Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 14-11-10, 22:46
Το avatar του χρήστη Tomi
Tomi Ο χρήστης Tomi δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2008
Μηνύματα: 477
Tomi will become famous soon enough
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για να κλείσω την κουβέντα, όλα αυτά θα τα είχαμε αποφύγει αν υπήρχαν οι κατάλληλοι χώροι (πίστες) για να ξεκα...νουμε. Βέβαια, πάλι θα υπήρχαν κάποιοι που θα τα έκαναν μέσα στον κόσμο αφού γι αυτούς το θέμα είναι να δει ο κόσμος τις ικανότητές αλλά αυτοί θα ήταν η μειοψηφία.
Συμφωνώ απολύτως!!!!

Το Rav δεν το πρόσεξα και τα υπόλοιπα τα είπα διότι μόλις είχα γυρίσει σπίτι,συναντώντας τα..και απλά τα είπα σε κάποιον..
__________________
343ps????Horse or Donkeys??
I need V10 power..

Salonica Maf
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 14-11-10, 22:50
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
βρε παιδια ειρηνη υμιν!!

μλκια και να κανεις παντες σε πλατεια με κοσμο..μλκια και να κοιτας να κοψεις τον αλλον πανω στην παντα...αλλα η μεγαλυτερη μ@λ@κια ειναι να τα κανεις οταν εχεις αγνοια η ακαταλληλο αμαξι....τοτε θεωρω οτι γινεται το μεγαλο ατυχημα και ψαχνουμε να βρουμε τι εφταιξε....αρα για εμας που γουσταρουμε παντα υπο ελεγχομενες συνθηκες (λιγος κοσμος- αυτοκινητα-πεζοι) και παντα με το σωστο αμαξι (οπωσδηποτε μπλοκε, καλη αναρτηση και αρκετη ροπη)...διαφορετικα τα ποσοστα κινδυνου αυξανονται υπερβολικα...enough said
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 14-11-10, 23:02
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
όφ τόπικ αλλα θέλετε να δούμε και μιά άλλη πλευρά.Πώς εχετε νοιώσει την ώρα που κάνετε τη Λακαμία σας και ξαφνικά δείτε απο τον καθρέυτη τα Στρουμφάκια να σας κάνουν νόημα να σταματήσετε?εγώ πάντως ένοιωσα πολύ λακαμάς....το αποτέλεσμα 600 ευρώ πρόστημο αφαίρεση πινακίδων για ένα μήνα και 9 πόντους απο το δήπλωμα.... Αξίζει? καλύτερα 20-25 ευρώ σε μιά πίστα.Ή σε ένα απόμερο σημείο για Να έχω και το κεφάλι μου ήσυχο.....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 14-11-10, 23:03
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Δηλαδή τέρμα οι διαφωνίες? Τώρα με ποιον θα μαλώσω....
Υ.Γ. Καλά, κάτι γερόντια στην αριστερή με 80 σε κάνουν υποψήφιο εγκληματία.....
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 14-11-10, 23:09
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Συναδελφε Montoya τη γνωμη σου τη λες και χωρις χαρακτηρισμους του τυπου ''λαλακας''....με καταλαβες τι εννοω...Και οχι δεν γινεσαι Δικαστης αν πεις τη γνωμη σου.Δικαιωμα σου αλλωστε.Τον μας πεις λαλακες ομως μας φερνεις προ τετελεσμενου γεγονοτος!Και οχι δεν αισθανομαι λαλακας οταν ντριφταρω στους δρομους,ουτε οταν πηγαινω με 200+.Δικαιωμα μου αναυθαιρετο κι αν με πιασουν θα πληρωσω.Αλλα παιρνω οσα μετρα μπορω για να μη σκοτωσω και σκοτωθω.Ενω ο μ@λ@κ@ς που περναει κοκκινο κοιταει μονο την παρτη του.Ευχαριστω....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 14-11-10, 23:16
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή τέρμα οι διαφωνίες? Τώρα με ποιον θα μαλώσω....
μαζί μου....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 14-11-10, 23:36
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Thanos E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
όφ τόπικ αλλα θέλετε να δούμε και μιά άλλη πλευρά.Πώς εχετε νοιώσει την ώρα που κάνετε τη Λακαμία σας και ξαφνικά δείτε απο τον καθρέυτη τα Στρουμφάκια να σας κάνουν νόημα να σταματήσετε?εγώ πάντως ένοιωσα πολύ λακαμάς....το αποτέλεσμα 600 ευρώ πρόστημο αφαίρεση πινακίδων για ένα μήνα και 9 πόντους απο το δήπλωμα....
700 ήταν Και τους ειδα απο μπροστα, οχι απο τον καθρευτη.. Καλα ηταν, εκανα οικονομια στη βενζινη για ενα μηνα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 14-11-10, 23:48
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
700 ήταν Και τους ειδα απο μπροστα, οχι απο τον καθρευτη.. Καλα ηταν, εκανα οικονομια στη βενζινη για ενα μηνα
χαχαχα...ναι μάριε έχεις δίκιο...700... το είχα ξεχάσει... εγώ τους έφυγα αλλα με στρίμωξε μια γυναίκα οδηγός μπροστά μου κ ήρθε και με έπιασε....εγώ το γύριζα έτσι...χωρίς χαρτιά...τί να έκανα? είχαν κολλήσει οι μπροστινές βίδες και δέν έβγενε η πινακίδα κ έτσι αναγκαστικά μου πήραν τη μία...κ μου είπαν να τους πάω την άλλη...(δέν την πήγα ποτέ)...έβαλα και το φιμέ τζαμάκι στην πίσω κ δέν πολυφαινόταν οτι έλειπε....(όλα αυτά με το πρώην αμάξι μου)
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 14-11-10, 23:51
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συναδελφε Montoya τη γνωμη σου τη λες και χωρις χαρακτηρισμους του τυπου ''λαλακας''....με καταλαβες τι εννοω...Και οχι δεν γινεσαι Δικαστης αν πεις τη γνωμη σου.Δικαιωμα σου αλλωστε.Τον μας πεις λαλακες ομως μας φερνεις προ τετελεσμενου γεγονοτος!Και οχι δεν αισθανομαι λαλακας οταν ντριφταρω στους δρομους,
Κοίτα, εγώ δεν αποκάλεσα μαλ...κα εσένα αλλά τον τύπο του βίντεο που την πέφτει στο Rav. Μην μου πεις ότι δεν είναι μαλ...κας! Όσο σίγουρος κι αν είναι για τα χέρια του (ποιος άραγε θα το κρίνει αυτό? ο ίδιος?) δεν μπορεί να είναι σίγουρος για την αντίδραση του άλλου ανυποψίαστου οδηγού.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
οταν πηγαινω με 200+.Δικαιωμα μου αναυθαιρετο κι αν με πιασουν θα πληρωσω.Αλλα παιρνω οσα μετρα μπορω για να μη σκοτωσω και σκοτωθω.
Το πρώτο μέτρο που πιστεύω πως θα έπρεπε να πάρεις είναι να μην τρέχεις τόσο. Μιλάμε για Ελληνικούς δρόμους γεμάτο εκπλήξεις και για απίστευτους οδηγούς που κινούνται αργά στην αριστερή (αυτούς που είπαμε παραπάνω). πόσο λογικό σου φαίνεται η ταχύτητά σου? Και πίστεψέ με, αν ποτέ συμβεί το μπαμ με 200+ (ακόμα κι αν δεν ευθύνεσαι) τότε κανένα χρηματικό ποσό δεν θα σε σώσει. Το ότι η Ελλάδα βρίσκεται στην κορυφή στα τροχαία δεν σου λέει κάτι?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενω ο μ@λ@κ@ς που περναει κοκκινο κοιταει μονο την παρτη του.Ευχαριστω....
Εδώ βάζεις εσύ την ταμπέλα του μαλ...κα και κάποιος θα σου πει πως περνάει το κόκκινο αλλά ξέρει πως να το κάνει ώστε να μην σκοτωθεί και να μην σκοτώσει και αν τον πιάσουν θα πληρώσει και θα καθαρίσει.
Υ.Γ.
Τα λέω εντελώς φιλικά και με καλή διάθεση αν και ξέρω πως μάλλον θα αντιδράσεις.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 14-11-10, 23:51
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Thanos E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχα...ναι μάριε έχεις δίκιο...700... το είχα ξεχάσει... εγώ τους έφυγα αλλα με στρίμωξε μια γυναίκα οδηγός μπροστά μου κ ήρθε και με έπιασε....εγώ το γύριζα έτσι...χωρίς χαρτιά...τί να έκανα? είχαν κολλήσει οι μπροστινές βίδες και δέν έβγενε η πινακίδα κ έτσι αναγκαστικά μου πήραν τη μία...κ μου είπαν να τους πάω την άλλη...(δέν την πήγα ποτέ)...έβαλα και το φιμέ τζαμάκι στην πίσω κ δέν πολυφαινόταν οτι έλειπε....(όλα αυτά με το πρώην αμάξι μου)
κάφρεεεεεε χαχαχαχα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.