Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-03-10, 22:32
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Question Βοηθήστε με τηνγνώση κ τη γνώμη σας, ...

εχω στην κατοχή μου ενα 318 ε 46 κουπέ πρό-φου-λου. κ βρισκομαι στο στάδιο της εξωτερικής αλλαγής. το αυτοκίνητο φοράει ζάντες απο το Μpack 2 (αν δεν κάνω λάθος). θα τις δείτε πάρα κάτω... ερώτησεις μου είναι οι εξίς...
1. αν τις βάψω μάυρες θα είναι γυφτια?(χωρίς να θέλω να θίξω τους κατα άλλα συμπαθείς αθίγγανους)
2. αποστάτες μπορώ να βάλω? η θα μου κοπεί κανα μπουλώνι κ θα τρέχου αλλού οι ζάντες κ αλλου η μπουμπου?επάνω σε καμια στροφή.
3. αν σκουρίνω λίγο τα πίσω φανάρια ? θα είναι όμορφο? η θα το βλέπουν κ θα λένε *τί έχει κάνει ο βλάκας?

οι γνώμες όλες είναι ευπρόσδεκτες....
σας στέλνω ένα λινκ με το πώς είναι το αυτοκίνητο μου όπως είναι τώρα..

.http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...pictureid=5493[COLOR="]

κ ένα άλλο με το πώς περίπου θα μοιάζει...
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...image&id=11532

να συμπληρώσω πως σε λίγο καιρό, θα μπόυν αναρτησεις. άρα θα χαμηλώσει ....Τι λέτε?
αξίζει τον κοπο? να το κάνω ή όχι?
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThaNOS E46coupe : 09-03-10 στις 22:36
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 09-03-10, 23:58
Το avatar του χρήστη kostase28
kostase28 Ο χρήστης kostase28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2007
Μηνύματα: 417
kostase28 is on a distinguished road
Εγω δεν ειμαι υπερ αυτων των αλλαγων γιατι οπως ειναι τωρα ειναι πολυ πιο ομορφο.Ναι στο χαμηλωμα και ενα πακετο Μ προφυλακτηρες και τελος.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-03-10, 00:01
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
οι συγκεκριμενες ζαντες δεν νομιζω να ειναι ομορφες βαμμενες
τα πισω φωτα προσωπικα θα τα αλλαζα με smoked led ειναι πολυ ομορφα
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-03-10, 00:07
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Θανο τις εχω δει τις ζαντες σε μαυρες και ειναι χαλια απλα..Σορρυ κιολας!Τα φαναρια καλυτερα να τα αλλαξεις με λεντ.Πιο ωραιο η μαμα εμφανιση για μενα.Παντως αν ενδιαφερεσαι να πουλησεις τις ζαντες για να βαλεις αλλες,θα ημουν ενδιαφερομενος.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-03-10, 00:32
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
παιδία αυχαριστώ για τις απαντήσεις σας. όντως ήθελα να βάλω led (Look m3) αλλα λόγω έληψης χρημάτων έλεγα μήπως το έκανα για προσωρινή λύση μέχρι να αγοράσω τα νέα φανάρια.

Γιάννη να το συζητισουμε το θέμα με τις ζάντες δε λέω. αλλα ποσο να είναι η αξία τους αντικειμενικά...?αν και δεν είμαι οικονομικά έτοιμος για καινούριες αλλα δεν είναι αυτό το πρόβλημα....αν θέλεις στειλε πμ. για να μη χαλάμε κ το thread...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 10-03-10, 00:47
Το avatar του χρήστη papanikos
papanikos Ο χρήστης papanikos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-01-2010
Μηνύματα: 117
papanikos is on a distinguished road
Εαν ειχες Ασπρο αμαξι με μαυρο καπο (π.χ.) θα ταιριαζαν οι ζαντες μαυρες αλλα τωρα θα πεσει πολυ μαυριλα ρε παιδακι μου.... Ετσι καλο ειναι! αλλαξε τα υπολοιπα ειπες αλλα τις ζαντες με τιποτα.!!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 10-03-10, 14:46
Το avatar του χρήστη drum
drum Ο χρήστης drum δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Μηνύματα: 701
drum is on a distinguished road
δεν μου αρεσουν τα μαυρα ζαντικα...
εχω την αισθηση οτι δε θα πηγαινουν στην "κουκλα" σου.
__________________
..δεν υπάρχουν πολλοί τρόποι να αγαπάς τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ...μόνο ένας, ο απόλυτος!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 10-03-10, 14:57
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Επειδη το αμαξι σου ειναι πολυ ωραιο ετσι οπως ειναι θα σου προτινα να μην κανεις "ενδιαμεσες" επεμβασεις μεχρι να μαζεψεις λεφτα για να βαλεις αυτα που θελεις. Αν κανεις προχειροβελτιωσεις ,ετσι θα μεινουν μεχρι τελος. Η γνωμη μου ειναι να αρχισεις να μαζευεις και να αλλαζεις ενα ενα κοματι που θελεις.
Συγγεκριμενα...Τα φαναρια ψαξε στο e-bay και βρες led-smoked, ειναι πολυ ωραια και πανε πολυ στο μαυρο και στο ασπρο χρωμα.
Προφυλακτηρες m-pack και τιποτε αλλο. Ειχα βαλει σποιλερ μπροστα και το ειχα μετανοιωσει.Με υπομονει και ψαξιμο θα βρεις σιγα σιγα μεταχειρισμενους.
Ζαντα ενω μου αρεσουν οι ανθρακι, δεν θα σου προτεινα τις συγγεκριμενες , δεν νομιζω οτι τους ταιριαζει.
Επισης ψαξε και για καθρεφτες m-look.
Αυτα θα εκανα εγω.
Υ.Γ Μην λαβεις ΠΟΤΕ υπ'οψην το τι θα πει ο κοσμος και οι γυρο για το δικο σου γουστο. Να κανεις αυτο που σου αρεσει κι ας σε λενε οπως θελουν. Η ομορφια ειναι πολυ υποκειμενικη.
Φιλικα Στρατος!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 10-03-10, 15:04
M8CSI Ο χρήστης M8CSI δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-11-2009
Μηνύματα: 133
M8CSI is an unknown quantity at this point
Ασε τις Μανισιες καλες ειναι για 318
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 10-03-10, 15:04
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Thumbs up

έχετε δίκιο. ότι μπάινει επάνω πρέπει να είναι κ σωστό. ούτως η άλλως δέν έχουμε να κάνουμε με μια κοινή μάρκα....έχουμε να κάνουμε με ΤΗΝ Μάρκα......
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.