριν έξι μήνες που έψαχνα εγώ για m3. Απέλπιδες προσπάθειες να τα ξεφορτωθούν οι μάντρες...Γιατί κακά τα ψέματα το ταλαιπωρημένο m3 φαίνεται και χωρίς να είσαι μηχανικός αυτοκινήτων. Συμβουλή μου μακριά από αμάξια με βελτιώσεις, τα οποία πάντα αν προσέξετε είναι φθηνότερα από τα μαμά, παρότι σύμφωνα με τις αγγελίες βγάζουν 400+ άλογα.

Τις προηγούμενες μέρες είχα δει στο car m3 csl με μόνο 42.000E, σήμερα η αγγελία δεν υπήρχε. Πάντως ήταν τρελλή ευκαιρία αν και τα csl έχουν φάει τα περισσότερα αρκετή πίστα οπότε με λογικά κριτήρια πρέπει να αποφεύγονται σαν μεταχειρισμένα.
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 22-09-09, 22:13
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Τις προηγούμενες μέρες είχα δει στο car m3 csl με μόνο 42.000E, σήμερα η αγγελία δεν υπήρχε. Πάντως ήταν τρελλή ευκαιρία αν και τα csl έχουν φάει τα περισσότερα αρκετή πίστα οπότε με λογικά κριτήρια πρέπει να αποφεύγονται σαν μεταχειρισμένα.
Το να έχει πάει πίστα ένα CSL ή ένα Μ3 δεν σημαίνει ότι είναι κακό αυτοκίνητο. Ιδιαίτερα άν ο ιδιοκτήτης του το προσέχει πολύ σε διαβεβαιώ ότι είναι πολύ καλύτερο αυτοκίνητο από ένα που πάει σπίτι -> καφετέρια -> κλαμπ -> μπουζούκια -> πατσατζίδικο -> σπίτι κ.ο.κ.

Καλώς ή κακώς ένα καλό αυτοκίνητο πρέπει να το πληρώσεις.
Το κακό αυτοκίνητο θα το πληρώσεις στην πορεία....
Και εγώ είχα βρει πολύ πιο φθηνά CSL όταν πήρα το δικό μου. Το δικό μου το πλήρωσα πολύ παραπάνω γιατί ήταν καλό και προσεγμένο αυτοκίνητο. Αυτό έκανε μπαμ φυσικά και για παράδειγμα κατέβασα συμπλέκτη και ο πατέρας μου εξεπλάγην και μου έλεγε ότι ο άνθρωπος που το είχε πριν το πρόσεχε ΠΑΡΑ πολύ και το οδηγούσε πολύ ωραία (και σκέψου ότι έκανα και εγώ 20χιλ γρήγορα χλμ. μετά τον 1ο ιδιοκτήτη).

Φίλε μπορείς να πάρεις ένα πιο ακριβό αυτοκίνητο το οποίο θα πρέπει μόνο να το συντηρείς σωστά ή να πάρεις ένα πιο φθηνό μεν, αλλά θα το επισκευάζεις συνέχεια.
Το φθηνό θα κοστίσει παραπάνω στο τέλος, για να μην πω για την επίπτωση στην ψυχολογία σου.
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 23-09-09, 01:05
BILL_M3 Ο χρήστης BILL_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-10-2007
Μηνύματα: 66
BILL_M3 is on a distinguished road
Ετσι είναι παιδια όπως τα λετε, αλλα για να πουμε μια σκληρή αλήθεια δε φταίνε αυτοι που τα πουλάνε αλλα αυτοί που πάνε και τ αγοράζουνε. Τυχαίνει και πουλάω το δικό μου και εχω καταντήσει να έχω πλέον μέτρο σύγκρισης τα Μ3 των 30 χιλ. με τους υποψήφιους αγοραστές να μην αντιλαμβάνονται τις διαφορές.
Γι αυτό και πάλι προσοχή.
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 23-09-09, 05:30
Spanti Ο χρήστης Spanti δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 172
Spanti is on a distinguished road
εντάξει και η πίστα δεν είναι το καλύτερο πράγμα για ένα αυτοκίνητο...το καταπονεί αφάνταστα...
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 23-09-09, 06:24
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παίδες βρήκα ένα εξαιρετικό Μ3 το οποίο το πηγα συνεργειο και μου ειπαν τα παιδια.. 'παρτο'! Καινουργια φρενα, δισκοι, αθικτο πραγματικά σε ολα του... πάτωμα 'τζιτζι' μοντελο 2002 γκρι με οροφη προγραμμα απο BMW με χαρτια του και σερβις επίσημο 30.000!!! Τελικά επειδη τα λεφτα τελικα δεν τα εχω.. δεν ηρθαν οπως τ περιμενα τα πραγματα δε θα την αγορασω... και ημουνα πολυ χαλια. αυτο εγινε πριν 1 μηνα κ το αμαξι υπαρχει ακομα. Ειναι η καλυτερη Μ3 που πηγα για σερβις (συνολικα εχω παει 6 αυτοκινητα)! Την πουλαει επειδη θελει να παρει Μ5, γεννησε η γυναικα του λεει και δε θελει κουπε.. παντωςο τυπος εχει λεφτα κ οσα μου ειπε για τα σερβις.. ηταν 100% αληθινα!
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 23-09-09, 13:08
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίδες βρήκα ένα εξαιρετικό Μ3 το οποίο το πηγα συνεργειο και μου ειπαν τα παιδια.. 'παρτο'! Καινουργια φρενα, δισκοι, αθικτο πραγματικά σε ολα του... πάτωμα 'τζιτζι' μοντελο 2002 γκρι με οροφη προγραμμα απο BMW με χαρτια του και σερβις επίσημο 30.000!!! Τελικά επειδη τα λεφτα τελικα δεν τα εχω.. δεν ηρθαν οπως τ περιμενα τα πραγματα δε θα την αγορασω... και ημουνα πολυ χαλια. αυτο εγινε πριν 1 μηνα κ το αμαξι υπαρχει ακομα. Ειναι η καλυτερη Μ3 που πηγα για σερβις (συνολικα εχω παει 6 αυτοκινητα)! Την πουλαει επειδη θελει να παρει Μ5, γεννησε η γυναικα του λεει και δε θελει κουπε.. παντωςο τυπος εχει λεφτα κ οσα μου ειπε για τα σερβις.. ηταν 100% αληθινα!
Στείλε κανά Link για εμάς τους ανύπαντρους...
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 05-10-09, 21:38
chrisoik Ο χρήστης chrisoik δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 29-09-2009
Μηνύματα: 5
chrisoik is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίδες βρήκα ένα εξαιρετικό Μ3 το οποίο το πηγα συνεργειο και μου ειπαν τα παιδια.. 'παρτο'! Καινουργια φρενα, δισκοι, αθικτο πραγματικά σε ολα του... πάτωμα 'τζιτζι' μοντελο 2002 γκρι με οροφη προγραμμα απο BMW με χαρτια του και σερβις επίσημο 30.000!!! Τελικά επειδη τα λεφτα τελικα δεν τα εχω.. δεν ηρθαν οπως τ περιμενα τα πραγματα δε θα την αγορασω... και ημουνα πολυ χαλια. αυτο εγινε πριν 1 μηνα κ το αμαξι υπαρχει ακομα. Ειναι η καλυτερη Μ3 που πηγα για σερβις (συνολικα εχω παει 6 αυτοκινητα)! Την πουλαει επειδη θελει να παρει Μ5, γεννησε η γυναικα του λεει και δε θελει κουπε.. παντωςο τυπος εχει λεφτα κ οσα μου ειπε για τα σερβις.. ηταν 100% αληθινα!
καλησπερα pitbull τι χρωμα ηταν??? εισαγωγης η ελληνικο?? χλμ?υπαρχει ακομα μπορεις σε παρακαλων μου πεις περισσοτερες λεπτομεριες??
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 06-10-09, 14:08
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool FAUX M3 E46 CSL

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι πολύ αστείο που βλέπεις σε κάποια m3 να ανανεώνονται καθημερινά οι αγγελίες τους για να βγαίνουν πρώτα στη λίστα αναζήτησης και τα συγκεκριμένα πωλούνται για μήνες, ενώ κάποια πωλούνταν πάλι (από άλλους ιδιοκτήτες) και πριν έξι μήνες που έψαχνα εγώ για m3. Απέλπιδες προσπάθειες να τα ξεφορτωθούν οι μάντρες...Γιατί κακά τα ψέματα το ταλαιπωρημένο m3 φαίνεται και χωρίς να είσαι μηχανικός αυτοκινήτων. Συμβουλή μου μακριά από αμάξια με βελτιώσεις, τα οποία πάντα αν προσέξετε είναι φθηνότερα από τα μαμά, παρότι σύμφωνα με τις αγγελίες βγάζουν 400+ άλογα.

Τις προηγούμενες μέρες είχα δει στο car m3 csl με μόνο 42.000E, σήμερα η αγγελία δεν υπήρχε. Πάντως ήταν τρελλή ευκαιρία αν και τα csl έχουν φάει τα περισσότερα αρκετή πίστα οπότε με λογικά κριτήρια πρέπει να αποφεύγονται σαν μεταχειρισμένα.
Το συγκεκριμενο αυτοκινητο υπαρχει ακομα και πωλειται στα 38.500 ευρω μετρητοις για το CSL λεω......με την ηλεκτρικη οροφη-που δεν υπηρξε ποτε-που ειναι μετατροπη απο 316ci του 2001 και ξαναβαμμενο μεσα-εξω στο χρωμα του CSL.......για αυτο το αυτοκινητο ζητανε 38.500 χιλιαρικα.....μην πιστευεται οτι λενε στις αγγελιες....ΠΑΝΤΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΜΙΣΑ Η ΨΕΜΑΤΑ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.