Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 21-02-14, 16:14
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από violantos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή η επιστημονική μέθοδος η δική σας σας κάνει γνώστες της πολιτικής μηχανικής και του αντικείμενου της? προφανώς πλανάστε πλάνην οικτρά αν πιστεύετε ότι υπάρχει καμία σχέση. Άτε να παντρέψουμε τα δύο για να σπινθηρίζει η γέφυρα και να την μετρούμε με ιπποδύναμη για να βγάλουμε τα σχέδια οπλισμού της.
Η ιπποδύναμη είναι δύναμη, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ακόμα και σε γέφυρες..
Δεν σε καταλαβαίνω?
Αλλες δυνάμεις έχετε εσείς? δεν γίνονται αναγωγές σε ίππους?
Ροπή στρέψης στην γέφυρα δεν μετράς όπως εμείς?
Τα φορτία που μπορεί να παραλάβει η γέφυρα, είτε ομοιόμορφα είτε τοπικά,
δεν μετρούνται όπως στα αυτοκίνητα?
Δεν σε καταλαβαίνω...
Μάλλον εσύ πλανάσαι...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 21-02-14, 16:23
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Φίλε βιολάντο....κακώς ειπώθηκαν κάποια πράγματα.

Όμως πρέπει και εσύ σαν επιστήμονας, να γνωρίζεις ότι με τον τρόπο που επέμενες για κάτι που δεν είχες καμιά γνώση, κυριολεκτικά υποβάθμισες στα μάτια όλων τον ίδιο σου τον εαυτό (και τις γνώσεις και επίπεδο συζήτησης που μπορούσες να ακολουθήσεις).

Οπότε ας ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Σου ξανάγραψα για το τι ένιωσες στο αμάξι σου.
Θα ένιωθες το ίδιο πράγμα και με τα ανταλλακτικά της ''μάνας του'' (ΟΕΜ).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 21-02-14, 19:05
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
πωπω ξεφυγαμε πολυ .....
και εγω ντρεπομουνα με τις πρωταρικες ερωτησης μου.....αααααα αποδω και περα θα ρωταω και γω.
ρε φιλε απο την κυπρο ολα καλα αλλα ακου λιγο και τουσ αλλουςκατι ξερουν.
εδω μεσα υπαρχουν ανθρωποι που ζουν απο τα αυτοκινητα
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 21-02-14, 19:48
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Η αλήθεια είναι ότι του την πέσαμε όλοι μαζί..και όταν νοιώθεις να σε σημαδεύουν, πολλές φορές συνεχίζεις να υποστηρίζεις την άποψή σου παρότι μέσα σου έχεις καταλάβει το λάθος σου.

Αξίζει όμως να πω ότι ο φίλος violantos δεν ήταν ούτε ειρωνικός ούτε εριστικός απέναντι στα σχόλια και μπράβο του. Τέτοια νέα μέλη είναι πάντα ευπρόσδεκτα. Έχει απλά μία λάθος άποψη, ανθρώπινο είναι... 'Αλλωστε εδω μέσα όλοι μας μπήκαμε με τουλάχιστον μία λάθος άποψη σχετικά με το αυτοκίνητο..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 21-02-14, 23:07
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αλήθεια είναι ότι του την πέσαμε όλοι μαζί..και όταν νοιώθεις να σε σημαδεύουν, πολλές φορές συνεχίζεις να υποστηρίζεις την άποψή σου παρότι μέσα σου έχεις καταλάβει το λάθος σου.

Αξίζει όμως να πω ότι ο φίλος violantos δεν ήταν ούτε ειρωνικός ούτε εριστικός απέναντι στα σχόλια και μπράβο του. Τέτοια νέα μέλη είναι πάντα ευπρόσδεκτα. Έχει απλά μία λάθος άποψη, ανθρώπινο είναι... 'Αλλωστε εδω μέσα όλοι μας μπήκαμε με τουλάχιστον μία λάθος άποψη σχετικά με το αυτοκίνητο..
σωστος και γω μαζι σου
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 22-02-14, 20:00
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Η αλήθεια είναι ότι του την πέσαμε όλοι μαζί..και όταν νοιώθεις να σε σημαδεύουν, πολλές φορές συνεχίζεις να υποστηρίζεις την άποψή σου παρότι μέσα σου έχεις καταλάβει το λάθος σου.

Αξίζει όμως να πω ότι ο φίλος violantos δεν ήταν ούτε ειρωνικός ούτε εριστικός απέναντι στα σχόλια και μπράβο του. Τέτοια νέα μέλη είναι πάντα ευπρόσδεκτα. Έχει απλά μία λάθος άποψη, ανθρώπινο είναι... 'Αλλωστε εδω μέσα όλοι μας μπήκαμε με τουλάχιστον μία λάθος άποψη σχετικά με το αυτοκίνητο..
αν εχεις καταλαβει το λαθος σου, και εισαι επιστημονας, θα παραδεχθεις οτι εκανες λαθος και θα αποδεχθεις τα νεα -για σενα- δεδομενα. Στην αλλη περιπτωση εισαι τσαρλατανος.
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 22-02-14, 20:07
violantos Ο χρήστης violantos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-01-2014
Μηνύματα: 48
violantos is on a distinguished road
Απαξιώ να απαντώ σε εχθρικά ή ειρωνικά λόγια/σχόλια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη violantos : 22-02-14 στις 20:14
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 25-02-14, 12:29
Bmw318ci Ο χρήστης Bmw318ci δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-03-2012
Μηνύματα: 270
Bmw318ci is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BATMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας αλλα οι περισσότεροι και με το δίκιο σας μου λέτε να μην πειραξω τίποτα γιατι θα έχετε περάσει λογικά κάμποσα στάδια μετατροπων αλλα εγω το αμαξι το εχω 5 μήνες και ειμαι 19 χρόνων οπότε οι καθένας στην ηλικία μου θα κοίταγε λίγο την βελτίωση ώστε να δει κάποια διαφορα στο αμαξι του η γνωστή "καυλα του 19χρονου".Ευχαριστω και πάλι
Αυτα τα αμαξια φιλε μου (ειμαι και εγω κατοχος) για καποια βελτιωσει θελουν αρκετα λευτα ! αμα εχεις μπει στο τρυπακι του καγκουρα και βλεπεις ραλλυ φτιαγμενα και θες να πας σε τετιο σταδιο εισαι σε λαθος αμαξι (ολα γηνονται αλλα θελει και πολλα λευτα) για μενα γνωμη μου αν και ειναι πανεμορφο αμαξι και οταν εγω ειμουνα 19 και το ειχα ητανε ΥΠΕΡ αρκετο τα 118 αλογα και τα 10.4 στα 0-100 το συγκεκρημενο μοτερ στα χαμηλα ειναι κοντα με το 2.000 143 αλογα σε επειδοσης αν δεν σου κανουνε τοτε πηγενε σε αλλο αμαξι η σε 2.200 170 αλογα γιατι ειναι βαρια αμαξια (και παλι μην φανταστης κατι τρελο) σε τετιο αμαξωμα σε καμια μαρκα ! αμα δεις και σε αλες ετεριες Οπελ - vw κτλπ σε στυλ μεγαλου κουπε η επηδοσεις ειναι παρομιες αν θες κατι ποιο "γρηγορο" πανε σε αμαξια με λιγα κιλα και κοφτα (στυλ ραλλυ) αν και ο Pegeut κινητηρας που πολλυ λενε οτι ειναι "γρηγορο" αμαξι σαν γνησιος ο 1.6 εχει σε 11.2 νομιζω τα 0-100.. με λιγα λογια εχεις ενα Υπεροχο αμαξι γιατιν κατηγορια Κουπε 1.8 (παντα ατμοσφερα) και αν εχεις και του κουπε απλα εντυπωσιακο και αξιοπιστο αν το συντηρης σωστα ! σαν λυση πας σε Audi 1.8 Turbo
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 25-02-14, 14:22
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από violantos Εμφάνιση μηνυμάτων
Απαξιώ να απαντώ σε εχθρικά ή ειρωνικά λόγια/σχόλια.
Εχεις καταλάβει πλέον τι συμβαίνει πραγματικά?
Στο δυναμόμετρο πήγες να μετρήσεις?
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 25-02-14, 20:31
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bmw318ci Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτα τα αμαξια φιλε μου (ειμαι και εγω κατοχος) για καποια βελτιωσει θελουν αρκετα λευτα ! αμα εχεις μπει στο τρυπακι του καγκουρα και βλεπεις ραλλυ φτιαγμενα και θες να πας σε τετιο σταδιο εισαι σε λαθος αμαξι (ολα γηνονται αλλα θελει και πολλα λευτα) για μενα γνωμη μου αν και ειναι πανεμορφο αμαξι και οταν εγω ειμουνα 19 και το ειχα ητανε ΥΠΕΡ αρκετο τα 118 αλογα και τα 10.4 στα 0-100 το συγκεκρημενο μοτερ στα χαμηλα ειναι κοντα με το 2.000 143 αλογα σε επειδοσης αν δεν σου κανουνε τοτε πηγενε σε αλλο αμαξι η σε 2.200 170 αλογα γιατι ειναι βαρια αμαξια (και παλι μην φανταστης κατι τρελο) σε τετιο αμαξωμα σε καμια μαρκα ! αμα δεις και σε αλες ετεριες Οπελ - vw κτλπ σε στυλ μεγαλου κουπε η επηδοσεις ειναι παρομιες αν θες κατι ποιο "γρηγορο" πανε σε αμαξια με λιγα κιλα και κοφτα (στυλ ραλλυ) αν και ο Pegeut κινητηρας που πολλυ λενε οτι ειναι "γρηγορο" αμαξι σαν γνησιος ο 1.6 εχει σε 11.2 νομιζω τα 0-100.. με λιγα λογια εχεις ενα Υπεροχο αμαξι γιατιν κατηγορια Κουπε 1.8 (παντα ατμοσφερα) και αν εχεις και του κουπε απλα εντυπωσιακο και αξιοπιστο αν το συντηρης σωστα ! σαν λυση πας σε Audi 1.8 Turbo
Κανενα Peugeot Rallye δεν ειχε 11+ τα 0-100.....Απο 8.5 εως 9.5sec παιζανε αναλογα την εκδοση....Επισης μην κολλας στο 0-100...Δεν ειναι παντα ενδεικτικο...
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.