Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 16-12-11, 19:42
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παιρνεις σβαρνα τα μαγαζια (ή τηλ) και βλεπεις τι υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και τι σου αρεσει και αναλογα επιλεγεις..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 16-12-11, 19:53
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
το λινκ που ποσταρε ο bmw power το ειχα ποσταρει ενα απογευμα στο shoutbox και το εμαθα και εγω απο εναν φιλο ο οποιος προσπαθουσε να βρει ζαντα ελαφρια ...τελικα κατεληξε σε advan...κορυφη....πραγματικα κορυφαιο λινκ...bbs και εγω θα ελεγα αλλα ειναι βαριες σχετικα....ο,τι και αν φορεσεις καλοριζικες να σου ειναι..!!
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 16-12-11, 20:15
Το avatar του χρήστη M3EST
M3EST Ο χρήστης M3EST δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Μηνύματα: 319
M3EST will become famous soon enoughM3EST will become famous soon enough
Οταν εγραψα οτι υπαρχουν ετοιμοπαραδοτες δεν εννοουσα στην αντιπροσωπεια.Μιλαω για την Speed & Style που διαθετει αρκετα προιοντα γνησια και tuning για BMW και εχω ετοιμοπαραδοτα τουλαχιστον 3-4 διαφορετικα σετ ζαντες για Ε92 Μ3.Επισης μπορουμε να προβαρουμε καποιες στο αυτοκινητο σου να δεις απο κοντα τι σου ταιριαζει χωρις καμια υποχρεωση.Αν θελεις καλεσε με στο 210 9850450 η 697 9962302 να το κανονισουμε.
__________________


www.speedandstyle.gr
210 9850450
697 9962302
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 16-12-11, 20:53
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M3EST Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν εγραψα οτι υπαρχουν ετοιμοπαραδοτες δεν εννοουσα στην αντιπροσωπεια.Μιλαω για την Speed & Style που διαθετει αρκετα προιοντα γνησια και tuning για BMW και εχω ετοιμοπαραδοτα τουλαχιστον 3-4 διαφορετικα σετ ζαντες για Ε92 Μ3.Επισης μπορουμε να προβαρουμε καποιες στο αυτοκινητο σου να δεις απο κοντα τι σου ταιριαζει χωρις καμια υποχρεωση.Αν θελεις καλεσε με στο 210 9850450 η 697 9962302 να το κανονισουμε.
ΟΚ Νικο αν και μιλησαμε τηλ.για Ακrapa την οποια και θα βαλουμε απλα την αφηνω τελευταια.Σε παιρνω το πρωι.
Ευχαριστω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 16-12-11, 20:58
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Straight six Εμφάνιση μηνυμάτων
το λινκ που ποσταρε ο bmw power το ειχα ποσταρει ενα απογευμα στο shoutbox και το εμαθα και εγω απο εναν φιλο ο οποιος προσπαθουσε να βρει ζαντα ελαφρια ...τελικα κατεληξε σε advan...κορυφη....πραγματικα κορυφαιο λινκ...bbs και εγω θα ελεγα αλλα ειναι βαριες σχετικα....ο,τι και αν φορεσεις καλοριζικες να σου ειναι..!!
Και εγω για αυτο θελω να αποφυγω τιs BBS λογω βαρουs......και εγω επαθα με τιs Αdvan αλλα μου φαινεται δεν θα τιs αποφυγω τιs ΒΒS..θα δουμε.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 16-12-11, 21:18
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ankor Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγω για αυτο θελω να αποφυγω τιs BBS λογω βαρουs......και εγω επαθα με τιs Αdvan αλλα μου φαινεται δεν θα τιs αποφυγω τιs ΒΒS..θα δουμε.

κοιτα οι διαφορες σε βαρος μονο αμελητεα δν ειναι....εκτος αν θες μονο look οποτε ενταξει...αλλα γενικα τα χουν τα κιλακια τους....παντως και οι rays πηγαινουν στο 92αρι πολυ....
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 16-12-11, 21:59
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Straight six Εμφάνιση μηνυμάτων
κοιτα οι διαφορες σε βαρος μονο αμελητεα δν ειναι....εκτος αν θες μονο look οποτε ενταξει...αλλα γενικα τα χουν τα κιλακια τους....παντως και οι rays πηγαινουν στο 92αρι πολυ....
Ναι τιs BBS τιs εχω τελευταια επιλογη,πρωτον για το βαροs τουs και δευτερον εχουν παραφορεθει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 20-12-11, 23:28
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
http://www.ebay.co.uk/itm/OZ-Ultrale...item53e91ae779
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 28-12-11, 21:28
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Σχετικα με ζαντεs που ψαχνομουν η καταληξη ηταν mail στο εξωτερικο και....και....και....Μια ζαντα που μου αρεσε ηταν τηs Beyern.Στελνω mail με ερωτησειs και τα σχετικα και η απαντηση ηταν μα αφου υπαρχει στην Ελλαδα ανθρωποs που αντιπροσωπευει τιs ζαντεs μαs που θελετε......Για να μην σαs κουραζω οριστε η διευ/νση και οχι μονο Βeyern αλλα οπωs θα δειτε και Vorsteiner!!!!(Tωρα για Vorsteiner κραταω μια επιφυλαξη γιατι τα βλεπω λιγο διαφορετικα,αλλα αυριο μαθαινονταs τιs εδω τιμεs πιστευω θα βγαλω μια ακρη)
Πιστευω να βοηθησει καποιουs που ψαχνουν για ζαντουλεs.

http://www.d-i-tech.eu/create.php?main=beyern&cat=b
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 28-12-11, 21:42
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Δες κι αυτές εδώ είναι απο τις αγαπημένες μου...Δεν νομίζω να υπάρχουν πουθενά στην Ελλάδα...''COR'' Wheels...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg execstudio_cor_forged_f1-brava-monobloc_bmw_e92_m3_10.jpg (197,2 KB, 13 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg execstudio_cor_forged_f1-brava-monobloc_bmw_e92_m3_01.jpg (58,9 KB, 11 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.