Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-08-09, 17:15
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
δεν υπαρχει μελος που δεν θα εχει το νου του στο δρομο... μακαρι να μπορεσουμε να βοηθησουμε!!

ΥΡΟ 3233

ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 27-08-09, 17:20
Το avatar του χρήστη individual
individual Ο χρήστης individual δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 251
individual will become famous soon enough
καρκινο στα αρ@@@@@α να βγαλει αυτος που σου την εκανε.
το νου μου και εγω απο βορεια.
αν δεν εχει βγαλει τις πινακιδες ειναι πιο ευκολο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 27-08-09, 17:41
Το avatar του χρήστη xristos7
xristos7 Ο χρήστης xristos7 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 01-07-2009
Μηνύματα: 22
xristos7 is on a distinguished road
Φιλε μου νομιζω σε ειχα δει πριν απο λιγες μερες λυκαβητο και αν ησουν εσυ τοτε το σαλονι ειναι πολυ χαρακτηριστικο του αυτοκινητου και βοηθαει πολυ για να το ξεχωρισεις απο τα αλλα. Νομιζω αν το δω ευκολα θα το καταλαβω.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 27-08-09, 17:54
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Xάρη να το πρωωθήσω σε DRIFTclub και Dirt-E30?
Δε χρειάζεται να ρωτάς...


Μάτια ανοιχτά και Θερμαϊκό.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 27-08-09, 18:54
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xristos7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου νομιζω σε ειχα δει πριν απο λιγες μερες λυκαβητο και αν ησουν εσυ τοτε το σαλονι ειναι πολυ χαρακτηριστικο του αυτοκινητου και βοηθαει πολυ για να το ξεχωρισεις απο τα αλλα. Νομιζω αν το δω ευκολα θα το καταλαβω.
Πριν πόσες ημέρες;
Μάλλον ήταν ο αδερφός μου.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 27-08-09, 19:14
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων



DimitrisZ4 και όμως ενός γνωστού πριν 2 χρόνια κλέψανε ένα Μ3 e46 και το βρήκαν μετά από 1-2 μέρες όπως ήταν με τις πινακίδες να περνάει με το ferry για Σαλαμίνα...
Αναφερεσαι στο αμαξι του Σπυρου(Κινεζος) .Ευχομαι να εχει τη ιδια εξελιξη η ιστορια σου.

Μπορειτε να κανετε οτι εκανα και εγω...Εναι mail με στοιχεια και foto και προωθηση στους φιλους σας!!! Μην μενει εδω ας βγει παραεξω
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 27-08-09, 19:15
Το avatar του χρήστη xristos7
xristos7 Ο χρήστης xristos7 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 01-07-2009
Μηνύματα: 22
xristos7 is on a distinguished road
Αν θυμαμαι καλα ηταν Τριτη βραδυ μετα τις 12. Επιβεβαιωσε μου αν ειναι εκεινο το αυτοκινητο επειδη σαν κατοχος compact και εγω το ειχα παρατηρησει καλα και θυμαμαι ζαντες, σαλονι. Φιλε μου μακαρι να το βρεις το συντομοτερο.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 27-08-09, 19:33
Το avatar του χρήστη harrisdriver
harrisdriver Ο χρήστης harrisdriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-05-2008
Μηνύματα: 243
harrisdriver is on a distinguished road
Φιλε το συντομοτερο να βρεθει. Θα εχω και εγω το νου μου. Το εχεις ασφαλισει για ολικη μερικη κλοπη???
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 27-08-09, 19:34
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xristos7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θυμαμαι καλα ηταν Τριτη βραδυ μετα τις 12. Επιβεβαιωσε μου αν ειναι εκεινο το αυτοκινητο επειδη σαν κατοχος compact και εγω το ειχα παρατηρησει καλα και θυμαμαι ζαντες, σαλονι. Φιλε μου μακαρι να το βρεις το συντομοτερο.
Ίσως ήταν Τρίτη γιατί από Κυριακή και μετά το κινούσε ο αδερφός μου και κάποια από αυτές τις μέρες ίσως είχε πάει.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harrisdriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε το συντομοτερο να βρεθει. Θα εχω και εγω το νου μου. Το εχεις ασφαλισει για ολικη μερικη κλοπη???
Ναί είχε μεικτή ασφάλιση.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 27-08-09, 20:03
E30MANIAC Ο χρήστης E30MANIAC δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-07-2004
Μηνύματα: 575
E30MANIAC is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι. Εργοστασιακά είναι.

Το αμάξι έχει το χαρακτηριστικό εσωτερικό που είπα και υπάρχει φώτο και είναι μαύρο με πίσω M Pack. Δεν υπάρχει άλλος συνδυασμός με τέτοιο εσωτερικό σε αυτό το χρώμα.


DimitrisZ4 και όμως ενός γνωστού πριν 2 χρόνια κλέψανε ένα Μ3 e46 και το βρήκαν μετά από 1-2 μέρες όπως ήταν με τις πινακίδες να περνάει με το ferry για Σαλαμίνα...


Υ.Γ: Εντάξει οι πιθανότητες από ένα τέτοιο τόπικ ώστε να βρεθεί, δεν είναι και πολλές. Απλά το άνοιξα για να μην πάει άκλαφτο το αμαξάκι.
Και τωρα το λαμογιο που το εκανε ειναι εξω και τρεχει σε αγωνες!!!
__________________
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ε30 325i TURBO
E30 325i N/A
CUBE Night Club
Αγ.Παρασκευης 58 Μπουρναζι
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.