Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 10-11-09, 13:34
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεόφιλε τι εννοείς????
Ρε Μπιλ γιατι εχω την εντυπωση οτι αν κανω μια γυρα στις αγορες των μαυρων, οτι θα το βρω εκει...??? Το "Special" μου κανει κατιτις... Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι λενε.... Ποσο παραπανω ρε παιδια θα δινατε για να παρετε κατι πιο επωνυμο και με εγγυηση? Μη σου πω με τα ιδια λεφτα ακριβως! Για να εχετε και το κεφαλι σας ησυχο. Γενικα οι Κινεζοι ειναι της νοοτροπιας "σου πουλαμε φουμαρα και μετα αντε βρες με"... Σε ατο το συμπερασμα εχω καταληξει μετα απο τοοοοσα χρονια που αγοραζω απο Ebay. Ελαχιστοι Κινεζοι πωλητες εχουν μεγαλα ποσοστα, και αν ψαξεις καλυτερα θα δεις ΠΟΛΛΑ και ΣΟΒΑΡΑ παραπονα απο πελατες.


-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 10-11-09, 14:40
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tmilatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελαχιστοι Κινεζοι πωλητες εχουν μεγαλα ποσοστα, και αν ψαξεις καλυτερα θα δεις ΠΟΛΛΑ και ΣΟΒΑΡΑ παραπονα απο πελατες.


-Θεοφιλος-
Έχουν και υψηλά rates αλλά αυτό το θέμα κρύβεται κάτω απο τις άπειρες αξιολογήσεις...Γιατί στους 10 κάθονται στραβά στους υπόλοιπους 100 σωστά και έτσι θάβεται το θέμα!
Εγώ απορώ γιατί το ebay ανέχεται να γίνονται κατα χιλιάδες οι αρνητικές και δεν ρίχνει μπαν στα ρίζια!?Επειδή έχουν άλλες τόσες και παραπάνω θετικές?
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 10-11-09, 14:44
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχουν και υψηλά rates αλλά αυτό το θέμα κρύβεται κάτω απο τις άπειρες αξιολογήσεις...Γιατί στους 10 κάθονται στραβά στους υπόλοιπους 100 σωστά και έτσι θάβεται το θέμα!
Εγώ απορώ γιατί το ebay ανέχεται να γίνονται κατα χιλιάδες οι αρνητικές και δεν ρίχνει μπαν στα ρίζια!?Επειδή έχουν άλλες τόσες και παραπάνω θετικές?
Επειδη τα τελευταια χρόνια, ψωνιζουν πολλοι απο κει, και έχει οφέλη ισως....?
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 10-11-09, 14:46
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη τα τελευταια χρόνια, ψωνιζουν πολλοι απο κει, και έχει οφέλη ισως....?
Nαι βρε Κώστα...Αυτό είναι το λογικό...Όμως έρχεται σε αντίθεση με το κλίμα ασφαλών αγορών που θέλουν να προωθήσουν...Τελικά παντού υποβόσκει υποκρισία...
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 10-11-09, 15:42
kostas laz Ο χρήστης kostas laz δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-11-2009
Μηνύματα: 7
kostas laz is on a distinguished road
παιδιά καλησπέρα. είμαι νεος στο forum σας (ωρών) δηλαδή και επεσα τυχαία πανω σας.μου αρεσε το μηχανηματακι αυτό και θα ήθελα να με ενταξετε και μενα στο grup των 10 για καλύτερη τιμή.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.εχω βρει και αυτο
http://exoticshop.gr/car-pc-complete...in-car-pc.html
το γνωριζει καποιος?????
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 10-11-09, 17:06
Το avatar του χρήστη christar
christar Ο χρήστης christar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2008
Μηνύματα: 132
christar is on a distinguished road
Και για να δειτε οτι επιβεβαιωθηκα (αφου ζητησα επιμονα να μου απαντησουν):

Hello, Chris,
I am sorry that for my late reply, as I was on business on today.
For the model for BMW E46, now we are talking with a dealer in your country, they can import all the models together, I think this is better for you , then you won't worry about the taxes problems, especially the service, the local service should be more better for you .
Please kindly advise and thanks so much !
Best Regards
Venus

Hello, Chris,
You can contact with the following company for purchasing it :
GPSCom Technologies Co.
Telematic & Informations Systems
7, Korinthou str,
Postcode: 54453
City: Thessaloniki
Country: Greece
Ô: +302310944433
F: +302310951689
e-mail: sales@gps-com.gr
web : www.gps-com.gr
Attn: Mr.Thanasis
Thanks so much and please kindly let me know if there have any questions.
Best Regards
Venus

Οσοι δεν καταλαβαν ο ανθρωπος που μιλαγαμε για να στειλει τα μηχανηματα (ενω ειχε συνεργασια με την gps-com) τωρα μας στελνει ξαφνικα εκει με την διπλη τιμη.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ το μελος που μας στερησε (προς το παρον βεβαια) τη χαρα να αγορασουμε κατι πολυ φθηνοτερα απο οτι το πουλαει ο αδερφος του, φιλος του ή οτιδηποτε αλλο του ειναι. Απλα να του υπενθυμισω οτι το forum αυτο φτιαχτηκε και λειτουργει απο ανθρωπος που εχουν μια αγαπη και μοιραζονται γνωσεις και τον χρονο τους με τα υπολοιπα μελη ΧΩΡΙΣ κερδοσκοπικους σκοπους!
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 10-11-09, 17:22
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
εγω την μυριστικα την δουλεια απο την αρχη και αν κανετε ενα κοπο να διαβασετε τα μυνηματα απο την αρχη θα καταλαβετε. ο φιλος mc laren που μπορει να ναι και ο αντιπροσωπος του εν λογω προιοντος στην τελικη η να σχετιζετε με αυτον ειτε φιλικα ειτε συγγενικα ριχνει την ιδεα για ενα προιον που τυχαια ανακαλυψε. στην συνεχεια προσπαθει να πεισει για το ποσο καλο ειναι το προιον κανοντας επισκεψη στο καταστημα αποκτωντας ιδια αποψη. και στη συνεχεια αφου εχει πεισθει απο την αντιπροσωπια και το προιον το παραγγελνει οπως λεει χωρις να κανει τον κοπο να περιμενει για καποιο group buy η εστω να ριξει την ιδεα να δει ποσοι ενδιαφερονται. δεν νομιζω να ναι και τοσο τυχαια η βιασυνη του. στην συνεχεια εξαφανιζεται και δεν ξαναποσταρει. και μενουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι που εχουμε ψηθει να γραφουμε καθε μερα και να ψαχνουμε πληροφοριες για το εν λογω προιον. η γνωμη μου ειναι πως η δουλια στηθηκε απο την αρχη απο την εταιρια ωστε να βρει πελατες για το προιον της και που καλητερος τοπος για αλιευση πελατων απο ενα forum σα το δικο μας με ατομα εθισμενα στο μπαξιμο? και φυσικα μολις ειδαν πως αρχιζει να χαλαει η δουλεια επεσε το αναλογο συρμα στην εταιρια ωστε να μπλοκαρει τυχον παραγγελιες απο ελλαδα αφου το προιον αντιπροσωπευεται απο εγχωρια εταιρι. αυτη ειναι η αισθηση μου οποιος διαφωνει η συμφωνει ας γραψει την αποψη του.............
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 10-11-09, 17:35
Το avatar του χρήστη eddy_e46
eddy_e46 Ο χρήστης eddy_e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-04-2006
Μηνύματα: 267
eddy_e46 is an unknown quantity at this point
Στο κατάστημα πήγα κι εγώ (που μάλλον είμαι το ΠΡΩΤΟ ΨΑΡΙ), και που δεν έχω ΚΑΜΙΑ σχέση με τον αντιπρόσωπο.
Ανακάλυψα εκεί ότι γνωρίζω τον τεχνικό του.

Τα υπόλοιπα που λες μπορει και να συμβαίνουν, πρώτον γιατί όντως δεν έχει ξαναποστάρει τίποτα κ δεύτερον δε μου απαντάει με τίποτα στο τηλέφωνο αν και υποτίθεται ότι περιμενει απάντηση για το group buy που του ζήτησα.

Βεβαίως δεν είμαστε υποχρεωμένοι να τον "τιμήσουμε".

Όποιος θέλει μπορεί να το αγοράσει μόνος του όπως περιγράψαμε παραπάνω.
Εγώ τελικά αν δεν κατάφερουμε τίποτα, επειδή δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον, θα περιμένω να δω τι θα γίνει με το θέμα, διαφορετικά θα το φέρω μόνος μου από το εξωτερικό.
Πάντως αν όντως όλη η φάση στήθηκε από τον αντιπρόσωπο, (ο οποίος σημειωτέον έχει όντως ενα Ε46 μαύρο σαν αυτό που χρησιμοποιεί στο avatar o mclaren) δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω από αυτόν.

Ας μας πει καποιος admin από τα log files, αν o mclaren μπαίνει και παρακολουθεί το forum χωρίς να ποστάρει.
__________________
Οι απόψεις είναι σαν τις απολήξεις του ορθού. Ο καθένας έχει από μία!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eddy_e46 : 10-11-09 στις 17:43
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 10-11-09, 17:41
Το avatar του χρήστη christar
christar Ο χρήστης christar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2008
Μηνύματα: 132
christar is on a distinguished road
Don't worry. Θα το βρουμε απο αλλου γιατι εχω σκυλιασει εκτος των αλλων!!
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 10-11-09, 17:42
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddy_e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο κατάστημα πήγα εγώ, που δεν έχω ΚΑΜΙΑ σχέση με τον αντιπρόσωπο.
Ανακάλυψα εκεί ότι γνωρίζω τον τεχνικό του.

Τα υπόλοιπα που λες μπορει και να συμβαίνουν, πρώτον γιατί όντως δεν έχει ξαναποστάρει τίποτα κ δεύτερον δε μου απαντάει με τίποτα στο τηλέφωνο αν και υποτίθεται ότι περιμενει απάντηση για το group buy που του ζήτησα.

Βεβαίως δεν είμαστε υποχρεωμένοι να τον "τιμήσουμε".

Όποιος θέλει μπορεί να το αγοράσει μόνος του όπως περιγράψαμε παραπάνω.
Εγώ τελικά αν δεν κατάφερουμε τίποτα, επειδή δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον, θα περιμένω να δω τι θα γίνει με το θέμα, διαφορετικά θα το φέρω μόνος μου από το εξωτερικό.
Πάντως αν όντως όλη η φάση στήθηκε από τον αντιπρόσωπο, (ο οποίος σημειωτέον έχει όντως ενα Ε46 μαύρο σαν αυτό που χρησιμοποιεί στο avatar o mclaren) δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω από αυτόν.
Ας μας πει καποιος admin από τα log files, αν o mclaren μπαίνει και παρακολουθεί το forum χωρίς να ποστάρει.
φιλε δεν λεω για σενα μην δημιουργεις παρεξηγησεις χωρις λογο. λεω για την επισκεψη του mc laren την οποια εχει ποσταρει στην πρωτη σελιδα και μπορεις να ανατρεξεις και να την διαβασεις. δεν θεωρω απιθανο ο mc laren να ναι ο ιδιος ο αντιπροσωπος λιγο τραβηγμενο βεβαια αλλα διολου απιθανο..........
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.