Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 27-02-13, 07:59
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Να προσθέσω κ γω κάτι...
Τα τούνελ που έχουμε Ε.Ο καμένων βουρλων ειναι γεμάτα κάμερες κ 5 χλμ να περάσεις πάνω απο το όριο σε φωτογραφίζουν..αυτο γίνετε μόνο για λογαριασμο της νέα οδού για να επιβλεπουν την κυκλοφορία κ σε περίπτωση που γίνει τροχαίο να ξέρουν ποιος εφτεγαι!αυτο που λέω είμαι σίγουρος γιατι έχω ρωτήσει άτομο που δουλεύει στα τούνελ κ έχω περάσει κ γω ο ίδιος με χλμ κ δεν μου εχει έρθει τίποτα!
Κ λέω εγω τωρα...μηπος κ στην ΑΟ γίνετε το ίδιο;
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 27-02-13, 08:04
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Και εμένα μου έχουν φανεί κατά καιρούς ''αστραπές''...δεν μου έχει έρθει τίποτα (αλλά ποτέ δεν ήμουν πάνω από 30-40χλμ/ώρα).

Μάλλον υπάρχει κάποιο όριο ή ΔΕΝ είναι πάντα κάμερες αυτά που νομίζουμε.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 27-02-13, 08:07
Το avatar του χρήστη petroscf
petroscf Ο χρήστης petroscf δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2009
Μηνύματα: 619
petroscf will become famous soon enoughpetroscf will become famous soon enough
Πάντως, εμένα το ένα που ήρθε ήταν νομίζω για 30-40 χλμ/ώ παραπάνω, και ήρθε πολλούς μήνες (ίσως και χρόνο!!) μετά...
Μακάρι πάντως να είναι έτσι που τα λέτε!
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 27-02-13, 08:17
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
και μην ξεχνάτε.. Ελλάδα είμαστε, μπορεί να μην υπάρχει φιλμ, ή γενικότερα κάπου να αποτυπωθεί η φωτογραφία που μόλις τραβήχτηκε.... (και δν θέλω να πιστεύω οτι είμαστε τόσο μπροστά σα χώρα που υπάρχει κάποια σύνδεση των καμερών για οδικές παραβάσεις, που απ όσο ξέρω είναι διαφορετικές από αυτές που απλά ελέγχουν τη κυκλοφορία, με κάποιο κέντρο για να πιστοποιεί επιτόπου τη παράβαση)
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 27-02-13, 08:55
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Μου ήρθε πρόσφατα κλήση, με την αντίστοιχη φωτογραφία για υπερβολική ταχύτητα, από την περιφερική Υμηττού και μαντέψτε, ήταν μετά από meeting.

350€ και 2 μήνες το δίπλωμα.

Πάντως μιας και περνάω πολλά χρόνια από εκεί, από τον Οκτώβριο έχουν ρίξει κατά πολύ το όριο πάνω από το οποίο ανάβουν τα φλας. Παλιότερα ήταν καρατσεκαρισμένο περισσότερα από +30km/h για να ανάψει.
__________________


www.bmw-motorsport.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 27-02-13 στις 08:58
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 27-02-13, 09:23
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
30% παραπάνω απο το όριο έχουν δικαίωμα για αυτόφωρο

οπότε αν το υπερβητε όταν σας σταματήσουν χιλιοπαρακαλεστε για να σας γράψουν για απλά
υπερβολική ταχύτητα αλλά μέσα στο όριο του 30%
το έχω κάνει και έχει πιάσει :-)
Μην παραπληροφορεις το κοσμο, δεν υπαρχουν αυτοφορα για ταχυτητες κ οι υπερβασεις των οριων υπολογιζονται με απολυτα νουμερα κ οχι με ποσοστα.
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 03-12-13, 16:10
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Στην Καβάλας, προς Κορινθο 5 μέτρα πριν την έξοδο για Σχιστό έβαλαν καμερίτσα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 03-12-13, 16:23
Lambros Ο χρήστης Lambros δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 294
Lambros is on a distinguished road
Και στην εθνική στο κατέβασμα απέναντι από τα ΚΤΕΛ
__________________
Member of RAA (Rulesss Approved Association)
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 03-12-13, 16:30
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
νομιζω πως ειδα μια νεα στην εθνικη στο υψος της αχαρνων ..στο ρευμα προς λαμια.
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 04-12-13, 01:26
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Οι καμερες σε Κηφισσο απεναντι απ τα ΚΤΕΛ και Καβαλας πριν τη γεφυρα Σκαραμαγκα ισχυουν, μαλιστα στην 1η ειδα και σωληνα για καλωδια να παιρνει ρευμα απ τη διπλανη κολωνα με φωτα του δρομου. Δεν εχω δει καμμια να αναβει ακομα, επισης σε καμμια απ τις 2 δεν εχουν βαλει προειδοποιητικες πινακιδες που προβλεπεται απ τοκ ΚΟΚ οποτε αν δουλευουν και φωτογραφισουν κανεναν ειναι ακυρη η κληση να ξερετε. Για την 3η στο υψος της Αχαρνων θα το τσεκαρω κι αυτο, δε την εχω προσεξει. Πρεπει να ναι ενα καινουριο πακετο καμερων που στηθηκε προσφατα, αγνωστο αν δουλευουν ακομα παντως.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.