Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 16-10-06, 16:23
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από padapanta Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσένα σου χρωστάω ακόμα κάτι πράγματα.
ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ.
Δεν πειράζη, απλά κράτα τα σε καλή κατάσταση, θα ξανα ανέβω αθήνα σε κάνα μήνα, μάλιστα ήταν να ανέβω τώρα άλλα η γρίπη με έχει θερίσει, όταν ανέβω θα σου ρίξω σήμα να βρεθούμε να τα πάρω.
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 16-10-06, 16:23
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
οχι είναι ακριβώς τα ίδια και το δικό μου το σαλόνι αγγλικό είναι και είναι το ίδιο με εμάς
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 16-10-06, 17:07
Το avatar του χρήστη joe
joe Ο χρήστης joe δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-04-2006
Μηνύματα: 98
joe is on a distinguished road
παιδια, εγω πιστεύω ότι ένα σαλόνι πρέπει να το δεις από κοντά, γιατί μπορεί το δέρμα να μην είναι καλό. Ψάχνομαι κι εγώ για δερμάτινο σαλόνι αλλά δεν θα το έπερνα ποτέ από το internet. Όσο αφορά τα υπόλοιπα νομίζω ότι είναι καλή η περίπτωση του link.

Επί τη ευκαιρία, αν κάποιος ξέρει μαγαζί με καλά μεταχειρισμένα δερμάτινα σαλόνια για Ε36 coupe ας στείλει ένα p.m.

σε τι τιμές παίζουν αυτά εδώ στην Ελλάδα?
__________________
...beware of the road runner!!!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 16-10-06, 18:27
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από padapanta Εμφάνιση μηνυμάτων
οχι είναι ακριβώς τα ίδια και το δικό μου το σαλόνι αγγλικό είναι και είναι το ίδιο με εμάς
Τι λες βρε συ? Αφου η ζωνη στου οδηγου πχ ειναι απο τα δεξια του καθισματος! Για να μην πω για διακοπτες και πλαστικα καλυμματα του κατω μερους.

Δεξιοτιμονο που πηρε ενας φιλος μου για μετατροπη Ε34 το σαλονι ηταν ολα αναποδα. Πλαστικα στο κατω μερος των καθισματων, διακοπτες των καθισματων, κονσολες κτλ. Μονο τα πισω ειναι ιδια.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 16-10-06, 18:36
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Εγώ θα ήθελα να μάθω τιμές για ένα τέτοιο http://www.fabdirect.com/ph-crash2007.jpg και ένα τριάκτινο τιμόνι με airbag χωρίς cruise control και παπαριές.

Το συγκεκριμένο μαγαζί/site το παρακολουθώ πολλάααα χρόνια. Έχει φοβερά κομμάτια.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 16-10-06, 19:09
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι λες βρε συ? Αφου η ζωνη στου οδηγου πχ ειναι απο τα δεξια του καθισματος! Για να μην πω για διακοπτες και πλαστικα καλυμματα του κατω μερους.

Δεξιοτιμονο που πηρε ενας φιλος μου για μετατροπη Ε34 το σαλονι ηταν ολα αναποδα. Πλαστικα στο κατω μερος των καθισματων, διακοπτες των καθισματων, κονσολες κτλ. Μονο τα πισω ειναι ιδια.

το μόνο που ήταν διαφορετικό σε εμένα ήταν το χειρόφρενο που ήταν δεξιά η τρύπα.
Δεν καταλαβαίνω τι άλλο πάει ανάποδα, τα παράθυρα είναι κεντρική κονσόλα, τα αλάρμ στη μέση, τα πλαϊνά στις πόρτες είχαν τον καθρέφτη δεξιά αλλά η τρύπα είναι και αριστερά έτοιμη και μάλιστα βάζεις το ίδιο καπάκι... απο ότι βλέπω μόνο το ταμπλώ είναι ανάποδα... Μήπως ο φίλος σου πήρε ΟΛΟ το σαλόνι και όχι τα καθίσματα με τα πλαϊνά κουτιά?
Οσο για τα κουμπιά των καθισμάτων? πως είναι δηλαδή? απο την πλευρά της κονσόλας? Αδύνατον...

Ξέρω είμαστε οφ τόπικ.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 16-10-06, 19:10
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι λες βρε συ? Αφου η ζωνη στου οδηγου πχ ειναι απο τα δεξια του καθισματος! Για να μην πω για διακοπτες και πλαστικα καλυμματα του κατω μερους.

Δεξιοτιμονο που πηρε ενας φιλος μου για μετατροπη Ε34 το σαλονι ηταν ολα αναποδα. Πλαστικα στο κατω μερος των καθισματων, διακοπτες των καθισματων, κονσολες κτλ. Μονο τα πισω ειναι ιδια.
Και στα δικα μας τα αριστεροτιμονα στο καθισμα του συνοδηγου η ζωνη απο δεξια ειναι.Διορθωστε με αν κανω καπου λαθος,αλλά το μονο που αλλαζει,ειναι οτι το καθισμα του οδηγου στην Αγγλια ειναι το καθισμα του συνοδηγου στην Ελλαδα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 16-10-06, 19:14
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα ήθελα να μάθω τιμές για ένα τέτοιο http://www.fabdirect.com/ph-crash2007.jpg και ένα τριάκτινο τιμόνι με airbag χωρίς cruise control και παπαριές.

Το συγκεκριμένο μαγαζί/site το παρακολουθώ πολλάααα χρόνια. Έχει φοβερά κομμάτια.
απο το τέτοιο, θελεις μόνο το πάνω τέτοιο, γιατί όλο το τέτοιο είναι ανάποδα καθώς το χειρόφρενο είναι δεξιά απο το τέτοιο.

Ο τεμπέλης μόνος του χωρίς την κονσόλα λοιπόν.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 16-10-06, 19:26
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παρακαλω βαλε με και εμενα μαζι με τον Insane για να μαθουμε τιμη για τον εν λογω τιμονι που βρηκα σε αυτο το link που εβαλες φυσικα οπως το λεει μεσα με τον αεροσακο και το slip ring
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 16-10-06, 19:37
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Παιδιά ΚΟΜΠΛΑ, ο Dave θέλει το ΟΕΜ Number.

κάντε έναν κόπο και μπείτε στο REALOEM.COM και βρείτε αυτό που θέλετε, κατόπιν γράψτε το σε ένα θρεντακι με σχόλια και μόνον (πχ μπεζ, μπλέ κτλ)
μετά θα το στείλουμε και αυτός δίπλα θα γράψει τιμή.

Ετσι θα έχουμε ενα τελικό θρεντ του στυλ

GEO3D+ ΟΕΜ094530495-Ε36sedan και δίπλα θα γράψει αυτός OH for George it is tzabaMAN....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.