Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-07-05, 23:35
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Πολυ ρατσιστη σε βλεπω. Ενταξει επειδη εχουμε bmw δε σημαινει οτι υποτιμουμε τους αλλους.
Εμενα ως κατοχο bmw με τιμαει το κλειδακι στην διαφημιση.
Ενιωσα ωραια οταν το ειδα.
Ο κοσμος θα κρινει αν ειναι καλυτερο ή χειροτερο.
Γι αυτο μην κανεις ετσι και μην αγχωνεσαι.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-07-05, 23:39
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Πολυ ρατσιστη σε βλεπω. Ενταξει επειδη εχουμε bmw δε σημαινει οτι υποτιμουμε τους αλλους.
Εμενα ως κατοχο bmw με τιμαει το κλειδακι στην διαφημιση.
Ενιωσα ωραια οταν το ειδα.
Ο κοσμος θα κρινει αν ειναι καλυτερο ή χειροτερο.
Γι αυτο μην κανεις ετσι και μην αγχωνεσαι.
Ειμαι ρατσιστης καρντια μου

Απλα το επισημαινω, δεν αγχωνομαι, αφου εχουμε καλυτερα αμαξια

Ελα τσατ μπρε
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-07-05, 23:45
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Εσύ φίλε μου έβγαλες την Audi άχρηστη.Στο θέμα του design,και για να μη χρησιμοποιήσω το δικό μου γούστο αλλά αυτό που βλέπω οτι αρέσει γύρω μου,η Audi είναι μάλλον πιο μπροστά.Σκέψου το επαναστατικό ΤΤ,που τόσο μισητό για μένα ήταν όταν βγήκε και τώρα το θαυμάζω.Σκέψου πως ακόμα σχεδιαστικά "κρατιέται" το προηγούμενο Α6 σε σχέση με την Ε39 που τώρα πια εμφανισιακά εαν δεν είναι M Pack δείχνει εντελώς απαρχαιομένη.Συγκρίνοντας τις δυο εταιρίες και αναφέροντας το Ε30 Μ3 μου ήρθε στο μυαλό το Αudi quattro που οδηγούσε ο Βαλτερ Ρερλ με τα 500+ ps.Εκείνο το RS2 δεν πιστεύω να το ξέχασε κανείς;;;Μακάρι και η BMW να φορούσε στα αυτοκίνητα της ένα μοτέρ σαν το 20VT και ας μην έχει το θόρυβο του εξακύλινδρου.Για μένα το νέο RS4 των 420 ίππων είναι αντικείμενο θαυμασμού.Δεν τιθεται θέμα σύγκρισης σχεδιαστικά μεταξύ 7αρας και Α8.Το Α8 είναι άψογο και η 7αρα "έκτρωμα",για να χρησιμοποιήσω την έκφραση σου.Αλλά ξέρεις ποιό είναι το χεορότερο;Οτι το Α8 είναι καλύτερο σχεδόν παντού από την 7αρα.Και ξέρεις που θέλω να καταλήξω;Η βασικότερη διαφορά απο Audi και Mercedes ξέρεις ποιά είναι;ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΣ BMW ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.Σου παρέχει feedback από παντού!Σου δημιουργεί ένα χαμόγελο και σου εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη.Σαν να σου λέει "βασίσου πάνω μου".Αυτή την εξαίρετη θέση οδήγησης που έχει την εχω βρει σε πολύ λίγα αυτοκίνητα.Αυτό είναι που διαχωρίζει την BMW από Audi και Mercedes και όχι η ποιότητα κατασκευής,το prestige ή η αξιοπιστία.Και μια το thread αφορά τα Audi εγω δηλώνω οτι προτιμώ χίλιες φορές ένα Audi από ένα Mercedes.Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 11-07-05, 00:38
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Εσύ φίλε μου έβγαλες την Audi άχρηστη.Στο θέμα του design,και για να μη χρησιμοποιήσω το δικό μου γούστο αλλά αυτό που βλέπω οτι αρέσει γύρω μου,η Audi είναι μάλλον πιο μπροστά.Σκέψου το επαναστατικό ΤΤ,που τόσο μισητό για μένα ήταν όταν βγήκε και τώρα το θαυμάζω.Σκέψου πως ακόμα σχεδιαστικά "κρατιέται" το προηγούμενο Α6 σε σχέση με την Ε39 που τώρα πια εμφανισιακά εαν δεν είναι M Pack δείχνει εντελώς απαρχαιομένη.Συγκρίνοντας τις δυο εταιρίες και αναφέροντας το Ε30 Μ3 μου ήρθε στο μυαλό το Αudi quattro που οδηγούσε ο Βαλτερ Ρερλ με τα 500+ ps.Εκείνο το RS2 δεν πιστεύω να το ξέχασε κανείς;;;Μακάρι και η BMW να φορούσε στα αυτοκίνητα της ένα μοτέρ σαν το 20VT και ας μην έχει το θόρυβο του εξακύλινδρου.Για μένα το νέο RS4 των 420 ίππων είναι αντικείμενο θαυμασμού.Δεν τιθεται θέμα σύγκρισης σχεδιαστικά μεταξύ 7αρας και Α8.Το Α8 είναι άψογο και η 7αρα "έκτρωμα",για να χρησιμοποιήσω την έκφραση σου.Αλλά ξέρεις ποιό είναι το χεορότερο;Οτι το Α8 είναι καλύτερο σχεδόν παντού από την 7αρα.Και ξέρεις που θέλω να καταλήξω;Η βασικότερη διαφορά απο Audi και Mercedes ξέρεις ποιά είναι;ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΣ BMW ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.Σου παρέχει feedback από παντού!Σου δημιουργεί ένα χαμόγελο και σου εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη.Σαν να σου λέει "βασίσου πάνω μου".Αυτή την εξαίρετη θέση οδήγησης που έχει την εχω βρει σε πολύ λίγα αυτοκίνητα.Αυτό είναι που διαχωρίζει την BMW από Audi και Mercedes και όχι η ποιότητα κατασκευής,το prestige ή η αξιοπιστία.Και μια το thread αφορά τα Audi εγω δηλώνω οτι προτιμώ χίλιες φορές ένα Audi από ένα Mercedes.Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Eγω εχω δηλωσει παμπολλες φορες οτι τα καινουρια BMW πλεον εχουν χασει κατα πολυ τον χαρακτηρα τους οσον αφορα τη σχεδιαση. Αλλα και παλι τα εχω ανωτερα απο τα Audi. Φτανω στο συμπερασμα οτι αν τα BMW ειναι μια φορα ιδια εμφανισιακα μεταξυ τους, τα Audi ειναι καρμπον!! Αν προσεξεις, το Α4 ειναι μικρο Α6, το Α6 μικρο Α8 κ.ο.κ. Στην μουρη δεν εχουν καμια απολυτως διαφορα μεταξυ τους. Λες και βαριοντουσαν να σχεδιαζουν τα ατομα. Εμενα το ΤΤ ποτε δεν μου αρεσε, αυτο το αμαξι η θα το αγαπησεις η θα το μισησεις. Δεν το λεω επειδη δεν μου αρεσουν γενικα τα Audi, απλα δεν μου αρεσει ( οπως δεν μου αρεσει η Ε46, η Ζ4, και τα καινουρια 3 και 5 )

Το Α6 βαζω στοιχημα οτι σε 5 χρονια δεν προκειται να κυκλοφορει στους δρομους. Ποσα Αudi πανω απο 15-20 χρονων κυκλοφορουν?? Ειναι μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου πιστευω. To E39 εμενα δεν μου φαινεται καθολου ξεπερασμενο, απλα η εκδοση facelift οπως σε ολες τις σειρες ειναι πολυ πιο ομορφη ( απορω γιατι καθε φορα κανουν τα ιδια πραγματα, βγαζουν την κανονικη εκδοση και μετα απο καιρο βγαζουν μια προγραμματισμενη ανανεωση, λες και θελουν να φαινονται τα αμαξια τους παλια )

Εμενα η βασικοτερη σκεψη μου ειναι με ποιο σκεπτικο κανουν τετοιες διαφημισεις. Αφηνουν μια πικρια ρε παιδι μου, λες και η BMW ειναι καμια τυχαια μαρκα που η Audi την εχει ετσι για να την ευτελιζει ( που δεν ειναι ετσι θελω να πιστευω ).

To RS2 ειναι οντως οπλο, αλλα ας μην ξεχναμε και την Μ5 Ε34

Εγω δεν θα προτιμουσα Audi πρωτα και κυρια γιατι ειναι μπροστινοκινητα, αντε τετρακινητα ( οι καλες εκδοσεις ). Και αυτο που ειπες σχετικα με την αισθηση που σου δινουν τα BMW, ειναι οντως το κατι αλλο, αλλα αυτο οφειλεται πιστευω σε μια ψευδαισθηση η οποια δημιουργηθηκε και καλλιεργειται ακομα, επειδη η BMW ειναι τα διπλασια χρονια στο προσκηνιο απο την Audi και την καθε Audi. ( γιατι και σε A4 εχω μπει και παρολο που δεν μου αρεσει δεν μπορω να πω οτι δεν εχει ωραια αισθηση. )

Αλλα οσο καλα και να ειναι αυτο που λεω και πιστευω ειναι, οτι στην Audi, ειναι λες και κανουν αγωνα δρομου για να φτασουν την ΒΜW-Mercedes, μονο και μονο που εχουν αυτες τις εταιρειες ως τα μετρα συγκρισης, φτανει και περισσευει σε μενα προσωπικα για το ποιος πραγματικα ηγειται.

Υ.Γ. Ποιο αμαξι εχει τα περισσοτερα πρωταθληματα αγωνων τουρισμου ειπαμε?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-07-05, 00:42
Το avatar του χρήστη Fad3In
Fad3In Ο χρήστης Fad3In δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 720
Fad3In is an unknown quantity at this point
Wink

Ε,και ποιος ειπε οτι στο μαρκετι δεν χρησιμοποιειται ποτε ονομα/συμβολο ανταγωνιστικης εταιριας; Στο εξωτερικο ειναι συνηθης τακτικη φιλε Κονδορα!

Ν.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-07-05, 00:53
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fad3In
Ε,και ποιος ειπε οτι στο μαρκετι δεν χρησιμοποιειται ποτε ονομα/συμβολο ανταγωνιστικης εταιριας; Στο εξωτερικο ειναι συνηθης τακτικη φιλε Κονδορα!

Ν.
Noμιζα οτι ηταν παρανομο για αυτο και το επεσημανα !!

Και λιγο οφ τοπικ, αλλα δεν μπορω, αυτη η μια βδομαδα ειναι η πιο αργη της ζωης μου!! Η βδομαδα που το αμαξι μου πλεον θα εχει 6 κυλινδρους!!! Δεν μπορω αλλο ρε παιδια με το polo της μητερας μου εχω στερηση πως το λενε!!!!

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΘΕΛΩ ΤΗ ΜΠΕΜΒΕΔΙΑ ΜΟΥ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-07-05, 01:06
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TheCondor
Εγω δεν θα προτιμουσα Audi πρωτα και κυρια γιατι ειναι μπροστινοκινητα, αντε τετρακινητα ( οι καλες εκδοσεις ). Και αυτο που ειπες σχετικα με την αισθηση που σου δινουν τα BMW, ειναι οντως το κατι αλλο, αλλα αυτο οφειλεται πιστευω σε μια ψευδαισθηση η οποια δημιουργηθηκε και καλλιεργειται ακομα, επειδη η BMW ειναι τα διπλασια χρονια στο προσκηνιο απο την Audi και την καθε Audi. ( γιατι και σε A4 εχω μπει και παρολο που δεν μου αρεσει δεν μπορω να πω οτι δεν εχει ωραια αισθηση. )
Σε σχέση με την Ε46 facelift to A4 είναι πολύ πίσω,κυρίως στην αίσθηση του τιμονιού.Αυτό άλλωστε είναι και το ευαίσθητο σημείο όλων το Audi.(πέραν του οτι δεν είναι πισωκίνητα).Οι γονείς μου Α4 έχουν 1.8Τ προσθιοκίνητο Avant tuned by Tsaousis 200 ps και το ξέρω πολυ καλά το αυτοκίνητο...
Πιο πάνω δεν προσπάθησα να σου δείξω οτί η Audi είναι καλύτερη από την BMW αλλά οτί τουλάχιστον αξίζει σεβασμό!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-07-05, 01:14
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Σε σχέση με την Ε46 facelift to A4 είναι πολύ πίσω,κυρίως στην αίσθηση του τιμονιού.Αυτό άλλωστε είναι και το ευαίσθητο σημείο όλων το Audi.(πέραν του οτι δεν είναι πισωκίνητα).Οι γονείς μου Α4 έχουν 1.8Τ προσθιοκίνητο Avant tuned by Tsaousis 200 ps και το ξέρω πολυ καλά το αυτοκίνητο...
Πιο πάνω δεν προσπάθησα να σου δείξω οτί η Audi είναι καλύτερη από την BMW αλλά οτί τουλάχιστον αξίζει σεβασμό!
Σιγουρα αξιζει σεβασμο, απλα δεν μπορει να αμφισβητειται η BMW-Mercedes και αλλες βιομηχανιες τετοιου ευρους απο εταιρειες οπως το group Vag ( audi, VW, κτλ κτλ ) οταν οι πρωτες ( bmw-merc ) υπηρχαν και εφτιαχναν αμαξια παμπολλα χρονια πριν απο αυτες, και μαλιστα αμαξια που οχι απλα εχουν μεινει στην ιστορια, αλλα εχουν συγκινησει κοσμο και κοσμακη με τα κατορθωματα τους. ( δεν προσπαθω να παρουσιασω bmw και mercedes ως συμμαχους και καλα, απλα ειναι αυτες που ειναι οι σημαιες της γερμανιας απο την εποχη του Νωε )

Αληθεια το Α4 1.8Τ μαμισιο ποσα αλογα βγαζει?

Εγω εχω παρατηρησει παντως στα μπροστινοκινητα μια δυστροπια στο τιμονι σε σχεση με τα πισωκινητα, και αυτο μαλλον εγκειται στο οτι και στριβει και μεταφερεται η κινηση απο τους μπροστα τροχους, αλλα ειναι κατι το παραξενο, ασυνηθιστο εν μερει, και δυσκολο μερικες φορες οταν οδηγας
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 11-07-05, 02:03
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Smile

Το τιμονι του audi ειναι το πιο ασαφες που εχω οδηγησει(για ολα τα audi μιλαω)....αποψη μου...
Η τετρακινηση της audi ειναι μαυρο χαλι.....(ασε μην πω για το haldex καλυτερα)
Το rs2 δεν ηταν τπτ ιδιαιτερο(υστερουσε τρομερα σε σχεση με την M3 E36)
Tο audi quattro ηταν φανταστικο αυτοκινητο αλλα απο τοτε εχει να βγαλει η audi "πραγματικο"σπορ αυτοκινητο........
Και μην τρελαθουμε μια Ε39 ειναι πολυ πιο ομορφη απο απο το τουλουμπα,κακασχημο και κακογουστο Α6......
To εικοσαβαλβιδο μοτερ ειναι πολυ καλο και πολυ βελτιοσιμο αλλα προτιμω ενα εξακυλινδρο....
Αυτη ειναι η αποψη μου....
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 11-07-05, 08:23
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Εσύ φίλε μου έβγαλες την Audi άχρηστη.Στο θέμα του design,και για να μη χρησιμοποιήσω το δικό μου γούστο αλλά αυτό που βλέπω οτι αρέσει γύρω μου,η Audi είναι μάλλον πιο μπροστά.Σκέψου το επαναστατικό ΤΤ,που τόσο μισητό για μένα ήταν όταν βγήκε και τώρα το θαυμάζω.Σκέψου πως ακόμα σχεδιαστικά "κρατιέται" το προηγούμενο Α6 σε σχέση με την Ε39 που τώρα πια εμφανισιακά εαν δεν είναι M Pack δείχνει εντελώς απαρχαιομένη.Συγκρίνοντας τις δυο εταιρίες και αναφέροντας το Ε30 Μ3 μου ήρθε στο μυαλό το Αudi quattro που οδηγούσε ο Βαλτερ Ρερλ με τα 500+ ps.Εκείνο το RS2 δεν πιστεύω να το ξέχασε κανείς;;;Μακάρι και η BMW να φορούσε στα αυτοκίνητα της ένα μοτέρ σαν το 20VT και ας μην έχει το θόρυβο του εξακύλινδρου.Για μένα το νέο RS4 των 420 ίππων είναι αντικείμενο θαυμασμού.Δεν τιθεται θέμα σύγκρισης σχεδιαστικά μεταξύ 7αρας και Α8.Το Α8 είναι άψογο και η 7αρα "έκτρωμα",για να χρησιμοποιήσω την έκφραση σου.Αλλά ξέρεις ποιό είναι το χεορότερο;Οτι το Α8 είναι καλύτερο σχεδόν παντού από την 7αρα.Και ξέρεις που θέλω να καταλήξω;Η βασικότερη διαφορά απο Audi και Mercedes ξέρεις ποιά είναι;ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΕΙΣ BMW ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.Σου παρέχει feedback από παντού!Σου δημιουργεί ένα χαμόγελο και σου εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη.Σαν να σου λέει "βασίσου πάνω μου".Αυτή την εξαίρετη θέση οδήγησης που έχει την εχω βρει σε πολύ λίγα αυτοκίνητα.Αυτό είναι που διαχωρίζει την BMW από Audi και Mercedes και όχι η ποιότητα κατασκευής,το prestige ή η αξιοπιστία.Και μια το thread αφορά τα Audi εγω δηλώνω οτι προτιμώ χίλιες φορές ένα Audi από ένα Mercedes.Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Συμφωνώ απολύτως με το Nick_compact και να προσθέσω φίλε Condor τα εξής:

1) Αν δεν ήταν η Audi, δεν θα υπήρχε σήμερα η τετρακίνηση σε αυτοκίνητα παραγωγής (βλ. Evo, Subi κλπ)
2) Το Α8 έχει ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ την 7άρα σε όλα τα συγκριτικά και στις πωλήσεις στη Γερμανία (δε ξέρω για άλλες χώρες).
3) Πρέπει να μπεις σε ένα καινούργιο Α6 και σε μια Ε60 και να συγκρίνεις τη ποιότητα των υλικών και της κατασκευής. Θα βάλεις τα γέλια (και μετά τα κλάμματα) με τη ποιότητα της BMW.

......θα μπορούσα να συνεχίσω για πολύ ώρα αλλά θα γίνω κουραστικός. Με κάλυψε απόλυτα ο Nick_compact και τελειώνοντας να πω πως και εγώ προτιμώ βέβαια BMW αλλά προς θεού μην ισοπεδώνουμε αξίες και ιστορία.
Η διαφήμιση τέλος, είναι πολύ έξυπνη και μπράβο στην Audi....και κάτι που θυμήθηκα μόλις τώρα. Θυμάσαι τη διαφήμιση της BMW που δείχνει μια νταλίκα Mercedes να κουβαλάει BMW? Γιατί δε βγήκες τότε να πεις κάτι?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.