Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-07-09, 22:30
john318is Ο χρήστης john318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 137
john318is is on a distinguished road
e46 coupe

γεια σε ολους.ειμαι πολυ κοντα σε αγορα ε46 coupe και θα ηθελα αν γινεται απο τους εμπειρους η μη εδω μεσα αν γινεται καποια συμβουλη για το τι πρεπει να προσεξω στην αγορα του συγκεκριμενου αυτοκινητου.τωρα αν θαναι 1600 η 2500 αδηλωτο δεν το ξερω ακομα αυτα θα συζητηθουν..τα βασικα τα ξερω μιας και ειχα 4 χρονια 318is..πειτε μου γενικα οτι νομιζετε για το τι πρεπει να προσεξωκαι επιπλεον πως μπορω να ξεχωρισω αν ειναι γερμανικο η ελληνικο και αν το γερμανικο εχει καποια μειονεκτηματα και επισης πως μπορω να ειμαι σιγουρος οτι τα χιλιομετρα ειναι πραγματικα..σας ευχαριστω προκαταβολικα ολους..δεν ξερω τι θα ειχα κανει χωρις αυτο το φορουμ..
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-07-09, 14:01
john318is Ο χρήστης john318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 137
john318is is on a distinguished road
κανενας που να εχει ορεξη?
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-07-09, 14:14
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Το σιγουρο ειανι πως πρεπει να διαγραψεις απ το μυαλο σου το αδηλωτο
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-07-09, 14:58
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Οσο για το γερμανικό ή ελληνικό, τα ελληνικά έχουν τη μπαταρία στο port bagaze...Τα γερμανικά την έχουν μπροστά... (Ένα πολύ απλό μέτρο για αυτό που ζήτησες...)

με τον Dimzan...ΟΧΙ αδήλωτο...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-07-09, 16:22
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οσο για το γερμανικό ή ελληνικό, τα ελληνικά έχουν τη μπαταρία στο port bagaze...Τα γερμανικά την έχουν μπροστά... (Ένα πολύ απλό μέτρο για αυτό που ζήτησες...)

με τον Dimzan...ΟΧΙ αδήλωτο...
Βασιλη για τη μπαταρια που λες δεν ειναι ολα ετσι ισχυει ποιο πολυ για τετρακυλινδρα facelift τα εξακυλινδρα την ειχαν ολα πισω.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-07-09, 16:46
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Σωστός ο kostas e46
Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τα χιλιόμετρα. Δες βιβλίο sevice, κατάσταση αμαξιού, χιλιόμετρα ανά έτος που έκανε και καλά και προσπάθησε να βγάλεις κάποια άκρη
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-07-09, 16:17
john318is Ο χρήστης john318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 137
john318is is on a distinguished road
ευχαριστω πολυ παιδια!!φιλε Dimzan γιατι το λες με το ση σιγουρια?και γω το ξερω οτι ειναι επικινδυνο αλλα ως εκει...εχεις κατι παραπανω στο μυαλο σου?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 05-07-09, 16:23
stefanos_cool Ο χρήστης stefanos_cool δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Μηνύματα: 1.491
stefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the rough
Και εγώ συμφωνώ με τον Dimzan, για ποιο λόγο να ρισκάρεις και να σου φεύγει η ψυχή κάθε φορά που σε σταματάνε για έλεγχο?
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 05-07-09, 16:34
john318is Ο χρήστης john318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 137
john318is is on a distinguished road
δεν ξερω για ποιο λογο αλλα το θεωρω απιθανο να γινει στραβη σε ελεγχο στο δρομο..οι φοβοι μου ειναι κυριως στο αν γινει καποιο τρακαρισμα..και τα μπλεξιματα μετα με την ασφαλιστικη αν το δουν..πριν 2 μηνες τρακαρα παντως και κανενας δε μου ανοιξε το καπο..αλλα σκεφτομαι οτι αν ηταν πιο σοβαρο ατυχημα πχ αν ειχε χτυπησα καποιος μπορει να το ελεγχαν..εκει νομιζω ειναι το προβλημα..αν ξερει καποιος ας πει τι ισχυει ακριβως..
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 05-07-09, 17:26
stefanos_cool Ο χρήστης stefanos_cool δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Μηνύματα: 1.491
stefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από john318is Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω για ποιο λογο αλλα το θεωρω απιθανο να γινει στραβη σε ελεγχο στο δρομο..οι φοβοι μου ειναι κυριως στο αν γινει καποιο τρακαρισμα..και τα μπλεξιματα μετα με την ασφαλιστικη αν το δουν..πριν 2 μηνες τρακαρα παντως και κανενας δε μου ανοιξε το καπο..αλλα σκεφτομαι οτι αν ηταν πιο σοβαρο ατυχημα πχ αν ειχε χτυπησα καποιος μπορει να το ελεγχαν..εκει νομιζω ειναι το προβλημα..αν ξερει καποιος ας πει τι ισχυει ακριβως..
Πιστεύω πως έχεις άδικο, αν σε σταματήσουν και δούν άδεια για 1,8 και ακούνε το εξακύλινδρο πιστεύεις ότι δεν θα σου πουν να ανοίξεις καπό??? Εμένα είναι 520 δηλαδή εξακύλινδρο και επειδή ακούγετε λίγο πιο άγριο λόγω εξάτμισης κλπ. μου έχουν ζητήσει πάνω από 3 φορές σε διάστημα 2 χρόνων να ανοίξω καπό για έλεγχο αρ.κινητήρα και μιλάμε πάντα για απλό μπλόκο σε άσχετα σημεία, π.χ. διόδια κλπ. φαντάσου να είσαι σε κανένα υποψιασμένο μέρος? π.χ. διασταύρωση για πίστα Μεγάρων κλπ.
Φυσικά δεν κάνουμε λόγο σε περίπτωση ατυχήματος, εκεί την έχεις άσχημα!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.