Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 07-06-09, 21:43
Το avatar του χρήστη Giannis e36
Giannis e36 Ο χρήστης Giannis e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 123
Giannis e36 is on a distinguished road
ok παίδες ρώτησα γιατί θα το παω για αλλαγή υφάσματος και σκεφτόμουνα να το κάνω μαύρο αλλα εμενα είναι μπεζ οποτε θέλουν άλλαγμα όλα τα υπόλοιπα οποτε χλομό...Κάτι έχει πάρει το αυτή μου ότι η bmw το ύφασμα το παίρνεις έτοιμο και απλός το κουμπώνεις και ότι έχει καμια 400 ευρώ έτσι είναι?
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 07-06-09, 22:10
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
ok παίδες ρώτησα γιατί θα το παω για αλλαγή υφάσματος και σκεφτόμουνα να το κάνω μαύρο αλλα εμενα είναι μπεζ οποτε θέλουν άλλαγμα όλα τα υπόλοιπα οποτε χλομό...Κάτι έχει πάρει το αυτή μου ότι η bmw το ύφασμα το παίρνεις έτοιμο και απλός το κουμπώνεις και ότι έχει καμια 400 ευρώ έτσι είναι?
Τέλος Δεκεμβρίου 2008, κόστιζε 319.10 €. Όσον αφορά την τοποθέτηση, δεν νομίζω πως είναι τόσο απλά τα πράγματα... Δεν κουμπώνει κάπου. Μάλλον κολλητή μπαίνει. Κατά τη γνώμη μου ταπετσέρης είναι απαραίτητος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 07-06-09, 23:37
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης Ε36Μ42 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλος Δεκεμβρίου 2008, κόστιζε 319.10 €. Όσον αφορά την τοποθέτηση, δεν νομίζω πως είναι τόσο απλά τα πράγματα... Δεν κουμπώνει κάπου. Μάλλον κολλητή μπαίνει. Κατά τη γνώμη μου ταπετσέρης είναι απαραίτητος.
Φίλε Αντώνη μπορείς να μου βγάλεις μια φωτο απο το εσωτερικό σου με τον ουρανό?Ρωτάω γιατί ψήνομαι να μπω στο θέμα της αλλαγής...hehehehehe!!!

Aλλάζουν και τα κολωνάκια?
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-06-09, 19:06
Το avatar του χρήστη george kaleas
george kaleas Ο χρήστης george kaleas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-06-2008
Μηνύματα: 500
george kaleas is on a distinguished road
αλαζουν και τα κολονακια...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 09-06-09, 12:07
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Αντώνη μπορείς να μου βγάλεις μια φωτο απο το εσωτερικό σου με τον ουρανό?Ρωτάω γιατί ψήνομαι να μπω στο θέμα της αλλαγής...hehehehehe!!!

Aλλάζουν και τα κολωνάκια?
Βασίλη, μάλλον υπέθεσες πως άλλαξα την γκρι ταπετσαρία της οροφής με μαύρη... Όχι - απλώς την αντικατέστησα με καινούργια, γιατί η παλιά είχε αλλοιωθεί και κρεμάσει.

Στο δικό μου δεν γίνεται η αλλαγή αυτή - καλύτερα να αγοράσω άλλο αμάξι! Είναι όλα γκρι (ταμπλώ, κονσόλα: διχρωμία μαύρο/γκρι. Κεντρική κονσόλα, μοκέτα, πλαϊνές επενδύσεις κ.λ.π. γκρι).
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.