Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 26-02-14, 21:18
Bmw318ci Ο χρήστης Bmw318ci δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-03-2012
Μηνύματα: 270
Bmw318ci is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω τι καροτσακια εχει ο τοπικος σου Μαρινοπουλος..αλλα εδω τα δικα μας , δεν πανε βημα και εχω ριξει αρκετες γωνιες στους διαδρομους...δεν στριβουν γ@μω το στανιο τους.
940 kg ηταν οντως το ραλλυ gti..και καπου 20-30kg κατω το απλο με a/c..τι πατημα να χει αν δεν ειναι 1500κιλα οπως η μπεμβεδουρα...
επισης εχεις δικιο να τα χωνεις στο dim για την κατασταση στην Ελλαδα..γιατι στα 35 χρονια(περιπου)...εκεινος φταιει για τις επιλογες του πατερα σου και κατ επεκταση για τον γιο του...που πρεπει να ξαναπερασει απο το δημοτικο για γραφη και αναγνωση.
Μου την είπες κανω ορθογραφικά ε;

Οσο γιατο BMW σου μεγάλες δεν ξερω τι κάνει ούτε με νιαζει παντός απορώ γιατι το εχεις πραφματηκα εσύ δεν απορεις με τον εαυτό σου; Και να πεις οτι το θέλεις για γκλαμουριά να πω οκ αλλα του κότσαρες κομπρεσσορα ρε γίγαντα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rapid_fast : 26-02-14 στις 21:57
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 26-02-14, 21:29
Bmw318ci Ο χρήστης Bmw318ci δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-03-2012
Μηνύματα: 270
Bmw318ci is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PetrosD Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως αν ήμουν αντμίν, θα σου έκανα παρατήρηση για το συντακτικό και τα ορθογραφικά σου. Μερικές φορές δεν διαβάζονται αυτά που γράφεις.
π.χ.
Τα ίδια που είπα και στον αποπανω ξέρεις κατι μπορει εγω να εχω άθλιο συντακτικό αλλα γλείφτης δεν έγινα ποτέ και μάλιστα σε φόρουμ
Και επιδει μάλλον έχεται θέμα κόμπλεξ και η δυο υπαρξιακό κόμπλεξ που το βγαζεται σε ενα φόρουμ

Ορθογραφικά = δυσλεξία
Συντακτικά = κινητό και βάζει καμία φορά παρόμοιες λέξεις

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rapid_fast : 26-02-14 στις 21:58
Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 26-02-14, 21:39
Bmw318ci Ο χρήστης Bmw318ci δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-03-2012
Μηνύματα: 270
Bmw318ci is on a distinguished road
Χαλαρώστε λίγο δεν είναι η ζωή σας ενα φόρουμ ! Η ζωή είναι ώρεα πόλεων σαν έλληνες έχουμε μίσος μεταξύ μας παιδιά αυτό είναι το λάθος μας ! Ο ντιμ πριν έδωσε απάντηση στον εαυτό του αλλα ούτε ο ίδιος δεν το κατάλαβε είπε έναν δάσκαλο πανεπιστημίου που τα έχει χαμένα ... Λόγο ηλικίας και εγω αυτό πιστεύω άρα γιατι να ακούσω κάποιον μεγαλύτερο μ; Δεν ξερω αν με καταλαβαίνεται εγω εχω μάθει στην ζωή μου αν δεν δώ αν δεν κανω, δεν ξερω! Και δεν εχω σκοπό πραγματικά να τσακονομαι σε ενα φόρουμ αλλα δεν μπορώ να ακούω προσκοπικές προσβολές ντροπή! Έλεος παιδιά αποχωρώ εθελοντικά ηλικρινα ο άλλος απειλεί για μπαν ι μισοί γλύφουν η άλλοι μισοί προσβάλουν και θηγουν προβλήματα .. Είναι κατι σαν να λες σε έναν κουτσό καλα ρε περπατάς στραβά ; Μαγκιά είναι; Αποχωρώ απτό τοπική σορρυ αλλα δεν τσακώνομαι σε φορούν οπότε θελεται για αντιπαράθεση μέσα στα πλεσια αλλα όχι τσακωμούς

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rapid_fast : 26-02-14 στις 21:59
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 26-02-14, 21:46
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
του κοτσαρα κομπρεσσορα και το εστησα, γιατι το αμαξι ηταν 1500 κιλα, 118 αλογα και χαροπαλευα , ενω ειχα μαθει να οδηγω σε πραγματικα σπορ αυτοκινητα οπως ειναι το ραλλυ..
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 26-02-14, 21:46
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
παλικάρι,νομίζω πως έχεις πάρει φόρα και η γλώσσα σου τρέχει γρηγορότερα από το μυαλό σου.Είναι εύκολο και δημιουργικό να επιτίθεσαι σε ανθρώπους που κάτι έχουν να σου πουν και να τους καταλογίζεις την ευθύνη για την κατάντια της Ελλάδας...Διατηρείς τη συνείδησή σου καθαρή με αυτό τον τρόπο νομίζοντας πως δε φταις πουθενά.Στο θέμα μας τώρα γιατί δεν είμαστε πολιτικό φόρουμ.
Οι ΓΑΛΛΟΙ και μετά οι Ιταλοί έμαθαν στον κόσμο τι θα πει η Λέξη ΣΤΡΙΒΩ,ΚΡΑΤΗΜΑ.Εχουν 10δες πατέντες σε ανάρτηση,αμαξώματα κλπ και αυτοκίνητα τύπου 205,106,306,clio,saxo είναι ουσιαστικά Καρτ με λαμαρίνες τριγύρω,υπέροχα να τα οδηγείς αν γνωρίζεις και έχεις ψυχή να το κάνεις.Αν δε γνωρίζεις θα καταλήξεις ένα ωραιότατο τροπέτο όπως γίνεται συνήθως.Για παλιότερα αυτοκίνητα τύπου Citroen bx ή κάτι παλιο ax ή zx μην αναφερθώ γιατί δε λέει.Μάθε να ακούς,να αξιολογείς ανθρώπους που έχουν γνώση και εμπειρία και μην κρίνεις γιατί θα κριθείς.Ισως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποιες απόψεις.Και τέλος ένα ερώτημα.Αν οι Γερμανοί είχαν το κράτημα και την τόση μαστοριά όπως διατείνεσαι θα έβαζαν τόσα πολλά ηλεκτρονικά στα αυτοκίνητα.Σου φαίνεται λογικό?
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 26-02-14, 22:40
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
λοιπον για την γαλικη σχολη
υπαρχει και σε σημεια- καποια - η γερμανικη ειναι 30 χρονια πισω
γαλλικο αυτοκινητο ισον αναρτηση που κανενα αλλο δεν εχει.
ο 1.8 16 βαλβιδος toy group πεζο σιτροεν ειναι πολυ καλός και αναλογος σε επιδωση και ποιοτητα του μ43
0 1.6 16 v ειναι φανταστικος στην καροτσα των σαξοραλων που ομως ειναι οντως ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΜΕ ΡΟΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΓΚΟΥΡΑ
για να μην προσβαλω κανενα δηλωνω πρωιν κατοχος σαξοραλου εντελως μαμα ομως γιατι.....δεν θελει κι πολυ το καγκουριλικι.το αυτοκινητο στις ορεινες διαδρομες ηταν απολαυστικο και σκυλι μοναχο απο αντοχες
τα bmw ειναι αλλη φιλοσοφια και πιο cruiser αυτοκινητα .
προσωπικα προτιμω το ζετακι μου απο τα κουβαδακι που ειχα αλλα το ταξιδι που κανω στο citroen που ακομα εχω δεν παιζετε με καμια bmw
επισης η γαλικη σχολη δεν ειναι μονο τα rally kai ta saxo
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 26-02-14, 22:46
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
ΕΣΥ bmw318 λοιδωρείς τις απόψεις όσων δεν σου αρέσουν και παρουσιάζεις το δείγμα ''καθηγητή''....
Το έκανες πολλάκις και στο άλλο θέμα.

Δεν σε απείλησα για τις απόψεις σου, αλλά για την απαράδεκτη συμπεριφορά σου που κάναμε υπομόνη (κακως) πολλάκις επίσης...

Μόλις ανακάλυψα οτι εγινες ban....Αρα άδικα γράφω, αν και από κάπου θα επιχειρήσεις να μπεις ως επισκέπτης να τα δείς...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #148  
Παλιά 26-02-14, 22:46
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MarinosE46 Εμφάνιση μηνυμάτων
παλικάρι,νομίζω πως έχεις πάρει φόρα και η γλώσσα σου τρέχει γρηγορότερα από το μυαλό σου.Είναι εύκολο και δημιουργικό να επιτίθεσαι σε ανθρώπους που κάτι έχουν να σου πουν και να τους καταλογίζεις την ευθύνη για την κατάντια της Ελλάδας...Διατηρείς τη συνείδησή σου καθαρή με αυτό τον τρόπο νομίζοντας πως δε φταις πουθενά.Στο θέμα μας τώρα γιατί δεν είμαστε πολιτικό φόρουμ.
Οι ΓΑΛΛΟΙ και μετά οι Ιταλοί έμαθαν στον κόσμο τι θα πει η Λέξη ΣΤΡΙΒΩ,ΚΡΑΤΗΜΑ.Εχουν 10δες πατέντες σε ανάρτηση,αμαξώματα κλπ και αυτοκίνητα τύπου 205,106,306,clio,saxo είναι ουσιαστικά Καρτ με λαμαρίνες τριγύρω,υπέροχα να τα οδηγείς αν γνωρίζεις και έχεις ψυχή να το κάνεις.Αν δε γνωρίζεις θα καταλήξεις ένα ωραιότατο τροπέτο όπως γίνεται συνήθως.Για παλιότερα αυτοκίνητα τύπου Citroen bx ή κάτι παλιο ax ή zx μην αναφερθώ γιατί δε λέει.Μάθε να ακούς,να αξιολογείς ανθρώπους που έχουν γνώση και εμπειρία και μην κρίνεις γιατί θα κριθείς.Ισως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποιες απόψεις.Και τέλος ένα ερώτημα.Αν οι Γερμανοί είχαν το κράτημα και την τόση μαστοριά όπως διατείνεσαι θα έβαζαν τόσα πολλά ηλεκτρονικά στα αυτοκίνητα.Σου φαίνεται λογικό?
θα συμφωνησω και να αναφερω οτι υπαρχει μια αναρτηση που λεγεται hydractive
για οσους ξερουν ............τι αλλο να πω
Απάντηση με παράθεση
  #149  
Παλιά 26-02-14, 22:50
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Το ότι κάποιος άλλος πολίτης φταίει για την κατάντια της χώρας είναι για γέλια.....δεν ασχολούμαι καν να απαντήσω γιατι θα παρεξηγηθεί πάλι απο την αλήθεια, και δεν μπορεί να απαντήσει κιόλας....
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #150  
Παλιά 26-02-14, 23:44
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ρε administrators θ'αρχισω να σκεφτομαι οτι προσλαμβανετε τυπους για να γραφουν μ@λ@κιες για να γινεται θεμα στο φορουμ!!!Ολα στο βωμο της επισκεψιμοτητας!!! Κουφαλεεεες!!Εχετε στρατηγικη!!
Πως αλλιως να εξηγησω 3 παρομοια κρουσματα,παραλογισμου,βλακειας και παροξυσμου μεσα σε μια βδομαδα!!!!Και που να πιασουν και οι ζεστες δλδ!!!
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.