Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 09-07-15, 11:24
theodoubi Ο χρήστης theodoubi δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 06-07-2015
Μηνύματα: 5
theodoubi is on a distinguished road
Δυστυχώς όπως κατάλαβες ειμαι ψιλοασχετος οποτε μην με παρεξηγείς .Γι'αυτό και ρωτάω την γνώμη σας μπας και βγάλω άκρη κι εγώ αφού τα μαστορια δεν βρίσκουν κατι
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-07-15, 12:50
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
ΧΑ τα μαστορια δεν βρίσκουν κάτι.....
και ούτε πρόκειται!
Γνώμη μου .....παίρνεις χαρτί απο αντιπροσωπεία με βούλες και σφραγίδες
ότι το αμάξι μετά απο έλεγχο τους δεν αντιμετωπίζει κάποιο προβλημα και
περιμένεις την αστοχία όπως σου λεει και ο rapid.. απο εκεί και πέρα ξέρεις τι να κάνεις ......σταματάς σε ενα περίπτερο η φαρμακείο ότι μαρκα θέλεις βαλε και γεύση .....και τους περνάς ενα χεράκι
Υ.Γ Εγώ ακόμα το ψάχνω το ρελαντί απο 26 Μαϊου είμαι σε αντιπροσωπεια και συνεργεία!
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KAZA : 09-07-15 στις 12:53
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-07-15, 17:58
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
ΧΑ τα μαστορια δεν βρίσκουν κάτι.....
και ούτε πρόκειται!
Γνώμη μου .....παίρνεις χαρτί απο αντιπροσωπεία με βούλες και σφραγίδες
ότι το αμάξι μετά απο έλεγχο τους δεν αντιμετωπίζει κάποιο προβλημα και
περιμένεις την αστοχία όπως σου λεει και ο rapid.. απο εκεί και πέρα ξέρεις τι να κάνεις ......σταματάς σε ενα περίπτερο η φαρμακείο ότι μαρκα θέλεις βαλε και γεύση .....και τους περνάς ενα χεράκι
Υ.Γ Εγώ ακόμα το ψάχνω το ρελαντί απο 26 Μαϊου είμαι σε αντιπροσωπεια και συνεργεία!
Να πάρει χαρτί δηλαδή ότι την Χ ημ/νία το αμάξι δεν είχε κανένα πρόβλημα και να πάει την Ψ να τους ζητάει τα ρέστα? Ειλικρινά δεν ξέρω, αλλά νομίζω πως έτσι μόνο τα ρέστα δεν θα πάρει... Μακάρι να έχεις δίκιο φυσικά.

Αυτό που βλέπω εγώ σαν μοναδική λύση είναι να βρει κάποιο συνεργείο που θα δεχτεί να συνοδηγήσει κάποιος και να διαπιστώσει το πρόβλημα. Μετά του δίνεις το κλειδί του λες να σε πάρει τηλ. όταν βρει τι είναι. Είναι όντως περίεργα αυτά τα προβλήματα που εμφανίζονται σε συγκεκριμένες συνθήκες δυστυχώς
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 16-07-15, 15:30
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πάρει χαρτί δηλαδή ότι την Χ ημ/νία το αμάξι δεν είχε κανένα πρόβλημα και να πάει την Ψ να τους ζητάει τα ρέστα? Ειλικρινά δεν ξέρω, αλλά νομίζω πως έτσι μόνο τα ρέστα δεν θα πάρει... Μακάρι να έχεις δίκιο φυσικά.

Αυτό που βλέπω εγώ σαν μοναδική λύση είναι να βρει κάποιο συνεργείο που θα δεχτεί να συνοδηγήσει κάποιος και να διαπιστώσει το πρόβλημα. Μετά του δίνεις το κλειδί του λες να σε πάρει τηλ. όταν βρει τι είναι. Είναι όντως περίεργα αυτά τα προβλήματα που εμφανίζονται σε συγκεκριμένες συνθήκες δυστυχώς
Μα και φυσικά θα υποδείξει με κάποιο τροπο το προβλημα είτε με συνοδηγό το τσακάλι
μαστρο-χαλαστη της αντιπροσωπείας η τον μαστρο-τσεπετο του συνεργείου είτε με
βιντεο....δεν ξέρω ....
Απλά σε αυτο που λες να του αφήσει τα κλειδιά και......αυτο έχω κάνει κι εγώ,αλλα μάντεψε....δεν έχω αυτοκινητό από 26 Μαϊου !

Υ.Γ. Χωρίς παρεξήγηση μήπως δουλεύεις σε αντιπροσωπεία......
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 16-07-15, 20:21
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Γ. Χωρίς παρεξήγηση μήπως δουλεύεις σε αντιπροσωπεία......
Όχι, καμία σχέση. Ίσα ίσα έχω θεματάκια με τις συμπεριφορές τους
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 16-07-15, 21:55
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι, καμία σχέση. Ίσα ίσα έχω θεματάκια με τις συμπεριφορές τους
Γιατί και τα προβλήματα που είναι ‘’ενεργά ‘’ οποιαδήποτε στιγμή, νομίζεις πως τα βρίσκουν….;
Προτείνω στο παλικάρι να κάνει κάτι από τα παραπάνω και δεν θα χάσει …έχω ήδη δύο νίκες στο ενεργητικό μου μια με αντιπροσωπεία VW για δίσκο – πλατό αξίας 450 ευρώ + 150 εργασία που μου τα πλήρωσαν για τις αλλεπάλληλες λάθος διαγνώσεις τους και δεύτερη με μεγάλη εταιρία Smartphone ,είχε και το service των τηλεφώνων τους και μάντεψε πάλι τους το έκλεισα και υπάρχει πλέον μόνο στην Αθήνα …..Πάω για να τριτώσει με αντιπροσωπεία της BMW που έκανε ζημιά 750 ευρώ απλά περιμένω λίγο κάτι και θα τα πούμε αναλυτικά σε άλλο θέμα ….καταλαβαίνεις τώρα γιατί σε ρώτησα εάν δουλεύεις σε αντιπροσωπεία …
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.