Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 09-10-12, 21:00
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
H τιμή ποτέ δεν ξέρεις εαν είναι καλή ή όχι εαν δεν ξέρεις την εργασία που έκανε ο άλλος
Πχ τι εννοώ... μπορεί που λέει ο λόγος να σου βάλει καυστική ποτάσα και να φύγει ο λεκές σε 5 λεπτά και μετά από 3 μήνες το κάθισμα να ασπρίσει, ενώ κάποιος άλλος μπορεί να ασχοληθεί μια ολόκληρη μέρα να σου ζητήσει τα 3πλάσια και να κάνει επαγγελματική άψογη δουλειά με μηχανήματα και προιόντα που πραγματικά δεν θα επηρεάσουν το μέλλον του σαλονιού σου...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 09-10-12, 23:08
bimmerm Ο χρήστης bimmerm δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2011
Μηνύματα: 347
bimmerm will become famous soon enough
σωστα τα λες αλλα εγω πως μπορω να το ξερω απο πριν αφου δεν εχω ιδεα τι θα χρησιμοποιησει σαν υλικα?εγω δεν ξερω απο υλικα.αν μου πει το ταδε θα βαλω και το ταδε μηχανημα θα χρησιμοποιησω εμενα ιτς ολ γκρικ του μι.
ο ενας μουπε θα βαλω τα φαρμακα,θα τριψω με μια βουρτσα και θα βαλω εναν ανεμιστηρα να το στενωσει.θα παρει περιπου 2-3 ωρες περισοτερο για το στεγνωμα.αυτα μου ειπε χωρις λεπτομερειες.
στην αντιπροσωπεια πανω κατω τα ιδια.λες εκει που υποτιθεται οτι ειναι και της μαμας να μου τα κανουν χαλια οπως λες επειδη δεν ειναι το ιδιο ειδικοι οπως εσεις?δεν εχω κανει ποτε μου βιολογικο και δεν ξερω που ειναι καλυτερα .

εαν ημουν αθηνα θα ξερα

επειδη ειναι καινουριο το αμαξι και βαζω και πετσετες και το προσεχω δεν νομιζω αυτοι οι λεκεδες που δεν ξερω απο που ξεφυτρωσαν,να ειναι βαθια μεσα στο καθισμα.πιστευεις εσυ που ξερεις οτι ισως με ενα σπρευ οπως αυτο που ειπε καποιος στην αρχη του τοπικ να τους βγαλει?

τα χρηματα ειναι λιγα 10-15 ευρω για το καθισμα αυτο.αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινει σωστη δουλεια χωρις ζημιες αμμεσες η' μετα απο καιρο οπως λες.
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 03-04-13, 23:30
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, έχετε να προτείνετε κάποιο μαγαζί για Βιολογικό με τιμές προσαρμοσμένες στις εποχές; Γιατί τα 100αρια μου φαίνονται πολλά για τις εποχές αυτές.
Έχω δει πολλές προσφορές με 40-50-60 ευρώ...

Είδα στις προσφορές του αυτά

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=31055
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=31076

Έχει δοκιμάσει κάποιος; Εντυπώσεις;
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.