Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 27-09-09, 13:22
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Athens Motorshow 23 -27 Σεπτεμβρίου

Την Παρασκευη 25/9 πηρα τον sLip και ενα φιλο παρεα και καναμε μια βολτα στην εκθεση.. (δεν ειδαμε το show στη live arena)..

Δειτε καποιες λιγες φωτο που τραβηξα και αν πηγε και καποιος αλλος και εχει βγαλει επισης φωτο ας τις ανεβασει εδω..


P9251097.JPGP9251096.JPG

P9251095.JPGP9251094.JPG

P9251093.JPGP9251092.JPG
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-09-09, 13:28
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Μερικες ακομη..

P9251091.JPGP9251090.JPG

P9251089.JPGP9251088.JPG

P9251087.JPGP9251085.JPG

P9251084.JPGP9251083.JPG

P9251082.JPG
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 27-09-09, 15:27
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Μετρια μου φανηκε η εκθεση, πολλα κακοφτιαγμενα αμαξια, φουμο σε ενα αλλο(ελεος!), μπλε angels και ενα E36 Cabrio που ειχαν οργιασει πανω του..

Ο ηχος της F1 και καποιον αλλων αυτοκινητων που περασαν προς την αρενα ηταν ευχαριστος αν και μαλλον αναπνευσαμε ποοοοοολυ καρκινο!

Μερικες κοπελες ηταν για να κλεισουν σπιτια...αλλες ηταν για τα κοτετσια!

Το Panamera μου φαινεται πιο ομορφο απο κοντα τελικα, αν και πολυ ιδιαιτερο. Η Aston Martin κουκλα...το GTR σε ασπρο ειναι απειρως καλυτερο απο τα μαυρα/μολυβι που εχω δει στο δρομο.
Η Lotus Evora μου αφησε θετικες εντυπωσεις επισης, αναφερεται ως 2+2 αλλα απορω ποιος χωραει πισω!

Τελος... ο Ζαχαριας και ο Γιαννης που ειναι εξαιρετικα παιδια και τα 2, χαρηκα που τους γνωρισα
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-09-09, 20:29
Το avatar του χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Ο χρήστης ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2005
Μηνύματα: 362
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ is on a distinguished road
Αυτή η έκθεση δεν ήταν κάποτε για τη βελτίωση των αυτοκινήτων ???? πως έγινε έτσι ……να πάω για να δω IQ η το ΑΤΟS καινούρια δεν πιστεύω να ενδιάφερε κανένα αλλά για να γεμίσει τα έβαλαν και αυτά…. έλειπαν τα πιο πολλά περίπτερα με τα επώνυμα προϊόντα που ξέρω μόνο η αρένα άξιζε τίποτα άλλο.
__________________
Τα μυστικά τις οδήγησης είναι πολλά και τα ανακαλύπτω ένα ένα ……με το σωστό τρόπο...... και το σωστό το όχημα....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 27-09-09, 20:51
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sLip Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετρια μου φανηκε η εκθεση, πολλα κακοφτιαγμενα αμαξια, φουμο σε ενα αλλο(ελεος!), μπλε angels και ενα E36 Cabrio που ειχαν οργιασει πανω του..

Ο ηχος της F1 και καποιον αλλων αυτοκινητων που περασαν προς την αρενα ηταν ευχαριστος αν και μαλλον αναπνευσαμε ποοοοοολυ καρκινο!

Μερικες κοπελες ηταν για να κλεισουν σπιτια...αλλες ηταν για τα κοτετσια!

Το Panamera μου φαινεται πιο ομορφο απο κοντα τελικα, αν και πολυ ιδιαιτερο. Η Aston Martin κουκλα...το GTR σε ασπρο ειναι απειρως καλυτερο απο τα μαυρα/μολυβι που εχω δει στο δρομο.
Η Lotus Evora μου αφησε θετικες εντυπωσεις επισης, αναφερεται ως 2+2 αλλα απορω ποιος χωραει πισω!

Τελος... ο Ζαχαριας και ο Γιαννης που ειναι εξαιρετικα παιδια και τα 2, χαρηκα που τους γνωρισα
Ο Φανης τα ειπε ολα.. (απο τις φωτο λειπει η Aston Martin)

Ειδικα με τις γυναικες, παλαβωσαμε...

Και γω χαρηκα που σε γνωρισα φιλε..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτή η έκθεση δεν ήταν κάποτε για τη βελτίωση των αυτοκινήτων ???? πως έγινε έτσι ……να πάω για να δω IQ η το ΑΤΟS καινούρια δεν πιστεύω να ενδιάφερε κανένα αλλά για να γεμίσει τα έβαλαν και αυτά…. έλειπαν τα πιο πολλά περίπτερα με τα επώνυμα προϊόντα που ξέρω μόνο η αρένα άξιζε τίποτα άλλο.
Εχεις δικιο Ανδρεα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 27-09-09, 21:06
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about


Η Aston Martin !
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-09-09, 21:43
Το avatar του χρήστη MrZ
MrZ Ο χρήστης MrZ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2005
Μηνύματα: 713
MrZ will become famous soon enough
Ενώ κάθε χρόνο "μέτραγα μέρες",φέτος το σκέφτηκα πολύ και...δεν πάτησα.Ξεκίνησε σαν πολύ ωραία έκθεση βελτιωτών/βελτιωμένων/aftermarket αξεσουάρ, έδιναν το παρόν πολλά club αυτοκινήτων και στην αρένα γινόταν πανικός.Αλλά...κάθε χρόνο και χειρότερα.Λιγότεροι εκθέτες-λιγότερα βελτιωμένα,λιγότερα event, arena με ωράριο που δεν αναγράφεται πουθενά...Και ξάφνου εμφανίζονται καινούργια αυτοκίνητα αντιπροσωπείας μέσα στην έκθεση.Εγώ βελτιωμένα θέλω να δώ,αν ήθελα τέτοια,πήγαινα στην έκθεση αυτοκινήτου.
Δεν μπορώ να πώ για το φετινό,καθώς δεν το είδα.Αλλά έχοντας δεί όλα τα προηγούμενα,το 1 ήταν το πιό..."σκληροπυρηνικό",το 2 ακολούθησε επάξια και μετά το χάσαμε...
Κρίμα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 27-09-09, 22:22
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
1)το tuning στην ελλαδα πεθανε... και το πεθανανε κυριως αυτοι που το εμπορευονται....

2) στην ελλαδα του βασικου των 600 πιο πολλους τους ενδιαφερει σε ποσες δωσεις μπορουν να παρουν ενα ατος οπως λες παρα παρα πως θα κανουν μια μ3 800 αλογα... (κ αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο!)

αμα ηταν ιδιο με τα προυγουμενα θα χε και το ιδιο ονομα για να προχωρησει η διοργανωση σε αλλαγη ονοματος και να γινει το ATS..... MSL φανταστειτε μονοι σας τι εμπορικη επιτυχια μπορει να χε το τελευταιο.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 27-09-09, 22:32
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
καθε χρονο και χειροτερα δυστυχως....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 27-09-09, 22:33
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Καμιά φωτογραφία απο αυτές που κλείνουν σπίτια δεν έχετε? Εγώ δυατηχώς μόνο απο το προπέρσυνο αλλά δνε έλεγαν και τίποτα.

Δυστηχώς στην Ελλάδα το tuning πεθαίνει. Μαζεύτηκε στα χέρια λίγων οι οποίοι δημιούργησαν κλειστό κύκλο και δεν αφήνουν καινούργιους και κυρίως με γνλωσεις να μπούν στο παζάρι. Αυτή η ομαδούλα απαρτίζεται κυρίως απο εμπειρικούς μηχανικούς και τέως κοντράκιδες ο΄ποτε καταλεβένετε. Επίσης, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα πλέον, αλλά δεν γίνεται να ζητάνε ολόκληρο το ποσό για μια βελτίωση και να μην δίνουν την δυνατότητα για 12 ή 24 δώσεις. Δεν μπορεί να βρεί ο άλλος τα 1500 euro για ένα πρόγραμμά και ένα τελικό που ζητάνε και να τα ακουμπήσει....
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.