Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 04-07-09, 13:54
Το avatar του χρήστη MichaeL
MichaeL Ο χρήστης MichaeL δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-01-2009
Μηνύματα: 407
MichaeL is just really niceMichaeL is just really niceMichaeL is just really niceMichaeL is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
μερικοι τυποι που δηλωνουν οπαδοι bmw κανουν κριτικη γιατι το σχεδιο της χ-ψ ιστοσελιδας μοιαζει με πριους...
...
αν μου αρεσει σαν προϊον θα το βαλω μεσα στις επιλογες μου, αν οχι μου ειναι παντελως αδιαφορο.
Μα πώς θα αποφασίσει κάποιος αν του αρέσει κάτι, αν πρώτα δεν το κρίνει;

Διευκρινίσεις:

1ον/ Μερικοί λένε ότι (δεν) τους αρέσει αυτό που βλέπουν. Αυτό δεν σηκώνει περαιτέρω ανάλυση. Απλά (δεν) τους αρέσει. .-
2ον/ Εκφράσεις του τύπου "ρε που πάμε ρε" κτλ, ε νομίζω ότι εντάσσονται στα πλαίσια του αστεϊσμού και της χαριτωμένης υπερβολής.
3ον/ Το ότι η εταιρεία πιστεύει πως το νέο GT θα πουλήσει, προφανώς το στηρίζει σε κάποια έρευνα αγοράς, και μιας και ακόμα και εμείς αποτελούμε (μικρό) μέρος της αγοράς αυτής, δικαιούμαστε εμείς να έχουμε άποψη και αυτή (η εταιρεία) οφείλει να μας λάβει υπ' όψιν. (προσοχή: δεν λέω ότι σώνει και καλά εμείς θα αποφασίσουμε την πορεία ή την επιτυχία της b.m.w.! )

Νομίζω ότι επί της ουσίας συμφωνούμε.

Κανείς δεν θα πουλήσει το αυτοκίνητό του επειδή η bmw θα βγάλει ένα "άσκημο" μοντέλο
και
Κανείς δεν θα αγοράσει ένα μοντέλο που δεν του αρέσει, μόνο και μόνο λόγω "ονόματος" (καλά, αυτό ίσως και να μην ισχύει...)


Τώρα το αν τα σχέδια που κυκλοφορούν στην πιάτσα είναι επίσημα ή όχι, δεν το γνωρίζω, αλλά μόνο επί αυτών μπορώ να κρίνω (εγώ και ο καθένας).
Και βέβαια παίζει και το ενδεχόμενο (πάντα πιάνει και λίγη συνωμοσιολογία) να είναι μία βολιδοσκόπηση της αγοράς,
ώστε να μπορέσει η εταιρεία να κρίνει αντιδράσεις, και να σχεδιάσει την πορεία της επιτυχώς.
__________________
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today!

Όλα είναι Δρόμος . . .


Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 04-07-09, 14:09
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Kαποιοι μπερδεψαν το ορισμο Gran Tourismo (οχι το παιχνιδι) με το crossover/sportback...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 05-07-09, 18:24
Το avatar του χρήστη Enema
Enema Ο χρήστης Enema δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-07-2007
Μηνύματα: 1.080
Enema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the rough
Ειμαι ο μοναδικος που το βρισκει μια χαρα?
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 05-07-09, 18:50
Το avatar του χρήστη NINJA2
NINJA2 Ο χρήστης NINJA2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-02-2009
Μηνύματα: 183
NINJA2 is an unknown quantity at this point
Tελευτεα τα Γουστα τον σχεδιαστον ειναι απεσια σε Αυτο και Μοτο !
__________________
BMW 116i CBR 1000 RR 08 KONICA MINOLTA
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-07-09, 21:07
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Δεν ξερω αν οι φωτο το αδικουν, αλλα δεν μου αρεσει..
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-07-09, 21:21
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road

Πανε οι εποχες ποθ εβλεπες κολαρακι BMW και ενοιωθες μια ανατριχιλα
Τωρα νοιωθεις μια αιδια.Αν οι σειρες 3,5 κτλ ετοιμαζονται να βγουνε ετσι για μενα σταματησε η bmw απο τωρα στην Ε60.Ε90 κτλ
Ποιος δεν θυμαται το Ε46 σενταν facelift που συγκριτικα με το...GT ειναι μακραν ομορφοτερο??
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-07-09, 22:30
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν μου αρεσει σαν προϊον θα το βαλω μεσα στις επιλογες μου, αν οχι μου ειναι παντελως αδιαφορο.
Οταν εχεις απολυτο δικιο δεν χρειαζεται να μακρυγορεις...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-07-09, 22:50
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
σιγα ρε παιδια ,ποσοι θα εχουμε ευρουλακια να παμε να αγοραζουμε καινουρια αμαξια?
μην αγχωνεστε
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 06-07-09, 11:44
eNeRGy Ο χρήστης eNeRGy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2009
Μηνύματα: 279
eNeRGy will become famous soon enougheNeRGy will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειμαι ο μοναδικος που το βρισκει μια χαρα?
οχι! και εμενα μου αρεσει!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 06-07-09, 12:01
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
παντελως αστοχο θρεντ, τουλαχιστον με τον τροπο που ξεκινησε...

Ευρωπη:
κυκλοφορει φημη οτι εκριθηκε απο το ΔΣ της bmw ενα νεο αυτοκινητο...
τα ξενα μεσα σπευδουν να φτιαξουν καποια σχεδια με το πως νομιζουν οτι θα φαινεται...
ο προεδρος της bmw μιλαει για ενα μοντελο που υπολογιζουν οτι θα φερει καλα εσοδα στην εταιρια...

Ελλαδα:
μερικοι τυποι που δηλωνουν οπαδοι bmw κανουν κριτικη γιατι το σχεδιο της χ-ψ ιστοσελιδας μοιαζει με πριους...
αλλοι φερνουν την καταστροφη... "που βαδιζομεν κυριοι...", "κλεινει η Bmw", "με τι ασχολουνται οι ανθρωποι..."

ποσο ασχετοι ειναι οι γερμανοι που δεν ακουνε τον λιλ, τον μιλ, τον κιλ, το νικο478, τον sm38746...
ποσο βλακες ειναι που δεν διαβαζουν το μοτορσπορτ να τους ανοιξουν τα ματια, μπας και βγαλουν κανενα καλο αυτοκινητο και πουλησει...

οσον αφορα την ειδηση, εμενα δεν με ενοχλει καθολου αν βγαλει η bmw ειτε αυτοκινητο πολης, ειτε υβριδικο, ειτε φορτηγο, ειτε τρικυκλο, ειτε εξωλεμβια...
αν μου αρεσει σαν προϊον θα το βαλω μεσα στις επιλογες μου, αν οχι μου ειναι παντελως αδιαφορο.
εκ πρωτης αποψης φαινεται μετριας αισθητικης αλλα θα πρεπει να το δουμε καπου σταθμευμενο για να πουμε με σιγουρια οτι ειναι κουκλι ή σιχαμα.
Απο την αλλη ποτε δε μου αρεσε το Χ5.Αυτο σημαινει οτι ειναι χαλι το Χ5;οχι βεβαια.
Εχει και αυτο το κοινο του που δεν ειναι καθολου ευκαταφρονητο.
Ειτε ειναι ομορφο ειτε ειναι ασχημο το οποιοδηποτε αυτοκινητο θα βρει το κοινο του στις πωλησεις.
Αρα θα συμφωνησω με τον SM6
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.