Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 09-03-09, 15:55
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xou237 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελληνάρες οδηγοί που προσπαθούν να αποδείξουν:

α) ότι ο Σουμάχερ ήταν μαθητής τους

β) ότι το αλκοόλ δεν τους επηρεάζει (γιατί αυτοί είναι μάγκες)

γ) ότι όλοι οι άλλοι οδηγοί είναι άχρηστοι και πρέπει να κάνουν στην άκρη.

Προς όλους αυτούς, σηκώνω το ποτήρι μου να πιω στην υγειά τους και τους αφιερώνω τις παρακάτω φωτογραφίες.

http://3.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...822kokkino.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad821.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad817.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad813.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad810.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad698.jpg
Όλα τα url Not Found με βγάζουνε.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 09-03-09, 17:21
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
η λυση ειναι μια, μαθηματα κυκλοφοριακης αγωγης απο την πρωτη βαθμιδα εκπαιδευσης(δημοτικα).
οσο για εμας, ας καταλαβουμε ολοι οτι η αυτοκινηση ειναι τροπος ζωης...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 09-03-09, 17:44
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Την ατάκα που βλέπετε φάτσα φόρα στο 2ο βιντεάκι, πραγματικά ήθελα να την συνοδεύσω σε κάθε πρόταση ... Μ.... ΝΕΟΕΛΛΗΝΑ.

Και άντε, εσύ στα άντε μη πω η ζωή σου. Τους άλλους γιατί να τους θέτεις σε κίνδυνο; Και έστω, θα μου πει κανείς δεν τρέχουν όλοι.
Ακόμα και το γκαράζ να μου κλείσεις ή να διπλοπαρκάρεις χωρίς να ενημερώσεις, ΓΙΑΤΙ να μου κάνεις δύσκολη τη ζωή;

Όπως είχα ξαναπεί σε παλιότερο ποστ μου ... Όταν θες να αλλάξεις κάτι, άλλαξε τον εαυτό σου πρώτα..
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 09-03-09, 18:03
Το avatar του χρήστη MrZ
MrZ Ο χρήστης MrZ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-10-2005
Μηνύματα: 713
MrZ will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
  • Επίσης, γιατί βλαμμένε φίλε μου ορίεσαι, πατάς κόρνες, κάνεις τον κλόουν χοροπιδόντας μέσα στο αμάξι σου όταν για να σταματήσω δεξιά βγάζω δεξί φλας και όχι alarm? ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΟΤΑΝ ΕΔΙΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;
Εδώ ναί δίκιο έχεις,αλλά...όταν πηγαίνεις με 20χλμ/ώ,ανάβεις δεξί φλάς και στα 30 μέτρα έχει στενό δεξιά πώς να μαντέψω εγώ τί έχεις κατά νού;Θα στρίψεις ή θα σταματήσεις πρίν το στενό για να παρκάρεις;Που ξέρω ότι δεν έχεις χαθεί και ψάχνεις το κοντινότερο στενό να κάνεις δεξιά;Είναι κάτι που πάντα πίστευα ότι ήταν λάθος στον κ.ο.κ. Γι'αυτό ανάβω alarm και όλοι καταλαβαίνουν ότι θα σταματήσω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 09-03-09, 18:15
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Δεν έχει άδικο. Αλλά το θέμα είναι ότι μερικοί γίνονται πολύ εριστικοί. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πατάνε την κόρνα, ή γιατί να φάω εγώ το βρισίδι επειδή κάνω το σωστό. Εκεί στοχεύει αυτή η παρατήση που κάνω.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 09-03-09, 19:12
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
ΥΑziDis εχεις ολο το δικιο του κοσμου! Εγω ξερεις τι λεω?"Δειξε μου πως οδηγεις να σου πω ποιος εισαι"
Που να οδηγεις και μηχανη να δεις τι γινεται!!!!
Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι τα νευρα και τα μπινελικια δεν οδηγουν πουθενα παρα μονο στο ξυλο και τα δικαστηρια.Αυτο που εγω προσπαθω να κανω πλεον ειναι να φερνω στο φιλοτιμο ολους αυτους που με τρελενουν η απειλουν να με σκοτωσουν στο δρομο! Ειναι οτι μου εχει απομεινει,φιλοτιμο,ευγενια και καλη διαθεση. Αν προσπσθησουμε λιγο ολοι μας και πεισουμε και οσους ξερουμε να κυκλοφορουμε με ΕΥΓΕΝΙΑ ισως τα παιδια μας επιβιωσουν στην τρελα των δρομων μας......
Ειμαστε πολυ νεοι για να θαβουμε αδικοχαμενους φιλους που δεν εφτεγαν πουθενα στο τροχαιο..........
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη z3 2.2 : 09-03-09 στις 19:14
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-03-09, 20:39
Το avatar του χρήστη NICK BMW LOVER
NICK BMW LOVER Ο χρήστης NICK BMW LOVER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2008
Μηνύματα: 767
NICK BMW LOVER will become famous soon enoughNICK BMW LOVER will become famous soon enough
Το 2ο βιντεακι αναφερεται στην πραγματικοτητα πολλων χρονων η οποια επαναλαμβανεται συνεχως,καθε μερα!!!Συμφωνω απολυτα με τον Νινο!Υπαρχουν ατομα- "οδηγαρες" αναμεσα μας οι οποιοι δεν φοβουνται τπτ κ ρισκαρουν συνεχως,δεν σκεφτονται τον ευατο τους ουτε τον συνανθρωπο τους,δεν σκεφτονται γενικα,κ οχι επειδη εχουν τρομερες οδηγικες ικανοτητες,αλλα επειδη δεν εχουν εκτιμησει την αξια της ζωης,οταν το κανουμε αυτο ολοι μας! θα καταλαβουμε παρα πολλα και θα κερδισουμε ακομα περισσοτερα!!!
__________________
Οποιος ειναι αλαζονας
οδευει παντα κατα μονας...
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 10-03-09, 00:02
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΑziDis εχεις ολο το δικιο του κοσμου! Εγω ξερεις τι λεω?"Δειξε μου πως οδηγεις να σου πω ποιος εισαι"
Που να οδηγεις και μηχανη να δεις τι γινεται!!!!
Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι τα νευρα και τα μπινελικια δεν οδηγουν πουθενα παρα μονο στο ξυλο και τα δικαστηρια.Αυτο που εγω προσπαθω να κανω πλεον ειναι να φερνω στο φιλοτιμο ολους αυτους που με τρελενουν η απειλουν να με σκοτωσουν στο δρομο! Ειναι οτι μου εχει απομεινει,φιλοτιμο,ευγενια και καλη διαθεση. Αν προσπσθησουμε λιγο ολοι μας και πεισουμε και οσους ξερουμε να κυκλοφορουμε με ΕΥΓΕΝΙΑ ισως τα παιδια μας επιβιωσουν στην τρελα των δρομων μας......
Ειμαστε πολυ νεοι για να θαβουμε αδικοχαμενους φιλους που δεν εφτεγαν πουθενα στο τροχαιο..........
Η ευγένια μου τελείωσε. Απλά αδιαφορώ πλέον.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 18-03-09, 15:06
Inferno Ο χρήστης Inferno δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2007
Μηνύματα: 240
Inferno will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokrates E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και αν φωνάξεις την τροχαία σου λέει αφού ΧΩΡΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ (Ή ΜΠΕΙΣ) ΚΑΝΟΝΤΑΣ 105 ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΦΩΝΑΞΕΣ????? Κρίμα δεν είναι να χάσει ο άλλος το μεροκάματό του..
Και απάντησα: Πες ότι είναι ανάγκη και πρέπει να πάω στο νοσοκομείο, τι κάνω τότε?
Και ο μπάτσος απαντάει: "Πες...Δεν είναι όμως,,,,"
Ζει ακόμα? μακάρι να ήταν στη θέση σου, να είχε πραγματικά ανάγκη να τον πάνε τα παιδιά του στο νοσοκομείο και να του είχε κλείσει κάποιος το γκαράζ.. μακάρι (όχι επειδή είναι τροχονόμος μην παρεξηγηθώ).

Συμφωνώ πάντως με όσα αναφέρονται ειδικά στο πρώτο ποστ.. μια από τα ίδια με πιάνουν και εμένα, μου γυρνάει το μυαλό ανάποδα ρε παιδί μου οταν βλέπω τέτοια πράγματα... δεν έιναι λίγες οι φορές που έχω κατέβει κάτω και έχει γίνει χαμός! αρχίζουν και με νευριάζουν και οι πεζοι πλέον που νυχτιάτικα, περνούν λεωφόρους χωρίς να υπάρχει διάβαση, ούτε φανάρι.. και αν εγώ τον κόψω στα δύο θα πάω και φυλακή, το ίδιο και με τα 2κυκλα αλάνια που ανέφερε ένας φίλος, αν πάλι του δώσω το κεφάλι στα χέρια θα είμαι ο αλήτης που τρέχει και δεν προσέχει τις μηχανές..

Στο βιντέκι το 1ο που πόσταρε ο Xou237 τι έκανε ο αλήτης ρε? το έβλεπα και πάγωσε το αίμα μου κυριολεκτικά!

Την καινούργια μόδα την έχετε προσέξει? που κάποιοι συνδέουν τα φώτα της όπισθεν να ανάβουν μόνιμα, ή που ανάβουν μερικοί τα πίσω φώτα ομίχλης, ότι ώρα και να 'ναι, ότι καιρό και να 'χει?
__________________

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.