Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-10-05, 17:17
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Question Z3



ΑΞΕΣΟΥΑΡ, ΣΕΡΒΙΣ.........ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΕΡΣ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-10-05, 17:21
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Ζ3 ΝΕΕΔΣ ΣΟΜΕ ΣΗΙΤ

ΕΧΩ ΕΝΑ Ζ3.......ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ROLL BAR, A/C, ΑΛΕΞΙΝΕΜΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΕ ΤΟ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝ ΡΑΔΙΟ ΚΑΣΣΕΤ ΠΛΑΙΕΡ ΤΗΣ BMW. ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΜΕΝΑ.......ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΤΕΤΟΙΩΝ ΑΞΕΣΟΥΑΡ???
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-10-05, 17:23
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Σε παρακαλώ μη χρησιμοποιείς κεφαλαία, είναι ιδιαίτερα κουραστικό και είναι σαν να "φωνάζεις".
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-10-05, 17:28
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Thumbs up κι άλλη παρατήρηση

Απαράδεκτο για πράκτορες..........θα προσέχω φίλε μου........και μόλις βρω και αυτό που ψάχνω θα σταματήσω να φωνάζω
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-10-05, 18:28
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
rol bar μονο τα δικα του βαλε παρετα μεταχειρησμενα και πρεπη να αλαξης και ντουλαπακη διστιχος ολα αυτα ειναι ακριβα εγωεβαλα σνιτζερ roll bar και εργοστασιακο ντουλαπακη καινουριο και μου πηγε 3000 ευρω
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-10-05, 18:35
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Exclamation

Τα δικά του μου τα βρίσκει καινούρια ένας εδώ με 800 ευρά και και 220 το αλεξίνεμο και στην τιμή είναι και τα περαστικά.......κανείς όμως δεν μου είπε για το ντουλαπάκι..........και το παλιο τι το κάνεις??//
Εσυ που τα έβαλες????? Αιρκοντισιον που μπορω να βρώ...........οι αντιπροσωπείεσ μαζι με τα περαστικα μου ζητούν περι τα 2500 ευρά
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-10-05, 21:37
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Σε αντιπροσωπεία τα έβαλα εκτός από ντουλαπάκι θα χρειαστείς και βάσεις για τα ρολ μπαρ εκτός και αν το αμάξι είναι μετά τις αρχές του 98 όποτε θα τις έχει τις βάσεις το παλιό ντουλαπάκι το έχω σε μια αποθήκη στο σπίτι μου όπως και κάτι καθρέπτες και πολλά άλλα ανταλλακτικά από ΒΜW τόσα χρόνια που νταλαβεριζομαι με τα μπεμπε για αιρκοντίσιον άντε και βρήκες ποίος θα το Βάλη δεν ξέρω.. καλά είναι να ρωτάς εκσουσιοδοτιμενους η γνώστες μετατροπών
Καλές μετατροπές σου εύχομαι
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 21-10-05, 10:29
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3
Σε αντιπροσωπεία τα έβαλα εκτός από ντουλαπάκι θα χρειαστείς και βάσεις για τα ρολ μπαρ εκτός και αν το αμάξι είναι μετά τις αρχές του 98 όποτε θα τις έχει τις βάσεις το παλιό ντουλαπάκι το έχω σε μια αποθήκη στο σπίτι μου όπως και κάτι καθρέπτες και πολλά άλλα ανταλλακτικά από ΒΜW τόσα χρόνια που νταλαβεριζομαι με τα μπεμπε για αιρκοντίσιον άντε και βρήκες ποίος θα το Βάλη
δεν ξέρω.. καλά είναι να ρωτάς εκσουσιοδοτιμενους η γνώστες μετατροπών
Καλές μετατροπές σου εύχομαι
Η τιμή που σου είπα πριν ήταν με τις βάσεις τους........στον Παπαδόπουλο και το εδώ είναι στην θεσσαλονίκη (εγω τελεθταια μένω Αθήνα αλλά όπου τα βρώ φθηνότερα).........αρκουδι θα μου το περάσει ο ίδιος, είναι και εξουσιοδοτημένος........γιατι τέτοια απορία??? Δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι??????
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-10-05, 00:24
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
μερικα πραγματα τα ξερουναι γνοστες μονο οι λοιποι ξερουν να αλαζουν λαδια μονο ο συγκεκριμενοσ που λες ειναι οκ εχω φτειαξει αρκετα πραγματα απο κι
αυτα
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 22-10-05, 01:52
Το avatar του χρήστη MARIO
MARIO Ο χρήστης MARIO δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-10-2005
Μηνύματα: 2
MARIO is on a distinguished road
Έχεις φτιάξει πράγματα στον Παπαδόπουλο στη Θεσ/νίκη??? Είναι καλός και στις τιμές.......γιατί ξέρω ότι είναι φθηνότερος από τις αντιπροσωπείες αλλά δεν είχα την τύχη να ρωτήσω αλλού. Και μια άλλη ερώτηση. Μου είπε ότι μπορεί να μου φέρει μανίσιο αρκούδι, καινούριο, από Γερμανία, όχι ντιρεκτ από BMW αλλά από ντιλερ μαζί με περαστικά και όλα 2000 ευρώ.........από την πείρα σου πιστεύεις οτί αξίζει να τον εμπιστευθώ η μπορώ να βρω και καλύτερες τιμές και καλύτερους μάστορες???

By the way είσαι από Θεσσαλονίκη???
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.